Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(Gintare D. @ 2011 05 05, 08:50)
idomu smile.gif
Pasiziurek rekomendacijas gal su kuo ryskinti? As tuomet su xtol'iu ryskinau. Bet man jis isploves yra ne viena juostele smile.gif

D-76 arba rodinalis, kiek skaiciau
Atsakyti
Man xtolis tik su rollei nesizenyja. Ir dabar nepamenu kaip su foma placiom. Bo rollei placios ir foma itartinai vienodo melsvo atspalvio pagrinda turi. Nebandziau xtolio su lucky. Ilfordai praktiskai visi bandyti, kodak irgi dauguma. Adox placios chm 125. Shangai ploksteles irgi turejau (atrodo toks pavadinimas, kinietiskos zodziu, ilford fp4 analogas kaip gamintojas deklaruoja). Irgi xtolyje ryskinosi. Bandyk gabaliukais. Jei nelabai skiestam ryskinsi jokio skirtumo nebus.
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2011 05 05, 08:16)
D-76 arba rodinalis, kiek skaiciau

aha tai aisku tada, pati sudirbau matyt smile.gif
Atsakyti
sveiki,
ar galėtumėte man pagelbėti su ryškinimo laiku?
Nerandu internete blush2.gif
Turiu J/B 120 Efke 25 ir Ilfotec LC 29 ryškalo 1/19
Kiek min reiktų ryškinti ? blush2.gif

ačiū 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Globaliste @ 2011 05 06, 12:54)
sveiki,
ar galėtumėte man pagelbėti su ryškinimo laiku?
Nerandu internete blush2.gif
Turiu J/B 120 Efke 25 ir Ilfotec LC 29 ryškalo 1/19
Kiek min reiktų ryškinti ?  blush2.gif

ačiū  4u.gif


su šia juosta ir šiuo ryškalu neranda rezultato.
su rodinaliu, pvz., randa.
neturi kito ryškalo?
Atsakyti

aga, su rodinaliu radau ir aš.
nea, neturiu. na niekis. ačiū vistiek.
mirksiukas.gif
QUOTE(sayonara @ 2011 05 06, 14:26)
su šia juosta ir šiuo ryškalu neranda rezultato.
su rodinaliu, pvz., randa.
neturi kito ryškalo?

Atsakyti
QUOTE(Globaliste @ 2011 05 06, 13:32)
aga, su rodinaliu radau ir aš.
nea, neturiu. na niekis. ačiū vistiek.
mirksiukas.gif


jei Tu Vilniuje, galiu rytoj ar poryt rodinalio duoti.. jei domina, parašyk AŽ, susitarsime smile.gif
Atsakyti
Globaliste, jeigu tu cia vietoj, neisvaziavus uz juru mariu, tai uzeik i svecius, paprasciau bus - turiu ir rodinalio, ir Ilfotec DD-X, su kuriais randa. Nupilsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Oho koks rodinalis populiarus cool.gif neseniai skaiciau diskusija, kiek laiko nesugenda rodinalis. Del konkretaus laiko nesutarta, bet isvada tokia: 2-3 metai kaip du pirstus.... Pas kai kuries extremalus ir 6 metus stovejo ir ryskino po to gerai.

*****, na ir oras verysad.gif kaip gi sakuros? Apie antrus metus kencianti gatves muzikos rengini is viso tyliu.
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 05 07, 12:08)
Oho koks rodinalis populiarus cool.gif  neseniai skaiciau diskusija, kiek laiko nesugenda rodinalis. Del konkretaus laiko nesutarta, bet isvada tokia: 2-3 metai kaip du pirstus.... Pas kai kuries extremalus ir 6 metus stovejo ir ryskino po to gerai.

*****, na ir oras verysad.gif kaip gi sakuros? Apie antrus metus kencianti gatves muzikos rengini is viso tyliu.


o kiek ilfordo fixeris nesgesta ? nes ziuriu ryskala jau kitu vaziavimu gal ir reikes pirkti g.gif dabar pas mane irgi rodinalis buvo,tik galvoju gal prie fixerio geriau ir ryskalas to paties brand'o? kuri is siu patartumet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ediper: 07 gegužės 2011 - 12:58
QUOTE(andriuska @ 2011 05 07, 11:08)
Oho koks rodinalis populiarus cool.gif  neseniai skaiciau diskusija, kiek laiko nesugenda rodinalis. Del konkretaus laiko nesutarta, bet isvada tokia: 2-3 metai kaip du pirstus.... Pas kai kuries extremalus ir 6 metus stovejo ir ryskino po to gerai.

*****, na ir oras verysad.gif kaip gi sakuros? Apie antrus metus kencianti gatves muzikos rengini is viso tyliu.


oras bjaurus, mes teatre buvom, tai iki jo ir iš jo bėgom, nes lynojo, vėjuoja, šalta.. su GMD tai blogai, niekur net nėjom.. dabar žiūriu, šyla truputį, gal frontas šiltas ateina.. doh.gif

QUOTE(ediper @ 2011 05 07, 12:55)
o kiek ilfordo fixeris nesgesta ? nes ziuriu ryskala jau kitu vaziavimu gal ir reikes pirkti  g.gif dabar pas mane irgi rodinalis buvo,tik galvoju gal prie fixerio geriau ir ryskalas to paties brand'o? kuri is siu patartumet?


pas mane fiksažas ilfordo tai neužsistovėdavo, bet ryškalą tai ilgai esu laikius biggrin.gif pernelyg ilgai..wink.gif
Atsakyti
Jau daug kartu rasyta: dabartinis neutralus (nerugstus) fiksazas praktiskai negenda. Praktiskai - tai normaliai naudojant puslitri sunaudosit greiciau, nei suges. Ryskinimui reikia 500 ml darbinio tirpalo. Fomos skiedziamas 1+4, ilfordas atrodo 1+5. T.y. 100 ml fiksazo darbiniam tirpalui gauti (jei ilforda netaupyti ir 1+4 skiesti). 5 "dozes" gaunasi. Dozeje ramiai 15 juostu fiksuoju ir daugiau. Net neskaiciuoju tiksliai kiek. Kai nebepamenu kada atskiedziau ir kiek isryskinau, tai arba pilu lauk ir nauja atskiedziu, arba jei ner is ko sviezio pasidaryti, tai startinio juostos galiuko gabaleli atkerpu ir i fiksaza. Jei per kpkias 30 s nusiplauna emulsija, tai o.k. viskas. Jei ne- ryskinima atidedu iki gausiu nauja koncentrata. 2-3 men atskiestas pas mane laikosi gerai. Ir itariu, kad mano ryskinimo apimtys nera maziausios is musu visu. Tai kad ramiai. Neispilinekite po 3 juostu. Svaistot chemija ir gamta tersiat be reikalo.
Atsakyti