Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(sayonara @ 2011 08 23, 09:25)
labas Jums rytas 4u.gif



si mergina yra labai israiskinga, bet fotoj nesimato to. kodel? o kadravimas koks cia?? plaukus nukisai i trecia plana..eilinis pykst pokst.
Atsakyti
ačiū, bet esu visai patenkinta šia nuotrauka. kai norėsiu paleisti jos plaukus, paleisiu. Tuo metu norėjau būtent tokio kadro.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 08 23, 11:07)
ačiū, bet esu visai patenkinta šia nuotrauka. kai norėsiu paleisti jos plaukus, paleisiu. Tuo metu norėjau būtent tokio kadro.


jei tu patenkita sia nuotrauka, tai ir paleidus jos plaukus kitaip nenufotografuosi.
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2011 08 23, 09:19)
jei tu patenkita sia nuotrauka, tai ir paleidus jos plaukus kitaip nenufotografuosi.


nenufotografuosiu - tai būsiu nenufotografavus..smile.gif

man atrodo, kad Tu kabinėjiesi smile.gif

anksčiau visokį mano š.. girdavai išgirdavai, nors prašydavau kritikos, o dabar viskas be išimčių tapo blogai ir dargi be perspektyvų smile.gif

Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 08 23, 11:32)
nenufotografuosiu - tai būsiu nenufotografavus..smile.gif

man atrodo, kad Tu kabinėjiesi smile.gif

anksčiau visokį mano š.. girdavai išgirdavai, nors prašydavau kritikos, o dabar viskas be išimčių tapo blogai ir dargi be perspektyvų smile.gif



o man atrodo, kad kritikos nemegsti.
girdavau, nes toks tavo lygis buvo, juk tai individualu. Del perspektyvu..su tokiomis tavo nuostatomis ju nelabai ir bus. Del isimciu..pradziamoksliu temoj, kuri yra tikrai gera vieta tau tobuleti, buvo vienas neblogas portretas, vienas juokingas, kiti eiliniai. Bet glamoniu ir dusavimu del tavo "kurybos" susilauki ten ir kitur.
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2011 08 23, 09:55)
o man atrodo, kad kritikos nemegsti.
girdavau, nes toks tavo lygis buvo, juk tai individualu. Del perspektyvu..su tokiomis tavo nuostatomis ju nelabai ir bus. Del isimciu..pradziamoksliu temoj, kuri yra tikrai gera vieta tau tobuleti, buvo vienas neblogas portretas, vienas juokingas, kiti eiliniai. Bet glamoniu ir dusavimu del tavo "kurybos" susilauki ten ir kitur.


Objektyvią ir neemocionalią kritiką vertinu ir į ją įsiklausau, net jei po jos nepuolu po kojomis ir nelaistau kelio dulkių ašaromis, kaip apie šį procesą mėgta rašyti indų arba persų pasakose..smile.gif

Puikiai žinai, kad nesu pasikėlusi savo, kaip pavadinai, "kūrybos" atžvilgiu, neturiu su tuo susijusių jokių vilčių ar planų, neturiu tikslo būti paglamonėta arba apdūsauta, kritikai nesu hyper jautri, neverkiu ir nepykstu; fotografija yra tik man mielas hobis (su pertraukomis), su pakilimais ir nusileidimais, entuziazmu ir apatija, bendravimu su bendraminčiais apie fotografiją ir kotletukus smile.gif Taip, Tu visiškai teisus, pradžiamokslės yra puiki vieta tobulėti (ir ne tik man), iš jų reikia pasimokyti nekurių dalykų. Aš, matai, į profesionalus nepretenduoju ir niekada nepretendavau. Mano karūna nesiglamžo, jeigu bendrauju temoje pavadinimu "pradžiamoksliai" smile.gif Klausimas, kokiu tikslu Tu ją skaitai? (gali neatsakyti)

Ačiū, Mariau, už skirtą laiką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 08 23, 12:17)
Objektyvią ir neemocionalią kritiką vertinu ir į ją įsiklausau, net jei po jos nepuolu po kojomis ir nelaistau kelio dulkių ašaromis, kaip apie šį procesą mėgta rašyti indų arba persų pasakose..smile.gif

Puikiai žinai, kad nesu pasikėlusi savo, kaip pavadinai, "kūrybos" atžvilgiu, neturiu su tuo susijusių jokių vilčių ar planų, neturiu tikslo būti paglamonėta arba apdūsauta, kritikai nesu hyper jautri, neverkiu ir nepykstu; fotografija yra tik man mielas hobis (su pertraukomis), su pakilimais ir nusileidimais, entuziazmu ir apatija, bendravimu su bendraminčiais apie fotografiją ir kotletukus smile.gif Taip, Tu visiškai teisus, pradžiamokslės yra puiki vieta tobulėti (ir ne tik man), iš jų reikia pasimokyti nekurių dalykų. Aš, matai, į profesionalus nepretenduoju ir niekada nepretendavau. Mano karūna nesiglamžo, jeigu bendrauju temoje pavadinimu "pradžiamoksliai" smile.gif Klausimas, kokiu tikslu Tu ją skaitai? (gali neatsakyti)

Ačiū, Mariau, už skirtą laiką smile.gif


atsakau i klausima: tavo darytus portretus paziurejau. Pradziamokslese tu esi ne del pasimokymo, o del demesio. O toj temoj yra i ka paziureti pasirodo..va temos pradzios tavo fotu sraute tokia nare ar narys nzn "neiste" buvo idejus neblogu fotu, ypac antra, kurios su cinkeliu, bet demesio taip ir nesulauke. tos fotos nera puikios atlikimu, kas istaisoma, bet subtilios, su tuo "kazkuo". is tokiu galima mokytis ir pradziamoksliu temoj.
prasom, Kristina, uz laika smile.gif
Atsakyti
lyg matyta g.gif cia kartais ne G.B.?
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2011 08 23, 17:44)
lyg matyta g.gif cia kartais ne G.B.?


ta pati. iš kur ją žinai? smile.gif
Atsakyti
diserio reikalai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sayonara, kaip suprantu, objektyvios ir neemocingos kritikos tavo fotkem is manes nereikia, nes visoms merginoms tavo portretai labai patiko smile.gif

Kikirike, su gimtadieniu wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2011 08 25, 15:14)
Sayonara, kaip suprantu, objektyvios ir neemocingos kritikos tavo fotkem is manes nereikia, nes visoms merginoms tavo portretai labai patiko smile.gif

Kikirike, su gimtadieniu wink.gif  4u.gif


dėkui ax.gif

na tuoj ir aš oficialiai galėsiu prie jūsų prisijungti, mamkė rankose gimtadienio proga thumbup.gif na tik reikia ir padaryti kad kažką parodyti blush2.gif
Atsakyti