Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

Sveiki,
gal kas nors esat užmatę kokių gerų humoristinių fotografinių istorijų ar projektų? smile.gif
būčiau dėkinga už nuorodas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
keli nauji

neviltis apima, nes isdegimu daug, kiek bebandyciau susisneket su skaneriu, vistiek sudirbu schmoll.gif tragedija. geda prisipazint, bet ir fokusuot sunkiai sekasi. kartais atrodo, kad viskas ok, idealiai sufokusuota, rezultatai rodo kitaip. nu krc.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2011 09 02, 14:47)
keli nauji

neviltis apima, nes isdegimu daug, kiek bebandyciau susisneket su skaneriu, vistiek sudirbu schmoll.gif tragedija. geda prisipazint, bet ir fokusuot sunkiai sekasi. kartais atrodo, kad viskas ok, idealiai sufokusuota, rezultatai rodo kitaip. nu krc.

[img


pirma labai patinka, ir paskutine dar grazu. koks fotikas, juosta, kaip expo matuoji?
Atsakyti
1,3 ir 6 patiko, tikros tokios smile.gif o kodel bijai isdegimu? smile.gif nebijok, grazu. Ziurint dar koks skeneris, nunesk abejotinas fotas atsispausti i pro minilaba ar bent kontaktus pasidaryk, pamatysi dideli skirtuma smile.gif visvien skaitmenizuojasi tos nuotraukos skenuojant ir jei skeneris paprastesnis jis visvien padegina sviesias vietas. Maniskis taip kartais daro, erzina, bet nuotraukose gyvai to nera, vaizdas geras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare D.: 02 rugsėjo 2011 - 13:27
QUOTE(_ms_ @ 2011 09 02, 14:09)
pirma labai patinka, ir paskutine dar grazu. koks fotikas, juosta, kaip expo matuoji?

pirma - na originalas tai labai nekoks, spalvos tokios murzinos, saltos (megstu saltesnius atspalvius), veidas geltonai-oranzinis, tai jb buvo grynai "gelbejimas", ko nemegstu, nes prastas pasiteisinimas. pirma foto - zenit, fuji 100. expo is akiu, nes ten jis sugedes, kartais rodo, kartais ne.

paskutine - irgi zenit, fuji.

2 nuotrauka - revuflex, tudor 200 (kolkas man prasciausia is bandytu kodak ir fuji juostu).

expo matuoju is akiu, kai abejoju pasitikrinu su skaitmena, bet retai, nes su skaitmena fotografuoju ant M, ipratus, tad dagumazh nutaikau. nu bet arba as nebemoku, arba juosta kazhkiek jautriau reaguoja, nes as arba ishdeginu kraupiai arba tamsu kaip. nu supratai =]

visgi manau su senuku zenit'u geresnius rezultatus isgaunu, nors galvojau, kad jis nelabai. arba paprasciausiai nemoku. nu pvz wtf --> http://www.flickr.co...57627432338771/ ?!
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2011 09 02, 13:27)
visgi manau su senuku zenit'u geresnius rezultatus isgaunu, nors galvojau, kad jis nelabai. arba paprasciausiai nemoku. nu pvz wtf --> http://www.flickr.co...57627432338771/ ?!

mano skeneri dar svarbu kaip tu zymi fotke, kaip tiksliai idedi i remeli, jei pasislenka tai blogai nuskaito, kruopsciai reik. Negali but tokiu kliurku ar nustatymuose auto tone prispausta ar koks backlight ?
Atsakyti
QUOTE(Gintare D. @ 2011 09 02, 14:26)
1,3 ir 6 patiko, tikros tokios smile.gif o kodel bijai isdegimu? smile.gif nebijok, grazu. Ziurint dar koks skeneris, nunesk abejotinas fotas atsispausti i pro minilaba ar bent kontaktus pasidaryk, pamatysi dideli skirtuma smile.gif visvien skaitmenizuojasi tos nuotraukos skenuojant ir jei skeneris paprastesnis jis visvien padegina sviesias vietas. Maniskis taip kartais daro, erzina, bet nuotraukose gyvai to nera, vaizdas geras smile.gif

aj nezinau kodel. mases itaka. siek tiek buvo apie tai kalbeta auksciau. as prisiziuriu nuotrauku, prisifantazuoju, kad tas blogai, anas blogai, kad reikia taip, o ne anaip, plius prisideda autoritetai mano (nuo kuriu norek-nenorek vistiek imi pavyzdi), kuriais zaviuosi. tai pradedu kabinetis prie apkapotu galuniu, ar centravimu (nors specialiai tai darau, man labai gerai juostoje ziurisi tokie dalykai), neteisingos expo, kompozicijos ir ishdegimu. nors suprantu, kad tai kvaila, nes taip niekaip neatrasiu savo stiliaus, o jau noretusi bent jau minimaliai jausti kuria linkme judu.

mane uzkniso tas skaneris negyvai, as isitikinus, kad cia jis kazhka ne taip daro (nu bus labai kartu, jei visgi as), vistiek ne mano, brolio (pas ji ir stovi), tai velniop, dairausi dabar, nes iki atlygino 29dienos biggrin.gif o tas nuolatinis vazinejimas, tampymasis ne mano nervam.

beje, ir man 3 kazhkuo traukia, nors ja daugelis labiausiai ir sudirbo. ypac del ishdegusios desines, skyle tokia. o man nerealiai =]
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2011 09 02, 13:35)
1. aj nezinau kodel. mases itaka.
2. o jau noretusi bent jau minimaliai jausti kuria linkme judu.
3. mane uzkniso tas skaneris negyvai, as isitikinus, kad cia jis kazhka ne taip daro
4. beje, ir man 3 kazhkuo traukia

1. Pavartyk Sovetskoe foto ir kitus senosios fotografijos lobynus, lavink save is butent tos fotografijos tasko. Visada spesi lekt su mase smile.gif Isdegimai absoliuciai jokios itakos neturi galutiniame verdikte ar foto 'gera' ar 'bloga' . Esme pacioje fotografijoje, sviesoje ir t.t. ir panasiai. Ten geriausia mokykla, tos popierines galerijos smile.gif Tai turetu buti visiems atspirties taskas.
2. Nesiplesyk, ta kryptis kurios tu jau nori nuolat keiciasi arba palengva kinta, koreguojasi su pacia tavimi smile.gif gali buti visa gyvenima nepastovi ir metytis ieskodama. Tu esi individuali, kokia esi, nereikia skubeti. Viskas ateina su laiku. Cia ne lenktynes, kai apsiraminsi ateis savaime anksciau ar veliau smile.gif Svarbu tik dirbt smile.gif
3. Atsispausk ir isitikinsi, kur linka idejai tai tikrai skeneris, man taip buna kai dukart nuspaudziu fotke, nzn ka pridarau bet buna biggrin.gif
4. Savita smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare D.: 02 rugsėjo 2011 - 13:52
QUOTE(Maggie @ 2011 09 02, 15:27)

jo smile.gif
man trecioj liniju raizgalyne kabina, subtiloka, bet jei saziningai, tai israiskos joms per mazai del aplinkos, zeme, seseliai (cia tas pats, kas jb portretus daryt kokiu plytu fone, ar kt margalynej) smile.gif apskritai zenitas man "trumpas" fotikas - tik portretams ar pan is tam tikro atstumo ir peizazams su tam tikru apsvietimu smile.gif bet jei duoda rezultata, tai duoda gerai smile.gif
saunuole, kad M fotkini ir expa pati darais.
Toliau - Gintare viska surase graziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare D. @ 2011 09 02, 13:44)
1. Pavartyk Sovetskoe foto ir kitus senosios fotografijos lobynus, lavink save is butent tos fotografijos tasko. Visada spesi lekt su mase smile.gif Isdegimai absoliuciai jokios itakos neturi galutiniame verdikte ar foto 'gera' ar 'bloga' . Esme pacioje fotografijoje, sviesoje ir t.t. ir panasiai. Ten geriausia mokykla, tos popierines galerijos smile.gif Tai turetu buti visiems atspirties taskas.
2. Nesiplesyk, ta kryptis kurios tu jau nori nuolat keiciasi arba palengva kinta, koreguojasi su pacia tavimi smile.gif gali buti visa gyvenima nepastovi ir metytis ieskodama. Tu esi individuali, kokia esi, nereikia skubeti. Viskas ateina su laiku. Cia ne lenktynes, kai apsiraminsi ateis savaime anksciau ar veliau smile.gif Svarbu tik dirbt smile.gif


Puikūs patarimai tiek pradedantiems, tiek ne tik. Sekant mainstreamą nesunku pasiekti greitų rezultatų, bet tokie pasiekimai paprastai ilgai nedžiugina.
Papildyta:
P.S. Gintare, ms, toli kur susiruošėt?
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 09 02, 14:36)
P.S. Gintare, ms, toli kur susiruošėt?

Nelabai, Airija, jura, aerodromai smile.gif
Atsakyti
Sveiki, mėginau vieną seną fotiką FED-3, bet išlindo kažkoks brokas. Gal galit maždaug nusakyt kas jam yra?

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti