Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

mes cia apie stebuklinguosius "spermatozoid maximizator" vitaminus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 02 rugpjūčio 2006 - 15:01
QUOTE(Chiara @ 2006 08 02, 10:28)
Svajuke, suradau skyle, kas atves tuos vitaminus is BY. Kita savaite uzsakau, turetu iki savaites pabaigos buti. Nezinau, kiek atves, bo pasakiau, kad 100 vnt. imtu  lotuliukas.gif


O gal ir as dar galeciau gauti? blush2.gif Jei ne, stosiu i eile sekanciam kartui!
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 08 02, 12:14)
Mergos, per jus mane ismes is forumo  bigsmile.gif
Man atrodo, kad cia negalima pardavineti nieko, nesvarbu, kad pati 0 is to gaunu.
Tik del taves ir Svajukes ir rupinuosi. Dar viena mergaite prisidejo. Nutariau, kad neprapuls, jei daugiau atves. Svarbu, kad pacio veziko baltarusiai i kalejima nepasodintu uz vaistu kontrabanda  cool.gif

sveikos,apie kokius vitaminus kalbat,kas per vitaminai,kokia sudetis,nes MB neviska gali naudoti ir tai geria daug vaistu o jo padetis nera gera
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 08 02, 09:01)
1 IUI - 48 mln/1ml, 58 proc. pirmyneigiu
2 IUI - 46 mln/1ml, 60 proc. pirmyneigiu
3 IUI - 48 mln/1ml, 50 proc. pirmyneigiu
4 IUI - 24 mln/1ml, 36 proc. pirmyneigiu
Cia duomenys iki atplovimo. Rezultato nera.
[


jei su tokiais duomenim rezultato nera, tai man jau rankos svyra, nes pas mus min dvigubai blogiau
o ar nekyla tada minciu, kad problemos kur nors kitur?
Atsakyti
QUOTE(Algirda @ 2006 08 02, 09:55)
Babulka,
As neskaitineju daznai,gal tu ir rasei,bet jei gali papasakok dar karta-kaip jus gerinot spermos tyrima.Kokius vitaminus geret?Ar taip savaime pakilo kiekis?

Pirmiausia, pasidarykit pilna spermos tyrima. Jei yra bakteriju, gydykit. Tai labiausiai ir pagerina kokybe.
Atsakyti
Sveikos, jei liktų koks buteliokas vitaminų ir aš paimčiau blush2.gif , žinoma jei nekils kokių rūpesčių blush2.gif
O jei neliks, gal Chiara galėtų dar partiją užsakyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2006 08 02, 23:41)
jei su tokiais duomenim rezultato nera, tai man jau rankos svyra, nes pas mus min dvigubai blogiau
o ar nekyla tada minciu, kad problemos kur nors kitur?



Cia tik mano pavyzdys, yra atvirkstiniu, kur su zymiai blogesniais rodikliais pastoja. Gal yra ir daugiau priezasciu, bet su oviliacijom pas mane be problemu, gimdos nuotrauka - superine, histeroskopija padaryta, gleivine auga. Dabar, kai vyro rodikliai vel prasteja - nelabai tikslinga daryti labaroskopija, nes dabartine situacija vel bloga, ne tokia bloga kaip buvo - bet ne optimistine.
Seip, as tos labaroskopijos dabartineje savo situacijoje nesureiksminu. Atras endometrioze, arba nepratekami kiausintakiai - nemanau kad po jos viskas pageres. Na paremontuos, uzdegins... ir vistiek IVF.

Del paciu bakteriju atradimo: nebutinai jos visos turi buti spermoje. Todel kartais spermograma ju neparodo.


Papildyta:
O jei jau nuosirdziai - tundru salis Lietuva vyru nevaisingumo klausimais !!!

Vieni sako viena, kiti kita..

Privacios med. istaigos nori padaryti kuo daugiau tyrimu (reikia - nereikia), kad nubyretu kuo daugiau pinigeliu. Nevaisingumo klinikos - kuo maziau kistis i gydymus, kad darytume IUI, IVF. Kaip sunku atsirinkti teisybe. Juk jos visos ne labdaros organizacijos ! Strateginiai, marketinginiai planai sudaromi kaip surinkti kuo daugiau pinigu.

Sorry... labai pikta esu... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babulka: 03 rugpjūčio 2006 - 08:18
QUOTE(Chiara @ 2006 08 02, 12:14)
Mergos, per jus mane ismes is forumo  bigsmile.gif
Man atrodo, kad cia negalima pardavineti nieko, nesvarbu, kad pati 0 is to gaunu.
Tik del taves ir Svajukes ir rupinuosi. Dar viena mergaite prisidejo. Nutariau, kad neprapuls, jei daugiau atves. Svarbu, kad pacio veziko baltarusiai i kalejima nepasodintu uz vaistu kontrabanda  cool.gif


Aš irgi labai labai "nepirkčiau" kokį buteliuką, jei būtų galimybė. Labai norėtusi pabandyti, nes maniškio rezultatai labai keičiasi. Tai gerėja, tai blogėja. Gal tiks vitaminai ir pagerės situacija.
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 08 03, 09:18)
Cia tik mano pavyzdys, yra atvirkstiniu, kur su zymiai blogesniais rodikliais pastoja. Gal yra ir daugiau priezasciu, bet su oviliacijom pas mane be problemu, gimdos nuotrauka - superine, histeroskopija padaryta, gleivine auga. Dabar, kai vyro rodikliai vel prasteja -  nelabai tikslinga daryti labaroskopija, nes dabartine situacija vel bloga, ne tokia bloga kaip buvo - bet ne optimistine.
Seip, as tos labaroskopijos dabartineje savo situacijoje nesureiksminu. Atras endometrioze, arba nepratekami kiausintakiai - nemanau kad po jos viskas pageres. Na paremontuos, uzdegins...  ir vistiek IVF.

Del paciu bakteriju atradimo: nebutinai jos visos turi buti spermoje. Todel kartais spermograma ju neparodo.
Papildyta:
O jei jau nuosirdziai - tundru salis Lietuva vyru nevaisingumo klausimais !!!

Vieni sako viena, kiti kita..

Privacios med. istaigos nori padaryti kuo daugiau tyrimu (reikia - nereikia), kad nubyretu kuo daugiau pinigeliu. Nevaisingumo klinikos - kuo maziau kistis i gydymus, kad darytume IUI, IVF. Kaip sunku atsirinkti teisybe. Juk jos visos ne labdaros organizacijos ! Strateginiai, marketinginiai planai sudaromi kaip surinkti kuo daugiau pinigu.

Sorry...  labai pikta esu... verysad.gif

Neatsiprasinek uz naturalias emocijas. Nors mes dar nedaug kryziaus zygiu nueje, bet jau dabar visiskai palaikau tavo nuomone. Tik manau, kad uzsieny ziniu sioj srityje gal ir daugiau, taciau ju ir marketingas kietesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Babulka, kažkaip neįsikertu....jei gimdos nuotrauka superinė, kam daryti laParoskopiją? blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 08 03, 11:48)
Babulka, kažkaip neįsikertu....jei gimdos nuotrauka superinė, kam daryti laParoskopiją? blink.gif  g.gif

Laparaskopija parodo ne tik tai kas gimdoje ar kiausidese, bet ir kas aplink jas dedasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sicily: 03 rugpjūčio 2006 - 10:54
Manau, kad naujokėms bus naudinga ši informacija.

Vaisingos spermos kriterijai pagal PSO

Pagrindiniai rodikliai
Išraiška

Tūris
> 2.0 ml

Skystėjimo laikas
< 60 min.

Spalva
Pilkšva, nepermatoma

Ph
7.8 – 8.0

Spermijų koncentracija
> 20 mln/ml

Spermijų kiekis ejakuliate
> 40 mln

Spermijų judrumas pagal klases:

a) greitai tiesiai judantys,

cool.gif lėtai tiesiai judantys,

c) judantys vietoje,

d) nejudantys.
> 50 proc. ( a + cool.gif

Spermijų morfologija dažytame preparate
> 30 proc. normalių formų

Spermijų gyvybingumas
> 75 proc. gyvi

Leukocitai
< 1 mln/ml

Agliutinacija
< 5 proc.


Papildyta:
Nesuprantu, kodėl vietoj raidės b atsirado tas cool.gif
Atsakyti