Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

labas,

pasirodau. su viena mergina iš pradžiamokslių temos buvau susitikusi.

user posted image

user posted image

kitos flickre sukrautos, kiek jų turiu kol kas, ne visas nuskenavau vakar.

Atsakyti
Sayonara, man gražu. Taip jausminga, ne paviršutiniška. Šviesa tokia kontrastinga, bet išnaudota puikiai.
Atsakyti
tai va. jeigu kas dar nusiteike pafotkint sokejeles, atvira pamoka - birzelio 2, ketvirtadieni, 19val, Menu spaustuveje. Siaip bus zmoniu, salygos fotkinimui ne pacios geriausios. kam idomu, skambinkit. puriena, gal ir tu susigundytum atv? tuo paciu parodau wink.gif

user posted image

cia MB perlipo i kita objektyvo puse. stebejau ta fotosesija, Ciklopas dare, nu idomu buvo paziuret, bet pati nenoreciau. apsvietimas, grimai, juokinimai, kruva asistenctu ir co - zdz, DARBAS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaziulka: 26 gegužės 2011 - 20:37
Liuks reklama, ypač tada kai joje žmonės pažįstami:)
O dėl atvažiavimo tai nzn, kaip susišvies man tą dieną.
Atsakyti
Gaziulka, velnias.. tą dieną turim darbo renginį..sad.gif
Reklama šauni biggrin.gif
Atsakyti
toliau sergu infraredlige...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 05 30, 08:21)
toliau sergu infraredlige...


bigsmile.gif WOW bigsmile.gif

Tuo paciu norejau paklausti kokio maziaus vaikai kur vaziuojat aplankyti i Paparcius (jei nesumaisiau pavadinimo)? ax.gif
Mano maziaus pradinej mokykloj organizuoja vasaros karnavala kai baigsis mokslo metai (liepos pabaigoj, tai dar yra laiko) ir daro visokiu uzsiemimu vaikam tuo metu (piesimas ant stiklo, krepseliu dekoravimas ir pan). Pagalvojau butu smagu padaryti fotografavimo kampeli, pvz, su pinhole ir ten pat isryskint, bet as dar pati ptirties neturiu blush2.gif nei pinhole dariau nei ryskinau blush2.gif o ir vaikai nuo 3,5 iki 10 metu g.gif apie maziukus negalvoju, bet ar tiem vyresniem bus jau idomu? Mokykloj yra fotografavimo burelis, tai galeciau paklausti to zmogaus ka jie daro, bet praeita "trimestra" nesusirinko vaiku, tai nedare. Jei jie juostu nenaudojo ir jis negales padeti tai as viena nepadarysiu g.gif nes ir savo maziu tuo paciu reiks priziureti. Dar pora mamu su full frames maciau fotografvo, bet ne juostiniais g.gif
Tokia mintis, tad noriu paklausti ar imanoma ir ar verta blush2.gif
Atsakyti
amžius tų vaikų nuo 2 iri 16 metų. įdomu tiem, kuriem 12-15 (16metis turi problemų su...praktiškai viskuom). dešimtmečiam nežinau ar užteks dėmesio stebėti viską nuo iki (juk procesas bus apie 2 val, o ir rezultate pamatys juostelę su mažyčiais negatyvais. mes dalimis darėme: vieną kartą fotografavome, kitą - ryškinome, trečią - nuotraukas spaudėme. tai kurie visose trijose dalyse buvo - tiek patiko. o kurie tik kažkokiame tarpiniame etape buvo - nelabai. per daug viskas lėtai vyksta vaikams.

iš konteksto lyg ir supratau klausimą, ar norėčiau/galėčiau padėti? birželio 13-17 dienomis atostogausiu ir būsiu Vilniuje mirksiukas.gif galima pagalvoti kažkokį scenarijų, kad viską spėti padaryti per valandą, nuo fotografavimo iki nuotraukos. pvz su formatine kamera, padaryti negatyvą ir ji čia pat atspausti kontaktiniu būdu. kadras 10 min, ryškinimas su fiksavimu - 12. džiovinimas 10 min, kontakto darymas su paaiškinimais apie popierių ) dar 15. likęs laikas džiovinimui nuotraukų ir nenumatytiems atvejams. reiktų tamsios patalpos nuotraukos darymui. jei be nuotraukos - tai iš viso viską galima dėti bakelin maiše ir tamsos nereikia.

aha, dabar tik pamačiau. į Londoną artimiausiu metu nevykstu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andriuska: 30 gegužės 2011 - 10:43
QUOTE(andriuska @ 2011 05 30, 09:42)
amžius tų vaikų nuo 2 iri 16 metų. įdomu tiem, kuriem 12-15 (16metis turi problemų su...praktiškai viskuom). dešimtmečiam nežinau ar užteks dėmesio stebėti viską nuo iki (juk procesas bus apie 2 val, o ir rezultate pamatys juostelę su mažyčiais negatyvais. mes dalimis darėme: vieną kartą fotografavome, kitą - ryškinome, trečią - nuotraukas spaudėme. tai kurie visose trijose dalyse buvo - tiek patiko. o kurie tik kažkokiame tarpiniame etape buvo - nelabai. per daug viskas lėtai vyksta vaikams.

iš konteksto lyg ir supratau klausimą, ar norėčiau/galėčiau padėti? birželio 13-17 dienomis atostogausiu ir būsiu Vilniuje mirksiukas.gif galima pagalvoti kažkokį scenarijų, kad viską spėti padaryti per valandą, nuo fotografavimo iki nuotraukos. pvz su formatine kamera, padaryti negatyvą ir ji čia pat atspausti kontaktiniu būdu. kadras 10 min, ryškinimas su fiksavimu - 12. džiovinimas 10 min, kontakto darymas su paaiškinimais apie popierių ) dar 15. likęs laikas džiovinimui nuotraukų ir nenumatytiems atvejams. reiktų tamsios patalpos nuotraukos darymui. jei be nuotraukos - tai iš viso viską galima dėti bakelin maiše ir tamsos nereikia.

aha, dabar tik pamačiau. į Londoną artimiausiu metu nevykstu verysad.gif

Dekui uz gerus norus 4u.gif matyt tuomet neverta, tikrai per ilgai viskas bus. Ir neaisku ar susidomejusiu butu.
As turiu maza skeneriuka, tai vietoj butu galima nuskanuoti ir atiduoti CD ax.gif
Atsakyti
aš manau, kad d jei tame būrelyje tikrai nusistovės besidomintys jaunieji fotoentuziastai, tai kitais metais jie su malonumu ir susidomėjimu stebės, kaip ryškinasi juosta ir kas joje gaunasi. ir 11 metų tam nebus kliūtis.
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 05 30, 11:07)
aš manau, kad d jei tame būrelyje tikrai nusistovės besidomintys jaunieji fotoentuziastai, tai kitais metais jie su malonumu ir susidomėjimu stebės, kaip ryškinasi juosta ir kas joje gaunasi. ir 11 metų tam nebus kliūtis.

Beda tame, kad si mokykla tik pradine, vyriausiems siais mokslo metais suejo 10, ir jie nuo rugsejo eis i vidurines mokyklas. O mano interesai kol kas lieka pradinej tongue.gif ax.gif Po atostogu bandysiu paieskot to zmogaus kur fotografijos bureli veda ax.gif
Atsakyti
liko apie tris savaitės iki ilgai laukto sillwio apsilankymo. tapo galutinai aišku, kad aš negalėsiu dalyvauti ir man dėl to baisiai gaila. bet jaučiu pareiga paraginti visus nelindėti savo kiautuose ir susitikus pabendrauti. gal gyvas bendravimas įpūs žarijas pelenuose ir ši šaka toliau džiugins mūsų nedidelę bendruomenę.

primenu idėjas:

kokie nors teminiai mokymai AFD;
piknikas pas svetingąją Gintarę;
pleneras su modeliu po atviru dangum.

paskutines dvi manau tikrai galima suderinti. sillwio, jei pagarsintum planuojamo apsilankymo Vilniuje dieną, būtų paprasčiau sužinoti galinčius, o negalintys dalyvauti galėtų pasikeisti darbotvarkę.
Atsakyti