Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(andriuska @ 2011 06 01, 11:34)
liko apie tris savaitės iki ilgai laukto sillwio apsilankymo. tapo galutinai aišku, kad aš negalėsiu dalyvauti ir man dėl to baisiai gaila. bet jaučiu pareiga paraginti visus nelindėti savo kiautuose ir susitikus pabendrauti. gal gyvas bendravimas įpūs žarijas pelenuose ir ši šaka toliau džiugins mūsų nedidelę bendruomenę.

primenu idėjas:

kokie nors teminiai mokymai AFD;
piknikas pas svetingąją Gintarę;
pleneras su modeliu po atviru dangum.

paskutines dvi manau tikrai galima suderinti. sillwio, jei pagarsintum planuojamo apsilankymo Vilniuje dieną, būtų paprasčiau sužinoti galinčius, o negalintys dalyvauti galėtų pasikeisti darbotvarkę.


koks Tu geras smile.gif 4u.gif

aš būčiau už važiavimą kur nors ir pafotkinimą ko nors (on, ona, ono, peizaž arba derevnia smile.gif ). paskui pasėdėjimą ir papliurpimą (kaipgi be jo?) smile.gif
Atsakyti
Sveiki. As uzsilakstes paskutiniu metu po komandiruotes, bet tema seku. Vilniuj galeciau buti antroj savaites pusej. Diena nera labai svarbi. Planai mane tenkina visokie. Svarbu pasimatyt ir pa(si)fotkint su jumis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 06 01, 13:35)
Sveiki. As uzsilakstes paskutiniu metu po komandiruotes, bet tema seku. Vilniuj galeciau buti antroj savaites pusej. Diena nera labai svarbi. Planai mane tenkina visokie. Svarbu pasimatyt ir pa(si)fotkint su jumis smile.gif


primink tiksliai, kada ta savaitė ir jos antra pusė? smile.gif turiu galvoje, datas tikslesnes surašyk, plyz smile.gif
Atsakyti
birželio 20-25 dienomis spėju.
Atsakyti
Taip
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 06 01, 14:11)


nu tai beveik jau be manęs galite planuotis, nes aš 23-26 d. išvažiuoju į pajūrį, nebent nutiktų kas nors labai koreguojančio šiuos planus:oh tai vienintelė man diena yra 22, bet dėl manęs vienos jokiu būdu nesikoreguokit. paklausom, kaip kiti ką gali ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
22 diena tinka puikiai, kaip ir 21 bei 23. Pasiplanuojam, mielieji. Labai norisi visus jus pamatyt.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2011 06 01, 17:30)
22 diena tinka puikiai, kaip ir 21 bei 23. Pasiplanuojam, mielieji. Labai norisi visus jus pamatyt.


21 man dar geriau būtų, kad jau ne tik antra savaitės pusė tinka..smile.gif

o kaip Tu nori/gali: darbo metu ar po darbo? dirbantiems aišku po darbų geriausia, ale jei kas bent jau aš tai galiu ir nemokamų pasiimti smile.gif

tai reik galvot apie vietą fotkinimui ir modelį kokį? o gal Tu pats išsirengtum ir į ežerą kokį lįstum? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 01 birželio 2011 - 18:40
QUOTE(sayonara @ 2011 06 01, 18:38)
21 man dar geriau būtų, kad jau ne tik antra savaitės pusė tinka..smile.gif

o kaip Tu nori/gali: darbo metu ar po darbo? dirbantiems aišku po darbų geriausia, ale jei kas bent jau aš tai galiu ir nemokamų pasiimti smile.gif

tai reik galvot apie vietą fotkinimui ir modelį kokį? o gal Tu pats išsirengtum ir į ežerą kokį lįstum? biggrin.gif



Pakeičiau savo planus, taigi tinka tos trys dienos smile.gif

Galiu bet kada dienos metu. Galim dieną, galim vakare. Galim ir dieną, ir vakare.

Taip, vietos kažkokios reikia. Lįsčiau į ežerą, bet gautųsi geriausiu atveju National Geographic reportažas apie ruonį albinosą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sillwio: 01 birželio 2011 - 21:18
Pas jus taip nebūna? http://www.youtube.c...player_embedded
Atsakyti
smile.gif maniškė jau pakankamai didelė ir įpratinta su technika elgtis atsargiai. be to jai padovanojau skaitmeninę muilinę už 200 lt ir leidžiu daryti ką tik nori su ja. o filmukas žiauriai juokingas. vaikas panikioras kaip turi būti. nemanau, kad tėvai ji taip jau skriaudžia. tokie tėvai kažin ar dėtų filmuką jutuban.
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 06 02, 08:25)
smile.gif  maniškė jau pakankamai didelė ir įpratinta su technika elgtis atsargiai. be to jai padovanojau skaitmeninę muilinę už 200 lt ir leidžiu daryti ką tik nori su ja. o filmukas žiauriai juokingas. vaikas panikioras kaip turi būti. nemanau, kad tėvai ji taip jau skriaudžia. tokie tėvai kažin ar dėtų filmuką jutuban.


aš tai duodu ir skaitmeną, ir muilines jam papleškint. užkabinu ant kaklo, prisakau saugoti ir.. saugo.. nėra buvę jokių nesąmonių.. kai vakarais gauna iPhoną pažaisti, tai paskui kameroje randam daug įdomybių.. kaip angliškai tipo kalba apie savo mašinėlę arba šiaip komentuoja aplinką..smile.gif nėra nieko sugadinęs iki šiol, tik kartais emailus bando siųsti adresu kjncpunbvwp[nvp\usbvasperbpvbap smile.gif

klipukas tai geras, juokiausi biggrin.gif
Atsakyti