Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(Sansara @ 2011 05 20, 07:05)
dar musu su degute nzn kur  blush2.gif gal degute zino  lotuliukas.gif


ania?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2011 05 20, 08:05)
dar musu su degute nzn kur  blush2.gif gal degute zino  lotuliukas.gif

gal biggrin.gif
išryškino man juostelę (įtariu, kad čia ta mūsų bendra), bet labai jau ji blanki g.gif tai kol kas net nesuprantu, kas ten biggrin.gif ir kol kas neturiu galimybių nuskenuot. bet gal per ateinantį mėnesį susikaupsiu smile.gif


o Purienos su Kaktuke tai faina labai smile.gif spalvos rolleyes.gif
Atsakyti
paruosiau fotografo pristatymą, kam įdomu Boris Smelov. 4u.gif pažiūrėjus daugiau jo darbų, noriu dar ir dar ir dar...
Atsakyti
Sansara, ačiū, smagiai paskaičiau smile.gif
kažin, iš kur jis 70-aisiais būdamas labai jaunas parovė leicą ir rollei? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 22 gegužės 2011 - 07:41
QUOTE(sayonara @ 2011 05 22, 08:37)
Sansara, ačiū, smagiai paskaičiau smile.gif
kažin, iš kur jis 70-aisiais būdamas labai jaunas parovė leicą ir rollei? g.gif

istorija nutyli cool.gif pati vakar apie tai galvojau prieš miegą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2011 05 22, 08:48)
istorija nutyli  cool.gif pati vakar apie tai galvojau prieš miegą  lotuliukas.gif


trys raidės - pavadinimas įstaigos, kurios vardo pastate aš dirbu biggrin.gif
Atsakyti
Puikus 2expo. Ypač smagu matyti dabar smile.gif

Sansara, ačiū 4u.gif

Pripažinti ir partijai lojalūs fotografai "neaiškiais" keliais būdavo aprūpinami geriausia technika. Prisimenat _ms_ straipsnį apie Gagarino fotosesiją:

"Tada mane išrinko geriausiu metų reporteriu, o fotosesija buvo apdovanota CCCP žurnalistų sąjungos premija." "Tačiau laikui bėgant nusprendžiau akcentuotis į žmonių fotografavimą: užsukau ant "leicos" "trisdešimtpenktuką" ir pradėjau gaudyti situacijas."

Kita vertus, pavarčiau jo biografiją rusiškai. Jis gana jaunas susipažino su rimtais menininkais, kurie, matyt, vieną kitą trofėjų turėjo priglaudę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sillwio: 22 gegužės 2011 - 10:19
QUOTE(sillwio @ 2011 05 22, 10:11)
Puikus 2expo. Ypač smagu matyti dabar smile.gif

Sansara, ačiū  4u.gif 

Pripažinti ir partijai lojalūs fotografai "neaiškiais" keliais būdavo aprūpinami geriausia technika. Prisimenat _ms_ straipsnį apie Gagarino fotosesiją:

"Tada mane išrinko geriausiu metų reporteriu, o fotosesija buvo apdovanota CCCP žurnalistų sąjungos premija." "Tačiau laikui bėgant nusprendžiau akcentuotis į žmonių fotografavimą: užsukau ant "leicos" "trisdešimtpenktuką" ir pradėjau gaudyti situacijas."

Kita vertus, pavarčiau jo biografiją rusiškai. Jis gana jaunas susipažino su rimtais menininkais, kurie, matyt, vieną kitą trofėjų turėjo priglaudę smile.gif


tas ir buvo įdomu, kad kai jis gavo leicą ir rolleiflexą (iš kur - nėra aišku), jis dar buvo nei pripažintas, nei lojalus. JOKS. o vėliau jis gi tapo anti-pripažintu biggrin.gif t.y. nelojaliu smile.gif
Atsakyti
Aha, tiksliai. Matyt gavo trofėjinius iš undergroundinių menininkų.
Atsakyti
Kam patinka Bressonas http://vimeo.com/20047490

andriuska, pratrink AZ.
Atsakyti
Sillwio, dėkui tau. Su malonumu paklausiau. Aš Bresson'o fotografijas žiūrėčiau ir žiūrėčiau.

"Oop! The Moment! Once you miss it, it is gone forever." - tas tiesa...
Atsakyti
Puriena, ir as. Unikalus fotografas ir zmogus.
Atsakyti