Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

Sveiki,
Ko gero 21 dieną ir aš galėčiau. Planuojam kelionę nuo birželio 11, tikuosi, kad grįšime iki 20d. Jeigu bus National Geografic fotosesija, tai aš būtinai apsivilksiu savo maikę su užrašu National Photografic biggrin.gif Turiu tokią.
Atsakyti
21d diena ir man puiki smile.gif galėčiau paskirt ir visą dieną, aišku su "priedu" biggrin.gif būčiau, gal kokias kelias valandytes ir visai viena galėčiau pabūt.
23 jau netinka, nes greičiausiai išvažiuosime Joninėms.
Atsakyti
na tai bandom planuotis 21 dienai ką nors. kokios idėjos?
kur nors važiuot ir pozuot vieni kitiems? rizikinga. reik idėjos kokios, sumanymo..smile.gif
man tai visai knieti į kokį kaimą nuvaryt prie Vilniaus ir kokius diedulius pakalbint/pafotkint.. pvz., netoli Vilniaus yra toks etnokaimelis, vieni lenkai ten gyvena, bet koks svetimas iškart pastebimas ir fiksuojamas, vos ne sekiojamas. abejoju, ar su jais lietuviškai dar eitų susikalbėt.. su kokiu seniūnu sukontaktavę gal galim kokį alia projektą prasukt, ką nors sugalvot? čia tik šiaip pezu, galvokim visi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 06 02, 10:57)
na tai bandom planuotis 21 dienai ką nors. kokios idėjos?

nieko nzn is anksto. as paskutine minute tik zinosiu. remontai prasideda, tai priklausys kas bus daroma/kaip bus daroma/iki kiek bus daroma ar visai nieko nebus daroma ir kokia dziuvimo stadija pvz. bus 4u.gif vakare aisku prisijungti galesiu tikrai prie drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai darom, ką? Sayonara, aš už tokios idėjos realizavimą, tik neturiu jokio supratimo, kaip tai padaryti. Būtų smagu pakabinti suglamžytą paklodę vietoj fono kur nors kaime tarp dviejų vyšnių ir įamžinti visus kaimo gyventojus... Skirtingai... Kiekvienas savaip...
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 06 03, 01:13)
Tai darom, ką? Sayonara, aš už tokios idėjos realizavimą, tik neturiu jokio supratimo, kaip tai padaryti. Būtų smagu pakabinti suglamžytą paklodę vietoj fono kur nors kaime tarp dviejų vyšnių ir įamžinti visus kaimo gyventojus... Skirtingai... Kiekvienas savaip...


kadangi dar yra laiko, galiu nuo pirmadienio kelis laiškus pasiųsti arba paskambinti kam nors. gal kas pasirašys. įdomiausia bent man būtų seni žmonės ir kaimas. bet juk galima kabinti ir moksleivius, studentus, turgeivius, praeivius gatvėje ir pan. galima ir save fotkinti smile.gif

vakar buvau Prospekto galerijoje kabančioje V. Luckaus parodoje, jis 1987 metais per mugę pasikabino baltą foną ir fotkino dalyvius, prekeivius ir t.t. Yra super portretų.
Atsakyti
tada siulau fotografuoti su kazkokiu tikslu - kad isliekamaja verte turetu. Etnokaimelis? lenku? chmm..reiksmingiau butu matyti, kaip LT gyventojai Joniniu isvakarese gyvena, o ne radikalai. pop.

Silwio, balta paklode gal nelabai (iskaitant remu laikymus rankose, foteliu statymus laukuose). Smetonos laikais kaimuose pasams praeinantieji fotografai sesijas darydavo, kartais iskart po du statydavo. Dabar, kai tos fotos igavo verte, kiti kopijuot pradejo. Bet tai jau ne tas :)Teoriskai portretus daro toje aplinkoje, kuri zmogu supa ir kuri jam reiskia - tik tos aplinkos pateikimas ir susiejimo laipsnio subtilumas nuo fotografo priklauso. Vietoje gali kilti ir geru ideju, bet reik jau vietoj pamatyt ir pabendraut.

Aplamai reportazines menines fotos turi islaukt savo laiko.Prisiziurejus senu albumu dabar fotografuoti senuka prie jo senovinio vezimo - netinkama, bet efektyvu tam momentui. Bet ne daugiau, nes tai tarsi klastojama istorija. Fotografas turi jausti laikmecio nuotaika. Dabar senukai gyvena su darzeliu, su plastikiniais buteliais, siuolaikiskais rakandais, daiktais, juos savotiskai sau pritaiko, savotiskai problemas sprendzia, kazkas jiems rupi...Manau, kad tai nufotografavus, po kurio laiko bus tikrai miela atsiminti. Gal net ir koki prikola sugalvot, jei jie prikolistai bus. Cia tik pavyzdys.

Pries 5 metus buvau pradejes fotografuoti cikla apie naujakurius. Aisku neuzbaigiau jo ir meciau - laiko ir valios pritruko. Tuo metu fotografijos nekokios atrode. Dabar - kas kita. Nu ta aplinka ir visuotine jaunu seimynu nuotaika - paskola, euroremontinis butas, laidai is sienu, perdėtas pasitikejimas savim, mazas vaikas, su baldais, be baldu, statybines medziagos is Ukmerges Senuku, tipinis stambet pradejes jaunas vyras - su pyderastke ant plono odinio sniurelio per peti, tipine jauna moteris - dazniausiai nervinga.. Na buvo toks socialinis reiskinys smile.gif viskas kartojasi, tik aplinka kinta ir laikmetis savo konkrecias detales iduoda. Tai kai pasiziurai zmogau, matai, kad viskas sukasi ratu, tai kaip ir fotografijoje, galvoji, kad reikia fotografuot, kad atsiminti, kaip Sutkus cituodavo savo megiama veikeja - fotografija tik atsiminimas ir niekas daugiau. Tai jo, nes visa kita tik zaidimas is esmes smile.gif
Atsakyti
ms, sneki tu viska labai teisingai. Paklode - tik metafora, juk kaip suorganizuosim, taip ir turesim. Lenkiu galva pries sayonara uz tai, kad ji emesi organizacijos.
Atsakyti
sveiki, ech kaip gaila, bet jau greičiausiai būsiu pabėgus į vakarus doh.gif

...nebent atvarytumėt į Pagėgius - surengtume kokią kontrabandininkų fotosesiją. aš ten juos gi daugumą pažystu...vis kaupiuos kaupiuos juos kaip nors įamžint cool.gif
Atsakyti
truputi OT. Gal silwio ir andriuskai bus idomiau smile.gif

kaip buvau minejes issirinkau atstatyt sportini atviros klases ilgasparni lak12. issitraukiau is angaro galo i dienos sviesa, kur jis ir jo broliai isardyti miegojo, nuploviau ir pradejau ardyti mazgu patikrinimui ir dazymui. Po truputi visus etapus fotografuosiu ir kitais metais pavasari pamatysit grazuoli. Stengsiuos padaryti ji pati geriausia ir toki vieninteli smile.gif Tai stai jis - lak 12, varzybinis Nr. G, LY-GCV jau nuplautas smile.gif

user posted image


Cia jis jau nuplautas angare prie sienos su sparnais. Nuo sparnu jau numontavau uzsparnius ir eleronus - jie sudeti salia jo ant grindu. Kita menesi prasides paruosiamieji dazymo darbai smile.gif

user posted image


Cia skridau su senoviniu 1966 metu Bergfalke III. Man grazus jo sparnas, nes matosi nerviuros. Stai:

user posted image


Ir prie to paties dar - mano gimtasis miestelis Jieznas is kilometro aukscio. Apacioje termike skrieja toks pats Bergfalke III smile.gif

user posted image
Atsakyti
ms, nuostabu. Noriu dar smile.gif
Atsakyti
man tai skraidymas bemotoriais aparatais (išskyrus lengvesniais už orą) - kažkoks kosmosas. mano grupiokas, toks baisus extremalas Daumantas, vežė mane į grupiokų susitikimą pernai ir visą kelią pasakojo apie gyvus ir mirusius debesis, jų paiešką ir pan. supratau - liga.
Mariau, dabar reikia nuo kokio žvalgybinio lėktuvo II pasaulinio karo laikų nuimti kameras, pritaisyti prie sklandytuvo, juostų aerofotografijai dar kažkur mačiau, ir galima padaryti puikų fotoalbumą.
Atsakyti