Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vario: 20 rugsėjo 2011 - 19:49
Sansara, nikoną pataisė. Siunčia man. Turėčiau ryt, poryt gaut. Siųsti tau ar lauksim progos (aš kol kas nesiruošiu niekur).
Papildyta:
Pupeliuk, aš naujam matau bent kažkokią logiką. Senasis darė su spalvomis, ką norėjo, neklausydamas jokių komandų.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 09 20, 20:50)
Pupeliuk, aš naujam matau bent kažkokią logiką. Senasis darė su spalvomis, ką norėjo, neklausydamas jokių komandų.

taigi vat... Bandydavau aš ten visaip baltos balansą reguliuot, bet tada šviesą tamsą pro šoną varydavo doh.gif dabar kitas reikalas.

Sansara, tas geltonumas mane varė į neviltį doh.gif tokios vintažinės foto visos gaudavosi cool.gif nelabai man.. Stipriai nelabai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 20 rugsėjo 2011 - 20:35
Sveiki smile.gif

norejau pasiteirauti, gal kas nors parduodate paprasta skaneri siaurai ir placiai juostai?
Ar gal galite patarti kur isigyti geriausia? smile.gif

dekui
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 09 20, 20:50)
Sansara, nikoną pataisė. Siunčia man. Turėčiau ryt, poryt gaut. Siųsti tau ar lauksim progos (aš kol kas nesiruošiu niekur).

o persiuntimas kiek kainuotu i LT? kai gausi, painformuok, atsiskaitysim.

pupeliuk, tai tikiu kad uzknisdavo. as tik rezultata matau ir man senosios labiau patinka. bet jei viska skanuoja vienodai ir neprognozuojamai, neatsizvelgiant i tai, kas negatyve, tikiu kad nervina nekontroliuojami procesai. 4u.gif pavintaginti visada galima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 21 rugsėjo 2011 - 09:33
Sveikos brangiosios fotografes! Gal ir off-topic, bet jeigu savo nuotraukas noresite atsispausdinti kaip paveiklus, ar tiesiog dideles (ant drobes ar fotopopieriaus, fototapetu ar kitu medziagu), plataus formato spaustuve Vilniuje vertinanti kokybe ir net ir nedidelius uzsakymus - pasiruosusi! wink.gif

Mes esame ir facebooke - Ink Idea wink.gif
Ugne@inkidea.lt
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 20, 11:49)
Va, nuskenavau,

automatiskai ijungta auto tone f-ja. man senasis priimtinesnis, minkstesnis
Atsakyti
QUOTE(Gintare D. @ 2011 09 25, 06:14)
automatiskai ijungta auto tone f-ja. man senasis priimtinesnis, minkstesnis

tai kad ir pirmajame variante Autotone įjungta buvo. Mane erzino visiškas skenerio softo spalvų ir šviesumo padarymas belekokiais. Dabartiniu variantu tikrai arčiau teisybės. Po to jau galima kaip ten nori toliau reguliuot photoshope.

Atsakyti
Sansara, fotikas pas mane. Kiek kainuotų siuntimas pabandysiu sužinot rytoj. Spėju, kad apie 100 Lt.
Atsakyti
smile.gif

user posted image
Atsakyti
Mariau, rollėjų pirkai? Gerai!
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 10 05, 23:48)
Mariau, rollėjų pirkai? Gerai!


nea, cia nikonas, tik juosta rolley retro 400S - ta is celofano smile.gif Beje, jei kas dar turit situ juostu - mielai nupirkciau.
Atsakyti