Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

manau ieškojimas saves ir yra bandymas visko, kaip gali suprasti kas patinka jie nebandai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare D. @ 2011 09 05, 16:38)
Nebeturetum buti tokia kategoriska, jaunatviska smile.gif praleidi labai dideli gera uztaisa ziniu. Magnum zinoma gerai, bet tokiu pat geru ir geresniu darbu gali atrasti ir ten. Juk fotografija negali buti is esmes neteisinga ir negera vien todel, kad ji buvo tam tikra neigiamas asociacijas kelianti laikmeti. Tiesa kalbant apie laikmeti irgi turiu savo nuomone, kad labai daug teigiamos energijos is ten galima pasisemti smile.gif tyrumo, skaidrumo. Puikus zinoma ir Magnum'o rinktiniu fotografu darbai. Bet ar tai rytu, vakaru ar kt., absoliuciai skirtumo neturi, tik turtina tave, daro ivairiapusiskesniu, kuo daugiau pamatai ir isigilini tuo lengviau atsirinkt. Manau tai ne vieta principams smile.gif


Tipo jau pakankamai sena lotuliukas.gif Tu teisi, kad kažką praleidžiu ir aš nesakau, kad aš atmetu visiškai, jei tarkim kur užmatydavau fotografo, kūrusio tuo metu, darbus, kurie mane sudomina, būtinai pažiūrėdavau, tiesiog to nedarau tikslingai, na neieškau senų to laikmečio žurnalų ar pan. Sunku čia siauriai paaiškint kodėl aš turiu tokį komplikuotą santykį, kada nors, gyvai susitikus... Mano šio pasakymo apie Magnum buvo tikslas, kad greta Tavo rekomenduotų meninės fotografijos šaltinių būtų paminėtas ir kitas smile.gif
Šiuo metu aš visiškai menine fotografija nesidomiu nail.gif labiausiai kotletų receptais domiuosi ir man dėl to visai negėda cool.gif
Reiks tuoj medicinos vadovėlius sklaidyt, tai tipo galvos nevarginu lotuliukas.gif

O dėl žmonių vienodumo, tai iš kurios pusės pažvelgsi smile.gif jei tai kad turi galva, po dvi kojas ir rankas bei širdį, kuri kraują varinėja, na tai jo, gal ir vienodi, bet taip nyku gyvent, jei manai, kad visi mes tokie patys. Užtenka niuansų ir gyvent įdomiau 4u.gif
Atsakyti
ne, nenyku, idomu smile.gif ne apie zmogaus fizinius duomenis kalbu, o apie psichologinius, busenas, jutimus, ta pati atpazinima saves fotografijose, tuo jos daugeli is musu ir traukia. Kuo panasiau i tave pati tuo ir trauka didesne smile.gif ieskom nesamoningai to kas esame kitur, atpazistame ir pasiimame. Panasiu busenu. Jei butu svetima atmestum, todel ir sakau, kad is esmes visi vienodi esam.
Atsakyti
Sansara, dar ne, bet greit tikiuosi kažką sužinot. Vasara baigėsi, baigėsi ir masinės atostogos. Imsis gal jau pagaliau darbo smile.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare D.: 05 rugsėjo 2011 - 22:32
mano baisiai nemegstantis fotkintis vaikas cool.gif doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2011 09 05, 22:53)
mano baisiai nemegstantis fotkintis vaikas 

minkstumas patinka.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 05, 10:20)
aš Sovetskoje foto nepropaguosiu biggrin.gif siūlysiu Magnum photos, vakarietišką meninę fotografiją. Dėl Sovetskoje foto, tiesiog turiu savitą ryšį su visais "Sovetskoje" reikalais biggrin.gif ir viską kas su prierašu Sovetskoje tą atmetu nepažiūrėjus į turinį, na išmetu dalį gero reikalo, bet yra pasauly iš ko rinktis, tai renkuosi vakarietišką meninę fotografiją  cool.gif


Na pasidomek Magnum geografija ir istorija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2011 09 06, 09:22)
Na pasidomek Magnum geografija ir istorija smile.gif

Net sudvejojau po tavo parašymo. Žinojau kad įkūrėjas Bresson'as ir kad vienija ne vienos šalies fotografus. Pasitikrinau, teisingos mano žinios ir visgi nesupratau tavo šio klausimo g.gif kas čia nevakarietiško? O blogai Magnum? Nelabai supratau išties...


Turiu dar bėdą. Vakar parsisiunčiau SilverFast 8, nusipirkau, turėtų mano skeneriui veikt, ir veikia, ir žymiai geriau skenuoja, bet. Neskenuoja į photoshopą, nuskenavęs vieną kadrą išsijungia, o vėl įjungiant prašo vėl vesti serial kodus ir t.t. Suprantu kad reik gal plugin'o photoshopui, TWAIN funkcijos, bet atsidūriau ties riba, kai mano blondiniška galva neberanda, kur to ieškot. Gūglė ir FAQ išbandyti, vis vien nesuprantu. Gal vyrai padėtų man?
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 06, 10:42)
Net sudvejojau po tavo parašymo. Žinojau kad įkūrėjas Bresson'as ir kad vienija ne vienos šalies fotografus. Pasitikrinau, teisingos mano žinios ir visgi nesupratau tavo šio klausimo g.gif kas čia nevakarietiško? O blogai Magnum? Nelabai supratau išties...


tu sakai, kad sov foto - ne, o renkiesi vakarietiska fotografija Magnum. Tai ir sakau, pasiziurek, kas toje agenturoje fotografuoja, kur fotografuoja ir jos veiklos istorija. Tai nera vakarietiska fotografija. Ji apima visa pasauli. Beje sov foto yra nuostabiu straipsniu su magnumo fotografu analizemis smile.gif

o Magnum yra labai gerai - as tai seniai visiems aiskinau.
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2011 09 06, 09:51)
tu sakai, kad sov foto - ne, o renkiesi vakarietiska fotografija Magnum. Tai ir sakau, pasiziurek, kas toje agenturoje fotografuoja, kur fotografuoja ir jos veiklos istorija. Tai nera vakarietiska fotografija. Ji apima visa pasauli. Beje sov foto yra nuostabiu straipsniu su magnumo fotografu analizemis smile.gif

o Magnum yra labai gerai - as tai seniai visiems aiskinau.

Nu blyn, aš nesakau, kad Sov foto yra blogai. Tiesiog aš pati jos sąmoningai neieškosiu ir parašiau kitą šaltinį, kurį aš pati retkarčiais pavartau savo fotografiniam akiračiui praplėsti (tai yra pavartydavau, nes kaip rašiau dabar kotletais užsiimu biggrin.gif ). Gal nereikėjo man rašyt kad "aš Sovetskoje foto nepropaguosiu", nes buvau neteisingai suprasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 06, 11:10)
Nu blyn, aš nesakau, kad Sov foto yra blogai. Tiesiog aš pati jos sąmoningai neieškosiu ir parašiau kitą šaltinį, kurį aš pati retkarčiais pavartau savo fotografiniam akiračiui praplėsti (tai yra pavartydavau, nes kaip rašiau dabar kotletais užsiimu biggrin.gif ). Gal nereikėjo man rašyt kad "aš Sovetskoje foto nepropaguosiu", nes buvau neteisingai suprasta smile.gif


smile.gif suprasta buvai taip, kaip parasei smile.gif
tiek to jau tongue.gif
siaip kotletai yra geris, jei ka smile.gif
Atsakyti