Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2011 10 10, 22:25)
smile.gif o man patiko, neįprasta, įdomu.. jei niekas šios juostos privalumų nematytų, tai ta juosta tiesiog net neegzistuotų


Aš ir nesakiau, kad juosta bloga. Sakiau, kad iš pateiktų pavyzdžių nematau juostos privalumų. Jei užgavau, atsiprašau. Kitą kartą pagirsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 10 10, 22:32)
Aš ir nesakiau, kad juosta bloga. Sakiau, kad iš pateiktų pavyzdžių nematau juostos privalumų. Jei užgavau, atsiprašau. Kitą kartą pagirsiu smile.gif


smile.gif keistai su tais forumais.... kai nesigirdi balso intonacijos kas parašyta, nesimato mimikos, tai ir perskaitoma kaip nori smile.gif atsiprašinėt nereikia, girti taip pat, nė nematau už ką galėčiau įsižeist cool.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
nu dar su pinholu į eterį įlysiu smile.gif gavosi geresni rezultatai nei su degtukų dežute buvo gavęsi, bet vistiek, broko gavosi daug dėl mano nemokšikumo.. ko gero blogai juostą kažkaip įdėjau, ar neįtempiau, ir susiraižė visi kadrai doh.gif vienas dar išgelbėtas šis.. su kitais dar neižinau ką daryt, su photošopu kruopščiai nenuemu, gal įgūdžių trūksta doh.gif

user posted image
Atsakyti
sakot ruduo,na tai į rudenio temą truputi spalvų

user posted image
Atsakyti
Svajone musu - pazadet man nieko nereikia smile.gif
Del pinholo.. man tokie patinka, bet kompoza netinkama.

Kikirike, patinka vaizde ta vieta fokuse, kad lapai prilipe ant vandens smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2011 10 11, 06:45)

Del pinholo.. man tokie patinka, bet kompoza netinkama.




o kaip turėjo būt? centre? turiu visaip nufotkintą šitą daiktą, tai sakau gal kokį vieną kart pataikiau biggrin.gif nes tiesa pasakius nežinojau kaip čia komponuot geriau
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2011 10 11, 11:40)
o  kaip turėjo būt? centre? turiu visaip nufotkintą šitą daiktą, tai sakau gal kokį vieną kart pataikiau  biggrin.gif  nes tiesa pasakius nežinojau kaip čia komponuot geriau


as deciau per centra. O fotkinant, kad linijos labiau puostu - fotika palenkciau i prieki, kad i sonus labiau linijos nueitu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2011 10 11, 09:47)
as deciau per centra. O fotkinant, kad linijos labiau puostu - fotika palenkciau i prieki, kad i sonus labiau linijos nueitu smile.gif


turiu, bet ne su pinholu, su Kiev'u.. tik nepykit dėl užrašo biggrin.gif doh.gif dabar iš savo blogo ištraukiau, tai.. doh.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 11 spalio 2011 - 09:53
grazu, tvarkinga, estetiska. Tik krumo lapus desinej nuklonuok. O va trecioj sugriuve linijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _ms_: 11 spalio 2011 - 09:55
dabar pamačiau, kad paskutinė kreiva kažkokia.. bet linijos kaip ir tiesios, bokeh kažkoks kreivas..
nusisšnekėjau biggrin.gif ne bokeh kreivas, o ten kur ryšku, tos lentos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 11 spalio 2011 - 09:56
del bokeh. bokeh tai yra forma - ne linija. kai "linijuoji", tai nx bokeh reikalingas cia. Kompoza juk yra liniju ir formu derinimas. Tavo parinktai stilistikai del minkstumo uztenka liniju. Kitais atvejais galima suderinti abu smile.gif
Atsakyti