Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

gintare idesiu kada veliau, tingiu tvarkyt jas dabar smile.gif
silwio - nikon fm2 atrodo su nikor 50 1.4.


as 20 d. galiu, 22 ir galiu, o 21 d. negaliu, nes Igno gimtadienis, todel kaip tycia neiseis susitikt sad.gif
Atsakyti
galim parodoje susitikti.. nelabai žinau, ko ten galima tikėtis, nes dėl laiko trūkumo nesidomėjau detaliai, bet buvau planavus lankyti Jim Dine parodą http://www.ndg.lt/ 4u.gif
Atsakyti
Tai, sakyčiau, registruokitės temoje, kas galit ir planuojat 21 d. jungtis ir nuo kada galit?

ir aišku siūlykit, ką veikti, gal bus kokių idėjų.. nes maniškė su kaimu, deja, žlugo. o gal ir ne deja smile.gif rolleyes.gif


sillwio (bet kada)
sayonara (antroje dienos pusėje link pavakarių)
Atsakyti

sillwio (bet kada)
sayonara (antroje dienos pusėje link pavakarių)
degutė (nuo maždaug 16:30)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Degutė: 20 birželio 2011 - 10:58
sillwio (bet kada)
sayonara (antroje dienos pusėje link pavakarių)
degutė (nuo maždaug 16:30)
jeeeeeeeeeeee sansara (bet kada) (dabar dar masina reiks atimti is vieno pikto MB biggrin.gif)


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 20 birželio 2011 - 16:21
parašiau sms inc, Pupeliukui, Sniegei, Purienai, BN. Sniegė sakė bandys pasiderint. Gaziulkai paskambins Puriena. Puriena ketina dalyvauti.

Sansara, jei reikės, skambink, padėsim atimt smile.gif

AŠ TAI SIŪLAU SUSITIKT RYTOJ KOKIĄ 15 VAL. PRIE NACIONALINĖS DAILĖS GALERIJOS. NUEITUMĖM Į TĄ PARODĄ, JEI DALYVAUJANTYS NE PRIEŠ, O TADA NUSPRĘSTUMĖM, KAS TOLIAU PAGAL ORUS IR KITAS APLINKYBES. SPĖTUMĖM JEI KAS IR PAVAŽIUOT GAMTON, O ATSISĖST ATSIGERT TAI BET KURIUO PAROS METU SPĖTUMĖM..smile.gif KĄ MANOT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 20 birželio 2011 - 18:04
sillwio (bet kada)
sayonara (antroje dienos pusėje link pavakarių)
degutė (nuo maždaug 16:30)
sansara
pupeliukas, nuo ryto laisva iki kokių 17val, vėliau vaikus reiks pasiimt, o dar vėliau matyt nepavyks prisijungt, nes vyras iki nakties dirba ryt verysad.gif

Atsakyti
Aš bet kokiu atveju būsiu Vln anksčiau. Susitikti gali 15 val, o galim ir anksčiau. Ar yra norinčių? Parodas aš myliu bet kokias, todėl mielai aplankyčiau.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 06 20, 20:01)
Aš bet kokiu atveju būsiu Vln anksčiau. Susitikti gali 15 val, o galim ir anksčiau. Ar yra norinčių? Parodas aš myliu bet kokias, todėl mielai aplankyčiau.


tai tie, kas gali anksčiau, galit susitikt, gi faina, ilgiau su sillwio pabūsit, o aš galiu prisijungt apie trečią kad ir toje parodoje.. visi kiti jungis irgi vėliau, man skambins tikriausiaim, raportuosiu apie tai, kur mes esam.

tai tada oficiali pradžia - trečią, vieta prie Nacionalinės dailės galerijos Konstitucijos pr. 22, varom į parodą.. jie rytoj tikrai dirba nuo vidurdienio.

kas neturit sillwio mobilaus ir galit su juo susitikt anksčiau, rašykit man, atsiųsiu telefoną (Pupeliukas, Sansara, kas dar?), skambinkitės ir susitikit, jei yra galimybių. Visi kiti jungiasi vėliau arba trečią prie NDG smile.gif

mano mobilų visi turit, jaučiu. skambinkit bet kada. išskyrus naktį smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 06 20, 21:41)
mano mobilų visi turit, jaučiu. skambinkit bet kada. išskyrus naktį smile.gif 4u.gif

neturiu rolleyes.gif atmesk į až, prašau smile.gif
Atsakyti
Sveiki visi. gausus meetas buvo smile.gif ir kultūringas labai smile.gif

sillwio, truputį rašoma ir apie magiškąjį 0,95 smile.gif
http://www.stevehuff...hotogenic-town/
Atsakyti
user posted image
Atsakyti