Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

Biški vasaros foto paskenavau, dar kelios juostos liko. Vėliau išimsiu, nes vaikai ne tik mano biggrin.gif


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image

Dalyja, šviesą kažkur leidžia.







Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 02, 21:48)
Biški vasaros foto paskenavau, dar kelios juostos liko. Vėliau išimsiu, nes vaikai ne tik mano biggrin.gif

Kokie mieli kadrai wink.gif

QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 02, 21:48)
Dalyja, šviesą kažkur leidžia.

O kaip sužinot kur ji lenda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 02, 21:48)
Biški vasaros foto paskenavau, dar kelios juostos liko. Vėliau išimsiu, nes vaikai ne tik mano biggrin.gif

Dalyja, šviesą kažkur leidžia.


labai patiko natūralumu pirmoji ir paskutinė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2011 09 02, 22:20)
Kokie mieli kadrai wink.gif
O kaip sužinot kur ji lenda?  g.gif

sviesa tokia pakankamai sufokusuota, tai ziurek uzuolaideles pries lempa ar pries saule, gal kokia kandis iskando gabala smile.gif. Ziurek ir pirmas ir antras. Beje, ar tu ten skenuot nepataikei (virsus juodas) ar ten jos ir atsidariusios nepilnai?
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 02, 21:48)
Biški vasaros foto paskenavau, dar kelios juostos liko.

Dalyja, šviesą kažkur leidžia.

Faina vasara kaime smile.gif Labai jaukiai... Pirmoji pakerejo...

QUOTE(Dalyja @ 2011 09 02, 22:20)
Kokie mieli kadrai wink.gif
O kaip sužinot kur ji lenda?  g.gif

Jei pati neiziuresi, kaip Robobebras sake, tai bandyk nunest Meckauskui. Paziures ir pasakys, kas ten tvarkoma ar ne....
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 02, 20:48)
Biški vasaros foto paskenavau,

Cia jusu suo? smile.gif Viena turit? Fotkes man tavo patinka, tai nesikartosiu. Niekas neerzina ziurint.
Atsakyti
QUOTE(Gintare D. @ 2011 09 03, 08:04)
Cia jusu suo? smile.gif Viena turit? Fotkes man tavo patinka, tai nesikartosiu. Niekas neerzina ziurint.

Aha, mūsų smile.gif vieną turim, kol kas gana ir jo vieno biggrin.gif
Atsakyti
grazu Pupeliuk smile.gif
Atsakyti
Kur savaitgalį ryškina plačią juostą vln? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2011 09 03, 11:06)
Kur savaitgalį ryškina plačią juostą vln?  blush2.gif

HyperRimi Žirmūnuose. Ten paprastai visas juostas ryškinu. Tik šį kartą Procentre išryškinau, nes norėjau su kontaktais, sumokėjau nesveikai daug ir daugiau ten neryškinsiu doh.gif Aš matai 220 juostas naudoju, kurias ryškina Procentras bene dvigubai nei 120 juostas, rimi Fotofabrikas ima vienodai ar trumpa ar ilga juosta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 03, 11:15)
HyperRimi Žirmūnuose. Ten paprastai visas juostas ryškinu. Tik šį kartą Procentre išryškinau, nes norėjau su kontaktais, sumokėjau nesveikai daug ir daugiau ten neryškinsiu doh.gif  Aš matai 220 juostas naudoju, kurias ryškina Procentras bene dvigubai nei 120 juostas, rimi Fotofabrikas ima vienodai ar trumpa ar ilga juosta thumbup.gif


Ačiū 4u.gif aš paskambinau į Europą,ten irgi ryškina,bet gal nerizikuosiu,nes noriu kad šiandien išryškintų ir vešiu į Žirmūnus,vakar kaip tik ten pirkau juostą ale vat ir nepaklausiau ar ryškina, ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
Sveiki



QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 03, 11:15)
HyperRimi Žirmūnuose. Ten paprastai visas juostas ryškinu. Tik šį kartą Procentre išryškinau, nes norėjau su kontaktais, sumokėjau nesveikai daug ir daugiau ten neryškinsiu doh.gif  Aš matai 220 juostas naudoju, kurias ryškina Procentras bene dvigubai nei 120 juostas, rimi Fotofabrikas ima vienodai ar trumpa ar ilga juosta thumbup.gif


o kiek kainuoja Zirmunu Rimi 120 spalvotos ryskinimas? ir kiek dienu ryskina?

Atsakyti