Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

jei prireiktu dar dvieju lempu su dviem softboxais ir vienu skeciu, zinot kur galima pasiskolinti biggrin.gif
beje, andriuska, mane irgi purte apsveitimas per sinchro kabeli prisilietus prie fotiko, o objektyvas be stabilizatoriaus. bet anksciau jungiau ir viskas buvo ok, tai nesuvesiu del ko. gal del pagrindo po kojomis g.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 08 09, 08:28)
Problema fokuse ar ekspozicijoje?

su fokusu problemos kaip ir nebuvo.... Expozicija kaip kur... Teisingiau ji kaip ir gera( norejau backo sviesu, tai jas gavau, tai sioj vietoj kaip ir patenkinta), tik blykstes stipruma kaikur reikejo pamazinti..... Siaip reikia sviesos kampo idomesnio ieskot.... dabar taip ganetinai nuobodziai gavosi.... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akasha: 09 rugpjūčio 2011 - 09:44
QUOTE(Akasha @ 2011 08 09, 09:42)
su fokusu problemos kaip ir nebuvo.... Expozicija kaip kur... Teisingiau ji kaip ir gera( norejau backo sviesu, tai jas gavau, tai sioj vietoj kaip ir patenkinta), tik blykstes stipruma kaikur reikejo pamazinti..... Siaip reikia sviesos kampo idomesnio ieskot.... dabar taip ganetinai nuobodziai gavosi.... smile.gif


nors mes strobinom tik vieną kartą ir trumpai, man irgi kilo klausimų, kaip įdomiau išnaudoti tą apšvietimą, nes tiesiog geras apšvietimas ir teisingai ekspozicija yra nuobodu. taip kad galėsim paieškoti kitokių sprendimų wink.gif
Atsakyti
Sansara, tavo lempom generatoriaus reikia arba ups. smile.gif

O del purtymo- tai gali buti ir del izeminimo. Bet nuo to laiko stengiuosi tik radiosinchronizatoriu naudot. Nezavi manes perspektyva fotika iskepti.
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2011 08 07, 13:05)
sillwio, kaip jaustis, kai bandant taisyti D50, pareina D90  verysad.gif
pas mane 2.5 m mistine riba, kurios dar nera perzenges nei vienas mano skaitmeninis nikon'as be taisymo. ir panasu, kad irgi parejo elektronika ar softas. fotografuoja dar, bet periodiskai pakimba, atsigauna, vel pakimba. gyvenime nebepirksiu nikon'u. pas mane su jais laukai matyt nesiderina, kad taip greit genda pas mane, arba siaip sh - o ne fotikai. jei kas 2 metus turi atiduot 2000 uz body, po to dar uz taisymus ir po to nepasitiket ir krupcioti per krikstynas kokias, ar dar negenda...


Tai zenklas mesti skaitmena lauk. Uzjauciu. Zinau, ka tai reiskia. Siusk man ir D90.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 08 09, 12:42)
Tai zenklas mesti skaitmena lauk. Uzjauciu. Zinau, ka tai reiskia. Siusk man ir D90.

ziuresiu dar. jis fotkina is bedos, tik su pakibimais. atnaujinau firmware, buvo upgrade'as, bet tik L perinstaliuoja (kaip suprantu objektyvu nustatymus), A ir B neliecia. bet gal pasikeis kas. itariu kazkas su duomenu perrasymu i kortele g.gif matyt perduodant duomenis pakimba srautas. nes kortele pirmiausia pradejo CHA klaida metyti pries menesi/du. neintensyviai namu aplinkoje to net nepastebeciau. na galvociau, leciau fokusuoja, galvoja, apsvietima vertina. tik srautu varant pasijunta.
o siaip kazkaip atsipalaidavau ir nusiraminau biggrin.gif suges, bandysiu taisyt, bus per brangu taisyt, imsiu juostini nikona siaura su skaneriu ir gyvensiu juostu pasaulyje. tiek stiklu turiu, tai tik body reiks nusipirkti ir tiek biggrin.gif vis pigiau nei i dar viena skaitmena investuoti.
Atsakyti
Zinok mano D90 irgi suda mala. Kol diafragma pridaryta, viskas ok, bet tik atidarius matosi, kad kala fokusas pro sali. Suprasciau, jei visuose kadruose butu tas pats, bet ne, kartais pataiko. Bandziau su skirtingais objektyvais. Problema kartojasi. Reiks pasiust i servisa, bet rankos nekyla moket uz ji, gyvate.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 08 09, 17:26)
Zinok mano D90 irgi suda mala. Kol diafragma pridaryta, viskas ok, bet tik atidarius matosi, kad kala fokusas pro sali. Suprasciau, jei visuose kadruose butu tas pats, bet ne, kartais pataiko. Bandziau su skirtingais objektyvais. Problema kartojasi. Reiks pasiust i servisa, bet rankos nekyla moket uz ji, gyvate.

kai kokybe pakeliau iki stock lygio ir foto ziurineju prie 100 proc., tai automatinis fokusas yra visiskas gaidys. niekada stokams su auto nefotografuoju, nes viska teks pratrinti, jei tik fokusuojamas nuotolis iki 1-1.5 metro. auto fokusas grybauja juodai, pasirinkus fokusavimo taska, tikrai suvedus su stovu kur nori ir nesvarbu koks stiklas. bet siaip man tai visai nemaiso, kai pripratau stokams pereiti ant manual, galvos nebeskauda.
Atsakyti
jungiuosi ir aš jei priimsite, bandau daugiau fotografuoti su juosta blush2.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(sillwio @ 2011 07 22, 00:37)
Koks jaukiai mielas ir artimas tavo Londonas. Smagiai prasibėgau smile.gif

Ne į temą. Su žmona stengiamės atsiminti ir užrašyti Tomo auksines mintis. Keletą išsaugojau čia http://www.sillwio.com/blog/?p=171


koks Tomukas kalbus bigsmile.gif ech, mano vaikis dar taip nekalba doh.gif Šeimai linkėjimai nuo kito sausinuko mirksiukas.gif
Atsakyti
nu ir aš prie to pačio gaivinu temą su savo bandymais ant juostos smile.gif pagaliau išsiaiškinau su skanavimu, ramu dabar biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

daugiau čia smile.gif
Atsakyti
Svajone, man Tavo žolės labai gyvos smile.gif ir patinka smile.gif
Atsakyti
Smagu, mergaites. Man grazu viskas. Gal senstu, bet i sterilius skaitmeninius kadrus, net pacius geriausius, ziuret negaliu. Norisi ne sterilumo, o siek tiek lengvo broko keleto siuksliu, netobulumu, grudo pavidale. Zodziu, viso to, kas daro gyvenima spalvingesni, o ne nuobodziai sterilu ir salta, nupiesta is vienetuku ir nuliuku.

Kikirike, aciu smile.gif Tomas isduoda perlu periodiskai. Gaila, kad ne viska imanoma uzrasyt, nes be emocijos, su kuria jis pasake viena ar kita fraze, neskambetu smile.gif Kad tavo vaikis taip nekalba, tai dar nieko nereiskia. Einsteinas 7 metu tik pradejo kalbet smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sillwio: 12 rugpjūčio 2011 - 10:23