Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

Na ka si karta negaliu nepasirodyt ax.gif Puikiai praleidom laika ir isbandem strobizma(Na galima sakyt antras bandyma, tik pirmas buvo nelabai vykes).
Dekui Andriui uz pagalba smile.gif ir gera kompanija....

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 08 16, 16:55)
Na ka si karta negaliu nepasirodyt  ax.gif  Puikiai praleidom laika ir isbandem strobizma(Na galima sakyt antras bandyma, tik pirmas buvo nelabai vykes).
Dekui Andriui uz pagalba smile.gif ir gera kompanija....




na kadangi pas mane kadrai nesenosios fotografijos,tai noriu tik padėkoti Andriui, Simonai ir Beatai už puikiai praleistą laiką ir už komandinį darbą 4u.gif
Atsakyti
As sakau "taip" dalyvavimui tokiuose projektuose smile.gif
Man atgijo noras fotografuoti dar nei nepamacius rezultatu.

Mintis sekantiems kartams: reikia pagalvoti apie muzikini fona. Manau padetu sukurti jaukesne aplinka, modeliui butu lengviau ir jaukiau.
Atsakyti
Smagios foto. Matosi, kad turejot gera laika kartu. Toli nueisit apjungdami jegas smile.gif Pavydziu.
Kaip sviesa matavot?

Parduosiu savo eksponometra Gossen Starlite. Jei kam reikia, kreipkites.
Atsakyti
kitą kartą ir aš jungsiuos. šį kartą man skaudėjo..biggrin.gif

beje, o ne strobizmo seansams kas nors pasirašytų? smile.gif arba dabar tik tamsoj blūdysim ir andriušką kaip gelbėtoją skatinsim? biggrin.gif

aš tai va kuo savaitgalį užsiiminėjau. su ekspozicija prašaudžiau daug kur, nes ne intuityviai nusistatinėjau, o skaitmenos pagalba biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 17 rugpjūčio 2011 - 08:44
Sviesa pradzio gosenu, o po to pagal skaitmenos rezultatus. Siaip sklandziai ejosi ir labai nedaug korekcijos reikedavo.

Kodel savo parduodi? Galutinai ant leikos perejai? Rolejau neparduodi?

Gossen starlaitas košerniškiausias eksponometras. Siulau nepraleist progos. Jei tokio netureciau- griebciau.

Sillwio- parasyk man savo adresa kur siusti. Ismeciau dezute su atgaliniu. Siandien tureciau juosteles paimti. Uzbaliavojes buvau blush2.gif
Atsakyti
Blykstes tuo tarpu pilnai ant M? Kamera, kaip suprantu, irgi?

Oho, sayonara! Antra (ypac) ir trecia tai uzveze neraliai.

Parduodu skaudama sirdim. Sirdi skauda, ba labai kietas eksponometras. Deja beveik nefotkinu i vidutini formata, uz ka ant saves labai pykstu. Nefotkinu del to, kad imant vidutini formata reikia imt daug reikalu su savim, tame tarpe ir eksponometra, kuris nera mazas. As ipratau vaiksciot leica i kisene isidejes ir man kazkokie papildomi daiktai prie aparato, kaip suniui penkta koja. Net objektyva tik viena imu. Tai va. Susisviete man, kad pakeitus gossen starlite i gossen digisix vidutinis formatas su manimi keliaus dazniau. Vienok, kaip minejau, baisiausiai sirdi skauda, kad del dydzio aukoju blyksciu ir, svarbiausia, taskini matavima.

Parasiau adresa smile.gif Jeee, laukiu juostu smile.gif Aciu!
Atsakyti
Ex 580 ant manual, ex420 neturi tokios funkcijos. Jos galia reguliavom atstumu.
Kamera m rezimas. Blyksciu sviesa per diafragma, antras planas- per islaikyma. Nors to antro plano cia nalabai ir buvo.

Dar pastebejimas: vijokliu vieline kobstrukcija smarkiai blokavo radiosignala paleideju.
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 08 17, 08:52)
As sakau "taip" dalyvavimui tokiuose projektuose smile.gif
Man atgijo noras fotografuoti dar nei nepamacius rezultatu.

Mintis sekantiems kartams: reikia pagalvoti apie muzikini fona. Manau padetu sukurti jaukesne aplinka, modeliui butu lengviau ir jaukiau.

biggrin.gif Cha apie muzika tu cia gerai pagalvojai.... Reiks apsvarstyt sita reikala... smile.gif))

QUOTE(sillwio @ 2011 08 17, 09:05)
Smagios foto. Matosi, kad turejot gera laika kartu. Toli nueisit apjungdami jegas smile.gif Pavydziu.
Kaip sviesa matavot?

Parduosiu savo eksponometra Gossen Starlite. Jei kam reikia, kreipkites.

Na jo pasikliovem labiau skaitmena... Bet pagal skaitmena juosta kiek jautriau reagavo i sviesa ir bent jau pas mane daug kadru truputi padege buvo... todel sekanciam kartui, tai diafragma reiks kiek prisukti lyginant su skaitmena...

QUOTE(sayonara @ 2011 08 17, 09:18)
kitą kartą ir aš jungsiuos. šį kartą man skaudėjo..biggrin.gif

beje, o ne strobizmo seansams kas nors pasirašytų? smile.gif arba dabar tik tamsoj blūdysim ir andriušką kaip gelbėtoją skatinsim? biggrin.gif

aš tai va kuo savaitgalį užsiiminėjau. su ekspozicija prašaudžiau daug kur, nes ne intuityviai nusistatinėjau, o skaitmenos pagalba biggrin.gif

Antra tai nereali....

Pasirasysim ir ne strobizmo seansams... As dar sakiau vistiek tave pasigausiu, nors ir pasavai si karta.... biggrin.gif

Siaip galima ir netempti visai i nakti ir su tuo paciu strobizmu pasibandyti...
O jei tamsoj tai dar reiktu koki zibintuveli prigriebt... Nes tamsoje fokusuoti tiek ranka tiek autofokusu sudetinga gaunasi...

Bet is to sudetingumo gavosi vienas man patikes kadras... lotuliukas.gif Netycia nepataikiau... bet man labai prilipo

user posted image
Atsakyti
Akasha, man gražiausios fotkės iš to vakaro su kontražūru..smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 08 17, 15:06)
Akasha, man gražiausios fotkės iš to vakaro su kontražūru..smile.gif  4u.gif

Pilnai pritariu tau.... Man jos irgi geriausios...

Nieko nieko... dar pakvailiosim ir isbandysim daugiau visokiu variantu ateityje... smile.gif
Atsakyti
A kur su persviesta suknele?
Atsakyti