Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

išdžiūvo. tikrai visiškai švaru. jokios žymės. užtat su manuoju viskas o.k. veikia gerai. čia tądien, "nuo rankos" (reikia pasakyti, kad saulėtą dieną įmanoma be štatyvo fotografuoti, nes expopora gaunasi 1/30 f8 arba 1/60/f5,6, kas plačiakambiui daugiau, nei gana. o vat su kadravimu blogai, bo nelabai kas matosi, intuityviai tik)

user posted image

o čia vakarykščių kelios

user posted image

user posted image

Atsakyti
Andriau, man dangus toks dramatiškas. Patiko.

beje, dar nesigyriau, nusipirkau savo canonams sigmą 24-70. dabar jau ir platų kampą turiu. ax.gif vakar išbandžiau fotosesijoje, jei bus kas rodomo, pasirodysiu.
Atsakyti
a kodėl ne originalų brendą?
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 05 16, 14:20)
a kodėl ne originalų brendą?


finansiniai ištekliai duotuoju momentu leido įsigyti tik sigmą biggrin.gif be to, skamba lietuviškai (gamykla "Sigma") smile.gif
Atsakyti
pagaliau nusipirkau ryskalu doh.gif tai shanghai labai ok issiryskino. skystoka tokia juostele, bet jokiu spec efektu tikrai nera, kaip kad Gintares foto buvo. (ryskinau LC29)
ir dar klausimas, pirma k issiryskinau Ilford Delta 3200, niekada jos nemacius, tai ar ji tokia pilkoka ir yra? ar as cia kazka primaklinau g.gif na pagrindas kitu juostu buna rausvokas, melsvokas, o sios pas mane isejo toks gana tamsokas pilkas. g.gif nera, kad skaidri butu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 18 gegužės 2011 - 17:00
Viskas ok, sios juostos taip ir atrodo. Skanuosis normaliai. Atrodo tai susije su keliais sluoksniais emulsijos, kad jautrumas didesnis butu. Gal su info ir pripainiojau ka, bet siu juosteliu kelias esu ryskines ir zinau kad jos kiek neiprastai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 05 18, 18:59)
Viskas ok, sios juostos taip ir atrodo. Skanuosis normaliai. Atrodo tai susije su keliais sluoksniais emulsijos, kad jautrumas didesnis butu. Gal su info ir pripainiojau ka, bet siu juosteliu kelias esu ryskines ir zinau kad jos kiek neiprastai atrodo.

pataisau "normaliai spausis ant popieriaus", nes neskanuoju lotuliukas.gif o ta ilford dar is airijos kadrai bigsmile.gif jau beveik metai praejo. tiek netiketu pamirstu kadru radau. smagumelis.
Atsakyti
Labas,
užeikit pažiūrėti į "Puriena- Kaktukė double expo" juostelę. Išlaikyta, todėl skani:)
Anonsuoju:

user posted image

user posted image

Atsakyti
ogo koks stiprus anonsas. thumbup.gif
Atsakyti
puriena, kad tikrai prie fainesniu si jusu duoble. o tu pergyvenai smile.gif
Atsakyti
Puriena su kaktuke, super užbaigimas smile.gif subrandintas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 05 20, 08:01)
Puriena su kaktuke, super užbaigimas smile.gif subrandintas smile.gif 4u.gif

dar musu su degute nzn kur blush2.gif gal degute zino lotuliukas.gif
Atsakyti