Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

Tiesa del brendo. Mano galva ner skirtumo, pas ka natrio tiosulfato tirpala pirkti. JEi prie chemijos prieini, gali pati pasidaryti. Jis nebrangiai kainuoja. Kazkada buvau sugalvojes, bet radau tik kur dideliais kiekiais parduoda, minimalus tiek, kad anukams pakaktu. O po to fomos radau pas Dovili, tai man 3 buteliuku metams pakanka ir juostoms, ir nuotraukoms.
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 05 07, 20:26)
Jau daug kartu rasyta: dabartinis neutralus (nerugstus) fiksazas praktiskai negenda. Praktiskai - tai normaliai naudojant puslitri sunaudosit greiciau, nei suges. Ryskinimui reikia 500 ml darbinio tirpalo. Fomos skiedziamas 1+4, ilfordas atrodo 1+5. T.y. 100 ml fiksazo darbiniam tirpalui gauti (jei ilforda netaupyti ir 1+4 skiesti). 5 "dozes" gaunasi. Dozeje ramiai 15 juostu fiksuoju ir daugiau. Net neskaiciuoju tiksliai kiek. Kai nebepamenu kada atskiedziau ir kiek isryskinau, tai arba pilu lauk ir nauja atskiedziu, arba jei ner is ko sviezio pasidaryti, tai startinio juostos galiuko gabaleli atkerpu ir i fiksaza. Jei per kpkias 30 s nusiplauna emulsija, tai o.k. viskas. Jei ne- ryskinima atidedu iki gausiu nauja koncentrata. 2-3 men atskiestas pas mane laikosi gerai. Ir itariu, kad mano ryskinimo apimtys nera maziausios is musu visu. Tai kad ramiai. Neispilinekite po 3 juostu. Svaistot chemija ir gamta tersiat be reikalo.



QUOTE(andriuska @ 2011 05 07, 20:49)
Tiesa del brendo. Mano galva ner skirtumo, pas ka natrio tiosulfato tirpala pirkti. JEi prie chemijos prieini, gali pati pasidaryti. Jis nebrangiai kainuoja. Kazkada buvau sugalvojes, bet radau tik kur dideliais kiekiais parduoda, minimalus tiek, kad anukams pakaktu. O po to fomos radau pas Dovili, tai man 3 buteliuku metams pakanka ir juostoms, ir nuotraukoms.


Aciu, Andriuk, uz kantrybe 4u.gif 4u.gif pas mane to fiksazo dar l.daug ir jei tokiom apkrovom dirbsiu,uzteks kokiems dar 4m biggrin.gif Sillwio aiskino,kaip ji patikrint,tai as po ilgesnio neryskinimo ir padarau ta laiko testuka su galiuku 4u.gif
Atsakyti
seniai ka dejau smile.gif

siaip buitiniai kai koses nenorejo

user posted image

user posted image

user posted image

OT. Kaip isverstaskure Antajo gyvena? seniai besirodei su savo copypaste darbais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2011 05 08, 11:55)
seniai ka dejau smile.gif

1. siaip buitiniai kai koses nenorejo



OT. Kaip isverstaskure Antajo gyvena? seniai besirodei su savo copypaste darbais  lotuliukas.gif


1.kaip grazu 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

2. 4u.gif
Atsakyti
Andriau, kada vėl važiuosi pas vaikus? Norėčiau prisijungti kada iki vasaros, jei manęs niekur neišveš smile.gif
Atsakyti
Net nezinau. Pats seniai buvau. O ateinantys savaitgaliai irgi uzimti. Gimtadieniai, komunijos. Gal 28 diena. Turesiu omenyje. Pasakysiu is anksto.
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 05 08, 18:57)
Net nezinau. Pats seniai buvau. O ateinantys savaitgaliai irgi uzimti. Gimtadieniai, komunijos. Gal 28 diena. Turesiu omenyje. Pasakysiu is anksto.


ok, puiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2011 05 08, 12:55)
seniai ka dejau smile.gif

siaip buitiniai kai koses nenorejo




''vargsas'' vaikas biggrin.gif ot tie tevai,visokias koses vietoj sokoladu kisa biggrin.gif

grazios spalvos . kokia juostele cia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ediper: 08 gegužės 2011 - 19:58
QUOTE(antajo @ 2011 05 08, 14:10)
1.kaip grazu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

2.  4u.gif


tai parodyk darbu, blondine lotuliukas.gif
Atsakyti
Mariau, nustok gal jau?


mane kūdroj ir draugai nušvilpė su šiom foto, ale vis tiek rodaus profilaktiškai smile.gif

user posted image

user posted image


Atsakyti
skanios kavos geriantiems ir naršantiems tinkle. išbandžiau ryškinimą kavoje:

user posted image

platesnė apžvalga bloge smile.gif

p.s. o man košė patinka. gražios spalvos. ir per aifona, ir per nuderintą monitorių darbe.... ir kaip jumi taip gaunasi? aš taip galėčiau tai irgi spalvotą fotyčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 05 09, 11:07)
Mariau, nustok gal jau?
mane kūdroj ir draugai nušvilpė su šiom foto, ale vis tiek rodaus profilaktiškai smile.gif


neaiskink.

fotos kokiam Pecininui patiktu. rakursui-ne, kadravimui-ne. uzspaudei zmones, lyg atsilost jiems noris.
Atsakyti