Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

aciu uz pagalba smile.gif matau, kad vis tiek reiks nesti kazkam parodyt, gal galetumet rekomenduoti koki patikima meistra Vilniuje?
Atsakyti
Tai ne multiexpo vis tik g.gif

Vilniuje matyt tik meckauskas pylimo gtveje. Paguglink fototaisykla meckauskas

Na bet kas ten gali buti, jei uzrakta uzveda, o juostos nesuka?
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 06 13, 21:46)
Tai ne multiexpo vis tik  g.gif

Vilniuje matyt tik meckauskas pylimo gtveje. Paguglink fototaisykla meckauskas

Na bet kas ten gali buti, jei uzrakta uzveda, o juostos nesuka?


multiexpo ir yra tas slankiklis, apie kuri kalbejau anksciau, skirtas, jis leidzia pasukt rankenele atgal, kad galetum is naujo uzvest shuteri neprasukus kadro..

andriuska, aciu uz pagalba bet kokiu atveju smile.gif skaiciau pora komentaru, kur per jega ta rankenele prasuko, bet nemanau, kad tai iseitis, bandysiu siust i LT ir ieskot meckausko, tuo paciu ir stiklus pravalys smile.gif
Atsakyti
Nereikia per jėgą. Nežinau, kaip viduje atrodo Autocord, bet tai Rolleiflex kopija, reiškia konstrukcija panaši. Tokia pat istorija buvo su kolegos Rolleiflex'u. Išėmėm juostą tamsoj, įdėjom kitą. Iki kokio 5 kadro buvo gerai, po to vėl tas pats. Nutarėm išsiardyt. Užtrukom keletą valandų, kol radom bėdą. Mechanizmas gana sudėtingas. Viena svirtis kažkiek padilo ir nustojo kabinti kitą svirtį. Vokiečiai tai numatė ir sureguliavimui paliko specialų varžtą (užtruko, kol supratom kaip veikia mechanizmas - sureguliavimas truko pusę minutės). Tikiuosi Minoltos konstrukcija panaši ir Mečkauskas ras bėdą ir spendimą iš karto.
Papildyta:
O čia šiek tiek info meistrui http://www.kyphoto.c...html?1297262185 Jei tik tiek bėdų, tai lengvai pataisoma.
Atsakyti
aciu uz pagalba, tikiuosi, kad bedos pataisomos smile.gif

viso to pliusas, kad suzinojau, jog su juo multiexpo galiu daryti smile.gif
Atsakyti
Cia mano pora greituku is m darbo dienos smile.gif kita kart reikes be vaiku ir sunu pafotkint, kad visos akys ir mintys ties fotkinimu tik butu cool.gif

user posted image

user posted image

user posted image

simpatija mano smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

nu del persharpinimo flickeris kaltas, ne as aisQ cool.gif nes kai atsispaudi fotas vis per mazai buna (jei flickr normaliai), o kai keli i flickr jau normalias, paruostas spaust, buna per daug


P.S. klausimas, kokia optika dar daro kazka idomaus? Helios'o uzsukineja antra plana, kiti piesia tusciavidurius isplaukusius ratukus, kas ka dar daro apart tolygu plukdyma ir tuos plastikinius zaislinius 'iskarpomus' figurinius bokeh zaidimus? smile.gif Kokie dar kokius fokusus moka?
Atsakyti
Ech... Romatika. Man labai viskas, bet aš neobjektyvus smile.gif

Bokeh įdomus, kaip taisyklė, pas senus ir/arba pigius objektyvus.
Atsakyti
Is to, ka turiu, niekas kazkokiais fokusais bokeh zonoje nepasizymi. Yra graziai plaunanciu, bet be imantrybiu. Bronicos 645 formato stiklai "sausi". Olympuso zuiko 50-ukas malonus, bet be vingrybiu, kaip ir konicos hexanonai. Graflexas tiesa daro fokusus, bet del optines asies kraipymo. Cia ne objektyvo, o sistemos nuopelnas.
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 06 15, 21:56)
Graflexas tiesa daro fokusus, bet del optines asies kraipymo. Cia ne objektyvo, o sistemos nuopelnas.

aha aha, pasidomesim, dekui 4u.gif
Atsakyti
Na jo, Mariaus veikla... Čia man vienas iš tų "kosminių" hobių, kur lenkiu galvą prieš tuo besidominčius žmones. Tik jaučiu pinigų siurbykla gerokai didesnė nei analoginė fotografija biggrin.gif

Tai ką veikiam 21d?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 16 birželio 2011 - 11:19
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 06 16, 11:19)
Na jo, Mariaus veikla... Čia man vienas iš tų "kosminių" hobių, kur lenkiu galvą prieš tuo besidominčius žmones. Tik jaučiu pinigų siurbykla gerokai didesnė nei analoginė fotografija biggrin.gif

Tai ką veikiam 21d?


bandžiau susisiekti su minėta seniūnija, tai jie arba urmu atostogauja, arba nesinaudoja komunikacijos priemonėmis. tai kol kas mano pasiūlymas lieka nulinis. bet manau, kad galima ir ką kita sugalvoti.
Atsakyti
Labas, panelės,
Radau šiandien sovietinį juostinį Smena-7 fotoaparatą ir nusprendžiau, kad reik išbandyt, bet kadangi apie fotografiją visiškai nieko nesuprantu, tai norėčiau paklaust, kur juostelę pirkti? Ir kokią? Ir, ar galima spalvotą ir nespalvotą?
Atsakyti