Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(rugiagėlė @ 2006 03 15, 15:36)
Čia tai geras... kai gydėmės VK visada abu su vyru visur ėjome. Ir tyrimus paprašydavau pakomentuoti pas mikrobiologę tiek VK tiek Motinos ir vaiko klinikoje ir niekada nebuvo atsakyta. Mano vyras tai visada priduodavo savo turtą ir tolimesnę eigą palikdavo man.

tai va ir maniškis taip pat blush2.gif , pats sarmatinasi eiti blush2.gif , o kadangi tai jo tyrimas, pagal visus žmogaus teisių įstatymus biggrin.gif , komentuoti gali tik jam esant, arba turint jo sutikimą biggrin.gif ax.gif.
Tai pagal viską, jei vyrai žinotų, kad mes jų grikiukus aptarinėjame, galėtų mus į teismą paduoti doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2006 03 15, 15:45)
tai va ir maniškis taip pat  blush2.gif , pats sarmatinasi eiti  blush2.gif , o kadangi tai jo tyrimas, pagal visus žmogaus teisių įstatymus  biggrin.gif , komentuoti gali tik jam esant, arba turint jo sutikimą  biggrin.gif  ax.gif.
Tai pagal viską, jei vyrai žinotų, kad mes jų grikiukus aptarinėjame, galėtų mus į teismą paduoti  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tokios mes jau moterys esam. mėgstam paplepėti, bet aš manau mums Dievulis ir mūsų vyreliai atleis, nes manau iš to paplepėjimo apie jų grikiukus vis tiek nauda yra: kažkas kažką naujo sužino, kažkam akys atsiveria ir t.t ir pan. , o paskui žiūrėk jau ir leliukai beldžiasi smile.gif
Atsakyti
nu ką...diena į pabaigą, depresūcha ir tryzniavimas - ne klausykit, o tai jei dabar A 20 proc., (B nesakė, bandysiu sužinot ryt tiesiai iš laboratorijos) tai kažkaip gerinti tų rezultatų neišeina? Ar kažką galima/reikia daryti? o gal čia ne taip blogai??? verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 03 15, 14:21)
Dėl šventos ramybės pasiskambink į Narmedą ir paklausk ką reiškia tie 2 balai.  g.gif


+2 reiškia, kad 10 proc. agliutinacija ax.gif nes norma yra ki 5 proc.
Atsakyti
Merginos, perskaičiau visą šią temą ir mačiau, kad nemaža mūsų dalis turi problemų su vyro grikiukais, o būtent su per mažu spermos judrumu. Pas mano vyrą viskas normos ribose, jokių uždegimų, tačiau judrumas prastas verysad.gif A+B tik 37%. A-5 %, B-32%.
Merginos, kas gali įtakoti spermos judrumą? Ar galima kokiais medikamentais, vitaminais pagerinti spermos judrumą? Ar nieko kito nelieka tik su tokiais rodikliais daryti IUI?
Atsakyti
smile.gif+2006 03 20, 14:39-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 03 20, 14:39)
Merginos, perskaičiau visą šią temą ir mačiau, kad nemaža mūsų dalis turi problemų su vyro grikiukais, o būtent su per mažu spermos judrumu. Pas mano vyrą viskas normos ribose, jokių uždegimų, tačiau judrumas prastas verysad.gif  A+B tik 37%.  A-5 %,  B-32%.
Merginos, kas gali įtakoti spermos judrumą? Ar galima kokiais medikamentais, vitaminais pagerinti spermos judrumą? Ar nieko kito nelieka tik su tokiais rodikliais daryti IUI?

O kaip agliutinacija? Kiek procentų? Pas mano vyrą judrumas mažas buvo dėl žiauriai didelės agliutinacijos.
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 03 20, 15:14)
O kaip agliutinacija? Kiek procentų? Pas mano vyrą judrumas mažas buvo dėl žiauriai didelės agliutinacijos.



Rugiagėle, namuose tyrimų lapas, nepamenu procentaliai, bet kiek pamenu lygtais normaliai, parasysiu is namų procentus 4u.gif
Atsakyti
Aš tai manučiau ,kad kažkas vistiek yra,kad toks mažas kiekis A+B g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 03 20, 17:06)
Aš tai manučiau ,kad kažkas vistiek yra,kad toks mažas kiekis A+B g.gif .




Prince, aš jau juokauju - mano vyras nėra toks labai jau greitas, tai iš kur tie spermiukai bus bistri lotuliukas.gif lotuliukas.gif O jei rimtai aš galvoju, kad gal dar galėjo paveikti vartoti antibiotikai, juk męs mycoplazmas jais naikinome, bet čia buvo daugiau nei prieš mėnesį g.gif

Atsakyti
smile.gif+2006 03 20, 16:12-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 03 20, 16:12)
Prince, aš jau juokauju - mano vyras nėra toks labai jau greitas, tai iš kur tie spermiukai bus bistri lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  O jei rimtai aš galvoju, kad gal dar galėjo paveikti vartoti antibiotikai, juk męs mycoplazmas jais naikinome, bet čia buvo daugiau nei prieš mėnesį g.gif

NU baik tu taip juokauti doh.gif biggrin.gif tai gal tas dar itakoja,nors po menesio turetu susitvarkyti g.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 03 20, 17:12-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 03 20, 17:12)
Prince, aš jau juokauju - mano vyras nėra toks labai jau greitas, tai iš kur tie spermiukai bus bistri lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  O jei rimtai aš galvoju, kad gal dar galėjo paveikti vartoti antibiotikai, juk męs mycoplazmas jais naikinome, bet čia buvo daugiau nei prieš mėnesį g.gif



Merginos dar man padėkite išsiaišinti labirintuose g.gif , ar pilnas spermogramos tyrimas parodytų, kad tarkim pas vyrą yra mycoplazmų g.gif .Aš manau, kad jei būtų mycoplazmų, tai spermogramoje būtų nurodytas padidėjęs leukocitų kiekis ar ne taip ?
Atsakyti
Nebūtinai, gali nerodyti absoliučiai jokio uždegimo. Ir judrumas gali būti kuo normaliausias.
Atsakyti