Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

sveikos 4u.gif
oho, žiūriu tema kaip atsigavo bigsmile.gif nu pagaliau thumbup.gif


[/quote]

maggie man pirmoji patiko labai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 06 rugsėjo 2011 - 09:32
Noriu perskaityt gera gero fotografo autobiografija, gal turit ka parekomenduot? g.gif lt arba anglu kalbomis
Atsakyti
aš su tokiu klausimu g.gif noriu su juosta prie uždarytos diafragmos su ilgais išlaikymais pasižaist, bet neturiu eksponometro g.gif pati tai niekaip netaspėsiu ką ir kiek nusistatyt doh.gif kažin galiu skaitmena pasitikėt matuojant? ar tokiem reikalam geriau eksponometrą įsigyt?
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2011 09 06, 09:52)
aš su tokiu klausimu  g.gif  noriu su juosta prie uždarytos diafragmos su ilgais išlaikymais pasižaist, bet neturiu eksponometro  g.gif  pati tai niekaip netaspėsiu ką ir kiek nusistatyt  doh.gif kažin galiu skaitmena pasitikėt matuojant? ar tokiem reikalam geriau eksponometrą įsigyt?

plius minus gali
Atsakyti
na ir čia parodysiu iš archyvų, gal ką privers nusišypsot niūrią dieną smile.gif mano AutoKoja su Lomo biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2011 09 04, 23:14)
na va dar viena foto  blush2.gif

ir man patiko. gal ir sablonine, bet shvari ir pilvukas man patiko bei stilius.
QUOTE(_ms_ @ 2011 09 05, 08:02)
antra - visiskai ne.

kodel?
matau Pupeliukas pasisake sia tema. Stephanie nuotrauka is tiesu puiki (kur idejai), tokia tikra, ne sablonine. as ishvis griezhtoka kas liecia neshtumo fotografija, retai kas kada patinka. bet sita Kikkes kazhkaip prilipo. o gal pastaruoju metu norejau, kad kazhkas pagaliau patiktu is lt neshtukiniu fs.
QUOTE(_ms_ @ 2011 09 05, 09:30)
sablonas. love story prototipas. taip teigiu todel, nes matau, ka akcentuoji.

parodykit ne sablona. gal kokia nuoroda? patapo idomu. nes dviracio neishrasi, ypac zmogau, jei pradedi bigsmile.gif kita vertus is tiesu idomu, kad butu kitaip, idomiau.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2011 09 06, 12:39)
ir man patiko. gal ir sablonine, bet shvari ir pilvukas man patiko bei stilius.

1. kodel?
matau Pupeliukas pasisake sia tema. Stephanie nuotrauka is tiesu puiki (kur idejai), tokia tikra, ne sablonine. as ishvis griezhtoka kas liecia neshtumo fotografija, retai kas kada patinka. bet sita Kikkes kazhkaip prilipo. o gal pastaruoju metu norejau, kad kazhkas pagaliau patiktu is lt neshtukiniu fs.

2. parodykit ne sablona. gal kokia nuoroda? patapo idomu. nes dviracio neishrasi, ypac zmogau, jei pradedi  bigsmile.gif kita vertus is tiesu idomu, kad butu kitaip, idomiau.


1. mintis paprasta, bet neisdirbta, neperteikta-apie rasto seseli. galima suzaist idomiau. Labai rakursas rezia aki. Na neverta isamesnes analizes net.

2. Tai ateik ir parodysiu. Is LT - Baranauskas, Sutkus, Stankevicius..tiek greitai atsimenu ir atgaminu tas fotografijas galvoj. Nuorodu neturiu.
Atsakyti
dar is Nidos, skaidre, bet nuskenavus nebeskaidre smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare D.: 06 rugsėjo 2011 - 18:36
Antra žiauriai žiauriai graži! Visos trys gražios bet antra nuostabi!
Atsakyti
Gintare - antra ir trečia labai patiko smile.gif

aš su tokiu klausimu dar čia atėjau smile.gif na 35mm juostų randu pirkt nebrangiai, o kaip su 120mm ? ebay pravarčiau, tai kainos panašios kaip LT parduotuvėse g.gif nu vat j/b čia nebrangios sakyčiau, o kaip su spalvotom? kur perkat? g.gif užsukau dar ta proga į shop efoto, tai vat jie prekiauja kažkokiom lomo juostom, nu , kad ir pvz kažką tokio esat bandę?
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2011 09 06, 21:01)
kaip su spalvotom? kur perkat?

Vln spalvotos is gero galiojimo juosteliu pigiausios yra Juozapaviciaus fotoprekese. Jei tau nesvarbu galiojimas, pasibaigusio galiojimo pigesniu kartais turi toks Zygimantas, jei reikes kontaktu rasyk AZ. Ebay po viena pigiai nerasi, vien uz siuntima paklosi, apsimoka imti dideli kieki gero galiojimo 220-simtiniu arba taip pat pasibaigusio, garantija, kad gausi pigiai, bet reik tokius pasiulymus zvejoti, tada arba paciai susipirkt arba kooperuotis su kazkuo. As visad kai pasiulo prisidedu, nes visos juostos susivalgo labai greit jei tik metosi namie be darbo. Sazine uzgrauzia smile.gif

Del to kurios geros ir kurios blogos. Visos absoliuciai juosteles yra geros, jei naudojamos konkreciai su tikslu, zinant ar bent numatant rezultata, nespejant, o planuojant, kad ir pries idedant i kuneli. Svarbu zinot ko konkreciai tau reikia, kam, kokie reikalavimai, atsirinkti ir td jau pradeti paieska. As rinkdavausi zioplavotai, i search flickeri rasydavau pavadinimus ir ieskodavau fotografiju konkreciai tomis juostomis fotografuotu. Bet dar rekomenduoju pasiskaityti aprasymus, ju palyginimus, jei netingi. Issamius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare D.: 06 rugsėjo 2011 - 22:13
QUOTE(Gintare D. @ 2011 09 06, 22:05)
Vln spalvotos is gero galiojimo juosteliu pigiausios yra Juozapaviciaus fotoprekese. Jei tau nesvarbu galiojimas, pasibaigusio galiojimo pigesniu kartais turi toks Zygimantas, jei reikes kontaktu rasyk AZ. Ebay po viena pigiai nerasi, vien uz siuntima paklosi, apsimoka imti dideli kieki gero galiojimo 220-simtiniu arba taip pat pasibaigusio, garantija, kad gausi pigiai, bet reik tokius pasiulymus zvejoti, tada arba paciai susipirkt arba kooperuotis su kazkuo. As visad kai pasiulo prisidedu, nes visos juostos susivalgo labai greit jei tik metosi namie be darbo. Sazine uzgrauzia smile.gif

Del to kurios geros ir kurios blogos. Visos absoliuciai juosteles yra geros, jei naudojamos konkreciai su tikslu, zinant ar bent numatant rezultata, nespejant, o planuojant, kad ir pries idedant i kuneli.  Svarbu zinot ko konkreciai tau reikia, kam, kokie reikalavimai, atsirinkti ir td jau pradeti paieska. As rinkdavausi zioplavotai, i search flickeri rasydavau pavadinimus ir ieskodavau fotografiju konkreciai tomis juostomis fotografuotu. Bet dar rekomenduoju pasiskaityti aprasymus, ju palyginimus, jei netingi. Issamius.


ačiū! na ebay ieškojau ir didesniais kiekiais, bet nieko ypatingo neradau.. gal reikia tinkamo momento sulaukt.. o pvz ko tikėtis iš pasibaigusio galiojimo juostos? tik spalvų iškraipymo, ar dar kokių bajerių gali būti?

ir kas tos 220 - tinės? aišku galiu pagooglint, nu bet jau paklausiau prie to paties biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 06 rugsėjo 2011 - 22:37