Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(sillwio @ 2011 07 28, 16:55)
Tavo darbeliai puikiai tinka į temą. Ačiū. Tik noriu daugiau.




kad nelabai kas gavosi daugiau biggrin.gif

o dėl skanavimo, tai pasibandžiau dėti ant stiklo, tai labai prastai nuskanuoja, nors nustatymus visus tuos pačius pasirinkau, peršviestas kadras gaunasi..

čia su įdėklu skanuota

user posted image

čia be įdėklo, ta pati foto, tiesiai ant stiklo su tais pačiais nustatymais..

user posted image

tai va, kaip kokybiškai nuskanuot su perforacijom? smile.gif

Atsakyti
Autoexpozicija darai pagal visa skanavimo plota, t.y. Su perforacija? Todel ir perkala. Rankom ekspozicija nustatyk. Jei silverfaste, tai pastumk histoframoje trikampiukus kiek toliau nuo krasto. Arba pradzioje preskanuok, tada pazymek tik vaizda. Jaum autoexpozicija nustatyk ir tada istempk skanuojamo ploto ribas iki perforacijos. Taip apgausi skaneri. Jei gausi niutono ziedus, tuomet siaura juosta itempk su skocu ant 120 formato remelio. Svarbu kiek atitraukti nuo stiklo ir itempti kad neidubtu juosta. O tai ne tik ziedus gausi, bet ir DOFa unikalu cool.gif

Visiems linkejimai drinks_cheers.gif darbo pakeitimas kiek apribojo galimybe bendrauti. Bet ne nora biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 08 01, 15:10)
Autoexpozicija darai pagal visa skanavimo plota, t.y. Su perforacija? Todel ir perkala. Rankom ekspozicija nustatyk. Jei silverfaste, tai pastumk histoframoje trikampiukus kiek toliau nuo krasto. Arba pradzioje preskanuok, tada pazymek tik vaizda. Jaum autoexpozicija nustatyk ir tada istempk skanuojamo ploto ribas iki perforacijos. Taip apgausi skaneri. Jei gausi niutono ziedus, tuomet siaura juosta itempk su skocu ant 120 formato remelio. Svarbu kiek atitraukti nuo stiklo ir itempti kad neidubtu juosta. O tai ne tik ziedus gausi, bet ir DOFa unikalu cool.gif

Visiems linkejimai drinks_cheers.gif darbo pakeitimas kiek apribojo galimybe bendrauti. Bet ne nora biggrin.gif


jei kas, greitai sulauksi skambučio fotografijos tema. skambinsiu ne aš. elkis padoriai biggrin.gif gal va imsim ir pagaliau susitiksim ta tema? biggrin.gif
Atsakyti
Sulaukiau. Balsas perspektyvus cool.gif tik manau mus aplenks. Ir dar as jau matau, kaip vargsta ir keikiasi lietuvos pastininkai....
Atsakyti
labas.

ar sitas skaneris - HP Scanjet G3110 - yra labai labai blogas, ar cia mano bedos ir klaidos su gautais rezultatais? nuotraukos nekokybishkos, ishdegusios arba gerokai per tamsios, spalvos negrazhios ir lauke darytos nuotraukos tikrai prastos. man keista, nes pirma karta, fotkinau su kodak, patalpoje (dejau kelios zinutes priesh tai gulincios merginos foto) ir su nustatymais susitvarkiau neblogai. dabar, kiek perpratau, Fuji juosta ideta, o rezultatai tragishki. ar gali taip buti del to, jog skenuota su HP? (kadrai su mergina, is pirmos juostos, skenuoti drauges, berods eu epson).

idedu zalia kadra, kaip pavyzdi, ziedas ishdeges, visuma tamsoka.
user posted image

ka darau ne taip..? unsure.gif
Atsakyti
Koki softa naudoji? Kiek jis eidzia taisyti "rankomis" skanavimo ekspozicija?
Atsakyti
sillwio, kaip jaustis, kai bandant taisyti D50, pareina D90 verysad.gif
pas mane 2.5 m mistine riba, kurios dar nera perzenges nei vienas mano skaitmeninis nikon'as be taisymo. ir panasu, kad irgi parejo elektronika ar softas. fotografuoja dar, bet periodiskai pakimba, atsigauna, vel pakimba. gyvenime nebepirksiu nikon'u. pas mane su jais laukai matyt nesiderina, kad taip greit genda pas mane, arba siaip sh - o ne fotikai. jei kas 2 metus turi atiduot 2000 uz body, po to dar uz taisymus ir po to nepasitiket ir krupcioti per krikstynas kokias, ar dar negenda...
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 08 02, 14:00)
Sulaukiau. Balsas perspektyvus cool.gif  tik manau mus aplenks. Ir dar as jau matau, kaip vargsta ir keikiasi lietuvos pastininkai....


Fs įvyko ir tikrai neblogai blush2.gif kai bus ką parodyti - būtinai parodysiu...

Sorry už offtopic 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2011 08 05, 12:30)
labas.

ka darau ne taip..? unsure.gif

Nezinau, dabar paziurinejau tavo skanerio aprasyma, tai kaip ir labai normalus, turetu viskas su juo ciki but, tik gal kokia kita programke isirasyk skanavimui... nes bent jau kiek pas pati HP puslapyje ziurejau, tai ten mazokai visko ir tikriausiai expozicija automatu parinkineja... beje dar tas patinkimas priklauso ir kaip tu ta kadra uzzymesi, kiek krastu paliksi ir t.t., nuo to expozicija irgi reguliuojasi... taip, kad netingek pasizaisti.... Su kiekvienu daiktu susidraugauti reikia wink.gif

Andriuska, Sayonara, greitu laiku manau susimatysim ir pasibandysim kartu... Mes abi su Kikirike, kaip pamisusios uzsikabinom ir norim dar dar dar....

Say, kada tau patogiau? Su Andrium jau issiaiskinom, kada daugmaz gali, dabar tavo zodzio truksta.... smile.gif O mes tada grieztai nuspresim ir turesit dalyvaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 08 08, 12:31)
Andriuska, Sayonara, greitu laiku manau susimatysim ir pasibandysim kartu... Mes abi su Kikirike, kaip pamisusios uzsikabinom ir norim dar dar dar....

Say, kada tau patogiau? Su Andrium jau issiaiskinom, kada daugmaz gali, dabar tavo zodzio truksta.... smile.gif O mes tada grieztai nuspresim ir turesit dalyvaut  ax.gif


man tinka kita savaitė ir vėliau po darbų..smile.gif
man tinka griežtai biggrin.gif 4u.gif pasakai - pasistrojinu biggrin.gif
Atsakyti
Na as jaugaliu pasiguosti,kad nekazi kas gavosi man su stobizmu. Skenavau sendien ir neviltis apeme... ax.gif Bet as uzsispyrus... vistiek padarysiu ir ismoksiu biggrin.gif
Atsakyti
Problema fokuse ar ekspozicijoje?
Atsakyti