Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(Babulka @ 2006 09 05, 17:03)
Turbut dauguma ju dirba nevaisingumo klinikose, kurios (kartais man taip atrodo) ne visa suinteresuotos isgydyti vyriska nevaisinguma (cia tik mano subjektyvi nuomone)   lotuliukas.gif

na sunku man ką pakomentuoti dėl to neišgydymo. bet kai žinai, ko reikia reikalauti, ir reikalauji. o tada žiūri, koks gydymas taikomas ir kokį rezultatą jis duoda. be to, labai dažnai spermos prastumo priežastys nenustatomos. verysad.gif

aš turiu ir geros, ir blogos vyro gydymo patirties. ir iš tiesų labai daug kas priklauso nuo paties gydytojo ir jo asmeninio požiūrio į reikalą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 05 rugsėjo 2006 - 16:08
QUOTE(svajukė @ 2006 09 05, 17:06)
na sunku man ką pakomentuoti dėl to neišgydymo. bet kai žinai, ko reikia reikalauti, ir reikalauji. o tada žiūri, koks gydymas taikomas ir kokį rezultatą jis duoda.  be to, labai dažnai spermos prastumo priežastys nenustatomos.  verysad.gif

aš turiu ir geros, ir blogos vyro gydymo patirties. ir iš tiesų labai daug kas priklauso nuo paties gydytojo ir jo asmeninio požiūrio į reikalą.



Sutinku...... verysad.gif

Viltis musu mama.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 09 05, 16:59)
na, dėl tokio švento reikalo galima ir, pvz., į Kauną nuvažiuoti. mes važiavom ir ne vieną kartą.

pas ka vaziavot i kauna,maniskiui butu geriau santariskese
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2006 09 05, 17:38)
pas ka vaziavot i kauna,maniskiui butu geriau santariskese

Na, Kaune dirba andrologai Žilaitienė (ji lyg ir Vaisingumo klinikoje berods konsultuoja, bet gal ir dar kažkurioj valstybinėje Kauno klinikoje) ir Bosas (jis konsultuoja Motinos ir Vaiko klinikoje ir dar dirba valstybinėje kažkokioje). daugiau Kaune nieko nežinau.
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Gal galite pasakyti kiek kainuoja spermos tyrimas su MAR testu ir konsultacija pas Zilaitiene?
Atsakyti
Labukas smile.gif

Gal galėtumėt man šiek tiek padėti? Išsijuosusi skaičiau jūsų pasisakymus ir susidariau tokią nuomonę, kad Kaune geriausiai kreiptis į Žilaitienę ir Bosą. Nors prieš ketverius metus mano vyras konsultavos su Žuku, jis turi kabinetą Kalniečių gatvėj, berods g.gif Ar neteko nei vienai su juo susidurti? Mums jis visai patiko. tada vyras intensyviai darėsi tyrimus II ligoninėj, gėrė kažkokias raudonas tabletes 3 mėn. (pavadinimo nebepamenam blush2.gif ). Žodžiu, po kurio laiko pastojau. T.p. gėrė malpotaną. Dabar vėl labai norim vaikelio ir, esu tikra, kad be vaistų pagalbos niekas nepasidarys, bet, kaip minėjau, visus pavadinimus pamiršę blush2.gif

Čia skaičiau, kad jusiškiai gėrė Likoprostatą, Pantestoną, Clostilbegytą, arba Tribestaną. Žinoma, eisiu dabar ieškoti šių vaistų anotacijų internete, bet jei turite patirties, gal galėtumėt pasakyti kurie veiksmingesni arba kurie visai neveiksmingi. Būčiau labai dėkinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ely @ 2006 09 13, 15:12)
Čia skaičiau, kad jusiškiai gėrė Likoprostatą, Pantestoną, Clostilbegytą, arba Tribestaną. Žinoma, eisiu dabar ieškoti šių vaistų anotacijų internete, bet jei turite patirties, gal galėtumėt pasakyti kurie veiksmingesni arba kurie visai neveiksmingi. Būčiau labai dėkinga wub.gif



blink.gif mes tai patys nesirenkame vaistų, kuriuos gerti, nes tai nustato gydantis gydytojas.
Atsakyti
Na, tą suprantu. bet maniškis jau gėrė kažkokias raudonas tabletes. Mano sesuo medikė, tiesa, ne šios srities ir ne Lietuvoj, tai ji man sakė, lai pageria tuos vaistus kokius 3 mėn., o po to žiūrėkit, eikit pas gydytojus, o gal viskas susitvarkys ir nereiks. Baisiai nesinori pas tuos gydytojus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ely @ 2006 09 13, 15:12)
Labukas smile.gif

Gal galėtumėt man šiek tiek padėti? Išsijuosusi skaičiau jūsų pasisakymus ir susidariau tokią nuomonę, kad Kaune geriausiai kreiptis į Žilaitienę ir Bosą. Nors prieš ketverius metus mano vyras konsultavos su Žuku, jis turi kabinetą Kalniečių gatvėj, berods g.gif Ar neteko nei vienai su juo susidurti? Mums jis visai patiko.  tada vyras intensyviai darėsi tyrimus II ligoninėj, gėrė kažkokias raudonas tabletes 3 mėn. (pavadinimo nebepamenam blush2.gif ). Žodžiu, po kurio laiko pastojau. T.p. gėrė malpotaną. Dabar vėl labai norim vaikelio ir, esu tikra, kad be vaistų pagalbos niekas nepasidarys, bet, kaip minėjau, visus pavadinimus pamiršę blush2.gif

Čia skaičiau, kad jusiškiai gėrė Likoprostatą, Pantestoną, Clostilbegytą, arba Tribestaną. Žinoma, eisiu dabar ieškoti šių vaistų anotacijų internete, bet jei turite patirties, gal galėtumėt pasakyti kurie veiksmingesni arba kurie visai neveiksmingi. Būčiau labai dėkinga wub.gif


Visi vaistai skiriami kokiai nors ligai gydyti. Jei visi vyrai sirgtu viena liga - tada visi zinotu kokia tablietke isgerti.

Siulau konsultuotis su gydytojais....

Sekmes dideliausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ely @ 2006 09 13, 15:12)
Labukas smile.gif

Gal galėtumėt man šiek tiek padėti? Išsijuosusi skaičiau jūsų pasisakymus ir susidariau tokią nuomonę, kad Kaune geriausiai kreiptis į Žilaitienę ir Bosą. Nors prieš ketverius metus mano vyras konsultavos su Žuku, jis turi kabinetą Kalniečių gatvėj, berods g.gif Ar neteko nei vienai su juo susidurti? Mums jis visai patiko.  tada vyras intensyviai darėsi tyrimus II ligoninėj, gėrė kažkokias raudonas tabletes 3 mėn. (pavadinimo nebepamenam blush2.gif ). Žodžiu, po kurio laiko pastojau. T.p. gėrė malpotaną. Dabar vėl labai norim vaikelio ir, esu tikra, kad be vaistų pagalbos niekas nepasidarys, bet, kaip minėjau, visus pavadinimus pamiršę blush2.gif

Čia skaičiau, kad jusiškiai gėrė Likoprostatą, Pantestoną, Clostilbegytą, arba Tribestaną. Žinoma, eisiu dabar ieškoti šių vaistų anotacijų internete, bet jei turite patirties, gal galėtumėt pasakyti kurie veiksmingesni arba kurie visai neveiksmingi. Būčiau labai dėkinga wub.gif

Kiek žinau Žukas yra seksologas. Mano giminaitė pas jį daug metų lankosi tiek viena tike su savo vyru, nes gydosi pogimdyminę depresiją. Jinai laaabai geros nuomonės apie šį gydytoją.
na dėl vaistukų tai manyčiau savo nuožiūra galima vitaminus arba maisto papildus panaudoti, bet jeigu rimtesni vaistai, kad neprisidaryti daugiau bėdos negu naudos g.gif
Atsakyti
Ačiū, mielosios wub.gif
Bet, vienok, nepaguodėt smile.gif
Žuką man nurodė mano ginekologė, tiksliau vyrui nurodė ir jis jį konsultavo, tiesa, ir su manim norėjo pasikalbėti g.gif

Bet jei ligos nėra, jei tik per klampi sperma ir ją reikia skystinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ely @ 2006 09 13, 16:06)
Ačiū, mielosios wub.gif
Bet, vienok, nepaguodėt smile.gif
Žuką man nurodė mano ginekologė, tiksliau vyrui nurodė  ir jis jį konsultavo, tiesa, ir su manim norėjo pasikalbėti g.gif

Bet jei ligos nėra, jei tik per klampi sperma ir ją reikia skystinti g.gif



Klampi sperma yra jau ligos pasekme. Liudniausia kad kodel ji klampi - retai gydytojai atsako.
Atsakyti