Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

ms, zvilgsnis paskutineje viska pasako - jame tiek sudeta, kad kelinta karta atsiverciu paziuret.

sayonara, naujas amplua? smile.gif Del nuotrauku - nesuprantu ko cia svilpt. Puikus dokumentiniai kadrai.

andriuska, negatyvas, panasu spaudziamas? As tik ruosiuosi dar. Butu kuo pakeist fiksaza taip pat paprastai, kaip ryskalus, juostas ryskinciau atostogu metu smile.gif
Atsakyti
karo metais sako fotokorai šlapime fiksuodavo. kuriam laikui. po to kas vertingesnio ramesnėm sąlygom tiosulfate. žmogus - galinga chemijos perdirbimo mašina. kiek į save įdedam - tiek ir iš.... (indėt pagal skonį) cool.gif

tiesa - kava yškinti brangiau, nei rodinaliu. ir gerokai.

p.s. negatyvas spaudžiamas 100 proc.
p.p.s. sayonara, man šiuo atveju sunku nesutikti su Marium. kai tik jis parašė iš karto supratau, kas tose nuotraukose man nepatiko. būtent tas "atsilošimo" faktorius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andriuska: 09 gegužės 2011 - 12:20
QUOTE(andriuska @ 2011 05 09, 12:16)
p.p.s. sayonara, man šiuo atveju sunku nesutikti su Marium. kai tik jis parašė iš karto supratau, kas tose nuotraukose man nepatiko. būtent tas "atsilošimo" faktorius.


dėkui, man irgi tas pats kliūna.. rodos ir į veidą labai nelindau, bet nuskenavus būtent tas sulindimas ir pasimatė labiausiai.. bet žinai, kaip būna.. mieli, mylimi ir nebeilgai čia būsiantys žmonės, todėl ir mažiau kliūna man pačiai bigsmile.gif
Atsakyti
taigi, kad tik dėka netaktiškų tiesmukų storžievių ir atsiveria (dažnai skaudžiai) mūsų akys. savikritika bejėgė prieš subjektyvius sentimentus. galiausiai ar man dera forumų vilkams priminti, kad sentimentams ne vieta viešoje erdvėje.

-ms- , su Europos ir Pergalės diena. kad ir kaip kartais būna pikta, bet manau tiem, kam vėliau atsūgsta įsižeidimas, norėtų pasakyti tau ačiū nestuke.gif
Atsakyti
Mielieji, gal paplanuojam koki meeta birzeli? As busiu LT nuo 19 iki 25 dienos.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 05 09, 13:58)
Mielieji, gal paplanuojam koki meeta birzeli? As busiu LT nuo 19 iki 25 dienos.


kaz-be-ko 4u.gif
Atsakyti
aš už. didžiulė tikimybė, kad kaip tik tuo metu pats būsiu atostogose ne LT, bet prisidedu prie organizacinio komiteto.

o gal yra kokių specifinių pageidavimų? studija buvo, nuotraukas darėm, šaudėm... liko šuolis iš TV bokšto, laipiojimas kokiam "virvių" parke (Anupriškėse, prie Belmonto ir pan.). o gal paieškom kokį modelį ir padarom tarptautinę nuogo kūno fotosesija? (ne-ne, jau matau kaip pakyla pirštai rašyti vandamo tema...nieko nebus, bo esu labai drovus ir manęs greičiausiai tuo metu (laikinai )nebus tarp jūsų. po kiek šiais kriziniais laikais modeliai? studijos nereiks, gi vasara, kokių +15-17 bus tikrai, tokia temperatūra tik paryškins modelio odos faktūra ir spen.... oi, nu užsisvajojau blush2.gif

sillwio, kaip mintis? priedangos kompaniją aš organizuosiu, mes kokią savaitę prieš tai susirinksim, pasifotkinsim nekaltai kur mieste, tau juostelę duosi, išryškinsi - šeimai parodysi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 05 09, 14:22)
aš už. didžiulė tikimybė, kad kaip tik tuo metu pats būsiu atostogose ne LT, bet prisidedu prie organizacinio komiteto.

o gal yra kokių specifinių pageidavimų? studija buvo, nuotraukas darėm, šaudėm... liko šuolis iš TV bokšto, laipiojimas kokiam "virvių" parke (Anupriškėse, prie Belmonto ir pan.). o gal paieškom kokį modelį ir padarom tarptautinę nuogo kūno fotosesija? (ne-ne, jau matau kaip pakyla pirštai rašyti vandamo tema...nieko nebus, bo esu labai drovus ir manęs greičiausiai tuo metu (laikinai )nebus tarp jūsų. po kiek šiais kriziniais laikais modeliai? studijos nereiks, gi vasara, kokių +15-17 bus tikrai, tokia temperatūra tik paryškins modelio odos faktūra ir spen.... oi, nu užsisvajojau blush2.gif

sillwio, kaip mintis? priedangos kompaniją aš organizuosiu, mes kokią savaitę prieš tai susirinksim, pasifotkinsim nekaltai kur mieste, tau juostelę duosi, išryškinsi - šeimai parodysi cool.gif


kaip visada idėjinis pushintojas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 05 09, 15:22)
sillwio, kaip mintis? priedangos kompaniją aš organizuosiu, mes kokią savaitę prieš tai susirinksim, pasifotkinsim nekaltai kur mieste, tau juostelę duosi, išryškinsi - šeimai parodysi cool.gif

aga, susitinkam savaite anksciau - mes tave visaip nutraukiam vandamiskai graziai graziai (gi tiek sportavai, o reziultato iamzinima as numuilinau biggrin.gif), kad ir susigedusi, o per meeta parodysim sillwio lotuliukas.gif

aisku as uz meeta. ir bandysiu visom isgalem istrukti 4u.gif

P.S. del IR dar galim pagalvot kada kol susimatyt. nors vargu ar kas su mano 850 nepermatomuoju gautusi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 09 gegužės 2011 - 14:34
pas mane dabar mašinoje visada trikojis ir vienas konica bodis su užtaisyta IR juosta. jei tinka, galim kada per pietus kur prie balto tilto/sakurų susitikti ir padaryti kelis kadrus testinius. tik ne rytoj (dėl savaime suprantamų priežasčių).
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 05 09, 14:39)
pas mane dabar mašinoje visada trikojis ir vienas konica bodis su užtaisyta IR juosta. jei tinka, galim kada per pietus kur prie balto tilto/sakurų susitikti ir padaryti kelis kadrus testinius. tik ne rytoj (dėl savaime suprantamų priežasčių).


a tai rytoj?? pamientam, kad jautuks, ale katrą dieną - nepamientam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 05 09, 15:39)

jei tinka, galim kada per pietus kur prie balto tilto/sakurų susitikti ir padaryti kelis kadrus testinius. tik ne rytoj (dėl savaime suprantamų priežasčių).

ok. kol kas tinka (vaikai neprognozuojami). irgi tik ne rytoj.

idomi nuoroda apie IR, kai kurie faktai nustebino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 09 gegužės 2011 - 14:44