Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

Sansara, d50 reikia keisti funkciju parinkimo ratuką. Tada jie dar keis kažkokią gumą ant korpuso, taip pat išvalys viską. Už viską, įskaitant parsiuntimą man atgal, jie nori 1256 švediškų. Parsiuntimas atgal be taisymo kainuotų 600 švediškų. Spręsk, ką daryt.

Linkėjimai iš Paryžiaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 09 14, 20:35)
Sansara, d50 reikia keisti funkciju parinkimo ratuką. Tada jie dar keis kažkokią gumą ant korpuso, taip pat išvalys viską. Už viską, įskaitant parsiuntimą man atgal, jie nori 1256 švediškų. Parsiuntimas atgal be taisymo kainuotų 600 švediškų. Spręsk, ką daryt.

Linkėjimai iš Paryžiaus  4u.gif

sillwio, o cia iskaitant ir diagnostikos/testavimo kaina kur minejai pradzioje?
ai, supratua 600 be taisymo, 1256 su taisymu. ok pasitarsim ir painformuosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 14 rugsėjo 2011 - 19:43
QUOTE(sillwio @ 2011 09 14, 20:35)
Linkėjimai iš Paryžiaus  4u.gif

rolleyes.gif Paryžius... Kaip norėčiau... Gerų dienų!
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 09 14, 20:35)

Linkėjimai iš Paryžiaus  4u.gif


ech... kaip faina blush2.gif gero laiko jums ten 4u.gif thumbup.gif

va dar keli bandymai juosta ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
sillwio, ok. duok sutikima taisymui 4u.gif (ot itariau, kad tas ratukas sugedo, nes maciau, kad uzstrigo kazkuri auto programa (greiciausia portretas), bet LT niekas to nediagnozavo...)
linkejimai eifeliui wink.gif
Atsakyti
Sansara, patvirtinau.

Nemačiau dar Paryžiaus, bet šiandien laukia pasiplaukiojimas laivu po Seną smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sillwio: 15 rugsėjo 2011 - 17:39
šokyje...

user posted image
Atsakyti
silwio aplankyk prie Senos ta vieta pakrantej kur dankanas maklaudas gyveno prisisvartaves wink.gif

kikirike, pirmos foto nerodo, antra (su vestuvem) - ne, ir paskutine (sokyje) - ne. smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif kokie faini darbai rolleyes.gif ypač kikirikės šokyje patiko rolleyes.gif

merginos, aš su klausimu- ant juostos užrašyta iso 50-200.. tai kaip dabar suprast? kaip ekspoziciją teisingai pasirinkt g.gif
Papildyta:
beje, gal žinote kokį puslapiuką, kur galima būtų apie juostų charakteristikas pasiskaityt?
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2011 09 19, 12:22)
Sveikos  4u.gif  kokie faini darbai  rolleyes.gif  ypač kikirikės šokyje patiko  rolleyes.gif

merginos, aš su klausimu- ant juostos užrašyta iso 50-200.. tai kaip dabar suprast? kaip ekspoziciją teisingai pasirinkt  g.gif
Papildyta:
beje, gal žinote kokį puslapiuką, kur galima būtų apie juostų charakteristikas pasiskaityt?

O čia kokia juosta tokia? g.gif Paprastai nominalas yra vienas, bet galima pushint įvairiai priklausomai nuo juostos ir ryškalų, jai ryškint naudojamų.
O apie juostas aprašymai nelabai ką tepadės. Tai iš esmės patritis, nes parašymas - high contrast ar low contrast parašymas mažai ką tau padės.

Galu gale daugiau mažiau susidraugavau su nauju SilverFast. Ir skenavimo rezultatai liuxiški! Pagaliau matau normalias spalvas (kiek aišku įmanoma iš skeno). thumbup.gif Dėl įdomumo nuskenuosiu porą jau skenuotų su senuoju SilverFast kadrų palyginimui.

Kikirike, man šokyje nelabai - plaukai negerai, suknelė negerai, paprastai su tokiais judesio kadrais reikia labai daug kadrų daryti, kad bent vienas geras gautųsi, nes kūno, plaukų, suknelės judėjimo kryptis ne visada būna nuspėjama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 19 rugsėjo 2011 - 14:16
Ačiū kas pasisakė dėl mano foto...
Buvo daryti keli kadrai,deja šis geriausias buvo unsure.gif dėl suknelės pritariu,na kitokios tuo metu nebuvo doh.gif
Atsakyti