Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(andriuska @ 2011 08 17, 15:39)
A kur su persviesta suknele?

Cia smile.gif
Atsakyti
Tai sitas maciau. Sakiau, kad nieko ten nepersisviecia, o kazkas su manim gincijosi mirksiukas.gif nors skaitmeniniuose failuose turejo buti biski daugiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 08 17, 15:49)
Tai sitas maciau. Sakiau, kad nieko ten nepersisviecia, o kazkas su manim gincijosi mirksiukas.gif  nors skaitmeniniuose failuose turejo buti biski daugiau cool.gif

Ne ne, ten gi pas ja apcioj dar vinas medziagos sluoksnis, tai tikrai negalejo matytis, nebent kazkaip kitaip kojas susukus...


Niko sekanciam kartui turiu suknele kuri persisvies, jei tokie pageidavimai lotuliukas.gif biggrin.gif

Tik reiks labai liekno modeliuko...
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 08 17, 14:55)
Ne ne, ten gi pas ja apcioj dar vinas medziagos sluoksnis, tai tikrai negalejo matytis, nebent kazkaip kitaip kojas susukus...
Niko sekanciam kartui turiu suknele kuri persisvies, jei tokie pageidavimai  lotuliukas.gif  biggrin.gif

Tik reiks labai liekno modeliuko...


Tu atsargiai pildyk šito gudruolio užgaidas, nes paskui nesibaigs pageidavimai tol, kol teks Valpurgijos naktį jam surengti, kad įkvėpimas sugrįžtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 08 17, 15:58)
Tu atsargiai pildyk šito gudruolio užgaidas, nes paskui nesibaigs pageidavimai tol, kol teks Valpurgijos naktį jam surengti, kad įkvėpimas sugrįžtų biggrin.gif

Ne ne... Ka turiu, ta galiu pasiulyt ir ispildyt.... O jau ko neturiu, tai ir neorganizuosiu ir nepildysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Siaip turiu dar viena ziauria minti.... tik jauciu reikes Andriaus pagalbos(gal labiau galva veikianti), kad padetu sumastyt kaip igyvendint...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akasha: 17 rugpjūčio 2011 - 15:02
lotuliukas.gif
As labai santurus ir diskretiskas. Jei ka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 08 17, 15:02)
lotuliukas.gif
As labai santurus ir diskretiskas. Jei ka. smile.gif


aha aha biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 08 17, 08:52)
As sakau "taip" dalyvavimui tokiuose projektuose smile.gif
Man atgijo noras fotografuoti dar nei nepamacius rezultatu.

Mintis sekantiems kartams: reikia pagalvoti apie muzikini fona. Manau padetu sukurti jaukesne aplinka, modeliui butu lengviau ir jaukiau.

pritariu thumbup.gif muzikikės reikia reikia 4u.gif Dėl projekto tai plėtosim tą mintį 4u.gif

QUOTE(sayonara @ 2011 08 17, 09:18)
kitą kartą ir aš jungsiuos. šį kartą man skaudėjo..biggrin.gif

beje, o ne strobizmo seansams kas nors pasirašytų? smile.gif arba dabar tik tamsoj blūdysim ir andriušką kaip gelbėtoją skatinsim? biggrin.gif

aš tai va kuo savaitgalį užsiiminėjau. su ekspozicija prašaudžiau daug kur, nes ne intuityviai nusistatinėjau, o skaitmenos pagalba biggrin.gif


laba gražu, jau turūbt visur aš tai skalambiju lotuliukas.gif
na tai aš tai ir ne tamsoje pasirašau thumbup.gif VISADA 4u.gif

QUOTE(andriuska @ 2011 08 17, 15:49)
Tai sitas maciau. Sakiau, kad nieko ten nepersisviecia, o kazkas su manim gincijosi mirksiukas.gif  nors skaitmeniniuose failuose turejo buti biski daugiau cool.gif


yra yra,skaitmenos viena fotke,tik aš jos neįdėjau,vakare gal patvarkysiu ir įdėsiu į flickr...

Nu bliamba,psio imsiu aš juostą, nes dabar kaip ir neturiu teisės plepėti su savo skaitmenos fotkėm doh.gif verysad.gif
Atsakyti
na va Andriuska , kur suknelė persišviečia ax.gif nedaug, bet ale vistiek lotuliukas.gif žvaigždė tarp kojų ax.gif

user posted image
Atsakyti
O! Sakiau, kad laikiau menuli ir buvau zvaigzde tarp koju. Nemelavau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 08 17, 17:57)
O! Sakiau, kad laikiau menuli ir buvau zvaigzde tarp koju. Nemelavau cool.gif


tep tep,nemelavai 4u.gif
Atsakyti
labas Jums rytas 4u.gif

user posted image
Atsakyti