Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

Gal kas gali patarti? ar reiktų vyrui dar kartą atlikti spermogramą, jei jis tyrėsi prieš kokius 1,5 metų. tyrimai buvo labai geri (bent jau taip gydytojas sakė g.gif )
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 08 16, 15:05)
Manau, kad naujokėms bus naudinga ši informacija.

Vaisingos spermos kriterijai pagal PSO

Pagrindiniai rodikliai
Išraiška

Tūris
> 2.0 ml

Skystėjimo laikas
< 60 min.

Spalva
Pilkšva, nepermatoma

Ph
7.8 – 8.0

Spermijų koncentracija
> 20 mln/ml

Spermijų kiekis ejakuliate
> 40 mln

Spermijų judrumas pagal klases:

a) greitai tiesiai judantys,

cool.gif lėtai tiesiai judantys,

c) judantys vietoje,

d) nejudantys.
> 50 proc. ( a + cool.gif

Spermijų morfologija dažytame preparate
> 30 proc. normalių formų

Spermijų gyvybingumas
> 75 proc. gyvi

Leukocitai
< 1 mln/ml

Agliutinacija
< 5 proc.


Papildyta:
Nesuprantu, kodėl vietoj raidės b atsirado tas  cool.gif

truputį pataisysiu smile.gif A+B turi būti daugiau 50 proc.
(ar čia tik aš matau blogai g.gif )
Papildyta:
QUOTE(Gitka @ 2006 08 16, 18:18)
Gal kas gali patarti? ar reiktų vyrui dar kartą atlikti spermogramą, jei jis tyrėsi prieš kokius 1,5 metų. tyrimai buvo labai geri (bent jau taip gydytojas sakė g.gif )
blush2.gif

reiktų ax.gif
Atsakyti
Mergaites, turiu klausimeli ax.gif Vyrui pries ivf reikia pasidaryti spermos tyrima. Kur jus juos darote g.gif Juk kaip suprantu nebutinai VK darytis g.gif Ir kaip vadinasi tas pilnas tyrimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 08 17, 19:33)
Mergaites, turiu klausimeli ax.gif Vyrui pries ivf reikia pasidaryti spermos tyrima. Kur jus juos darote g.gif Juk kaip suprantu nebutinai VK darytis g.gif Ir kaip vadinasi tas pilnas tyrimas ax.gif

Philipuks ar jums liepė daryti spermogramą ar spermos pasėlio tyrimą ?
Spermograma parodo spermos kokybę, o spermos pasėlis ar nėra uždegimų, bakterijų.
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2006 08 17, 19:36)
Philipuks ar jums liepė daryti spermogramą ar spermos pasėlio tyrimą ?
Spermograma parodo spermos kokybę, o spermos pasėlis ar nėra uždegimų, bakterijų.

Tas kur VK 150lt. kainuoja ax.gif O ka pries ivf reikia darytis g.gif Man tik surase kokius tyrimus reikia pasidaryti pries ivf, o tyrimai is VK lapo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 08 02, 16:46)
mes cia apie stebuklinguosius "spermatozoid maximizator" vitaminus smile.gif


parasykit tik paskui butinai, kaip pasikeite rezultatai po situ vitaminu

Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 08 17, 19:44)
Tas kur VK 150lt. kainuoja ax.gif O ka pries ivf reikia darytis g.gif Man tik surase kokius tyrimus reikia pasidaryti pries ivf, o tyrimai is VK lapo doh.gif


Tai tame VK lape yra pilnas spermos tyrimas, kuris kainuoja 150 lt. ir yra spermos pasėlio tyrimas, mums spermos tyrimo nereikėjo daryti, nes jis buvo darytas anksčiau, o vat spermos pasėlio liepė pasidaryti, tai mano vyras darėsi Narmedoje, nes ji šeštadienį priima tyrimus. Kainavo apie 60 lt.
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2006 08 17, 20:05)
Tai tame VK lape yra pilnas spermos tyrimas, kuris kainuoja 150 lt. ir yra spermos pasėlio tyrimas, mums spermos tyrimo nereikėjo daryti, nes jis buvo darytas anksčiau, o vat spermos pasėlio liepė pasidaryti, tai mano vyras darėsi Narmedoje, nes ji šeštadienį priima tyrimus. Kainavo apie 60 lt.

Tai del sventos ramybes matyt reiks pasidaryti :ax:Tai cia taip ir vadinasi, spermos paselio tyrimas ir pilnas spermos tyrimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 08 17, 20:08)
Tai del sventos ramybes matyt reiks pasidaryti :ax:Tai cia taip ir vadinasi, spermos paselio tyrimas ir pilnas spermos tyrimas ax.gif

o tai tau apibraukė kuriuos tyrimus reikia pasidaryti, ar liepė visus darytis, kurie surašyti tame lape. O tavo vyro sperma at tirta kada nors ?
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2006 08 17, 20:11)
o tai tau apibraukė kuriuos tyrimus reikia pasidaryti, ar liepė visus darytis, kurie surašyti tame lape. O tavo vyro sperma at tirta kada nors ?

Vyro sperma tirta, bet ten tirtas bedras tyrimas kaip suprantu. Jam viskas gerai, ir judejimas ir t.t U. ziurejo, sake ciki viskas. O tyrimus tai apibrauke kokius reiks pasidaryti, nes daug esu jau pasidariusi.
Atsakyti
Tai vyrui turbūt tik spermos pasėlio tyrimą apibraukė, o spermogramos tyrimo daryti nereiks kaip ir mums.
O kada darysi laparoskopiją ?
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2006 08 17, 20:22)
Tai vyrui turbūt tik spermos pasėlio tyrimą apibraukė, o spermogramos tyrimo daryti nereiks kaip ir mums.
O kada darysi laparoskopiją ?

Kita sekmadieni guluosi, o pirmadieni pjaus jei su ciklu viskas tvarkoj bus ir nepaves manes jis ax.gif
Atsakyti