Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(Gintare D. @ 2011 10 19, 19:11)
aha

Fotografuoti nuoga kuna studijoje ziauriai sunku. Labai pavargau. Supratau, kad labai gerai padeda suprast kas tu esi, ties kur zinios nutruksta. Duotas tau tuscias lapas popieriaus ir juodas anglies piestukas. Piesk. Sudetinga smile.gif Bet idomu.

na tu susitvarkei puikiai . as vat del to studijiniu ir vengiu ir nzn ar kada isdrysiu? biggrin.gif nors is kitos puses turi paspirties taska ieskoti, galvoti, delioti, zaisti sviesa, nes kai lauke, tai tas fono ieskojimas , derinimas atima puse jegu (bent jau man) .
Atsakyti
Nauja tema ČIA
Atsakyti
ok, paskutines nestukes pora ir uzteks

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintare D. @ 2011 10 19, 22:02)
ok, paskutines nestukes pora ir uzteks

grazu. kitaip ir taip ramiai
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2011 10 19, 18:28)
na tu susitvarkei puikiai . as vat del to studijiniu ir vengiu ir nzn ar kada isdrysiu? biggrin.gif  nors is kitos puses turi paspirties taska ieskoti, galvoti, delioti, zaisti sviesa, nes kai lauke, tai tas fono ieskojimas , derinimas atima puse jegu (bent jau man) .

tai tu neieskok, o fotkink pg esama situacija, issisukinek, atitaikyk, derink. Spresk uzduotis.
Atsakyti
QUOTE(Gintare D. @ 2011 10 18, 15:57)


šakės kaip gražu.. man kaip tik šios dvi pačios gražiausios rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Gintare D. @ 2011 10 19, 21:02)
ok, paskutines nestukes pora ir uzteks


user posted image


ši labai jauki..
Atsakyti
Gintare rolleyes.gif nėštukės abi labai puikios 4u.gif

Turiu klausimą. Kaip fotografuojant išgauti kuo didesnį grūdą ir kontrastą? Iš esmės daryti broką. Pereksponuot? Perryškint? Kaip Gintare tu padarei tą niu kuris man labai patiko? 4u.gif yra reikalas papildyt savo pseudointerjerinių foto archyvus, tai biški eksperimentų noriu padaryt, bet reik bent kažkokį atskaitos tašką turėt.
Atsakyti
Emilija, "lieva" ryskala naudok - rodinali ir kaip gintare siuo atveju - juostele 3200 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2011 10 20, 13:07)
Emilija, "lieva" ryskala naudok - rodinali ir kaip gintare siuo atveju - juostele 3200 smile.gif

Nu tą "lievą" tik ir teturiu biggrin.gif ok, ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 10 20, 10:57)
Turiu klausimą. Kaip fotografuojant išgauti kuo didesnį grūdą ir kontrastą? Iš esmės daryti broką. Pereksponuot? Perryškint? Kaip Gintare tu padarei tą niu kuris man labai patiko? 4u.gif yra reikalas papildyt savo pseudointerjerinių foto archyvus, tai biški eksperimentų noriu padaryt, bet reik bent kažkokį atskaitos tašką turėt.

Ana nedaeksponuota, grudas islenda sviesinant, kontrasto didelio jau nebus smile.gif nebent td jau stumdyt ps.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 10 20, 15:00)
Nu tą "lievą" tik ir teturiu biggrin.gif ok, ačiū!

jo, ir apsvietima ribot, kazkiek, nes idealiom salygom tas 3200 atrodys kaip 400 smile.gif
kaip pvz....bet cia dar ryskalas buvo xtol (kurio andriuska taip ir nepasieme)

user posted image
Atsakyti
Jei nori didelio grūdo ir kontrasto be pilkos atspalvių, vien juoda ir balta, pušink 400 juostą bent iki 1600 ir ryškink rodinaliu. Intensyvi agitacija ir aukštesnė negu normaliai temperatūra dar pridės. Laiką, žinoma, kažkiek teks sutrumpinti.
Papildyta:
P.S. gaila, kad neina parodyt popieriaus per internetą. 2 stopais pušintos juostos grūdas, pradedant nuo A4 ir didyn, atrodo nuostabiai.
Atsakyti