Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(svajukė @ 2006 08 02, 10:09)
babulka, primink, o kur jūs tyrimus vyro darot? mat aš pasitikiu tik vaisingumo klinikose padarytais spermos tyrimais.

bet superinis pagerėjimas jums gavosi.  thumbup.gif

aš tai visada turėjau tik vienintelę svajonę - kad vyro grikiai pagerėtų tiek, jog neprireiktų ICSI.  rolleyes.gif



Pirma, kur 3 mln buvo - darem poliklinikoj, sakykim netikslus tyrimas, bet vienu milijonu daugiau ar maziau cia esmes nekeicia.
Kiti visi - VK.
Dabar viena nevaisingumo spec. sake, kad jei su tokiais rezultatai nepavyko IUI, tai gali prireikti ICSI, nors ir pirmineigiu yra. Visi atmeta priezasti manyje, isskyrus galima endometrioze. bet jei ji butu - tada vistiek IVF greiciausiai reiketu. Tai ir nedarysiu tu labaroskopiju.
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 08 02, 10:20)
Dabar viena nevaisingumo spec. sake, kad jei su tokiais rezultatai nepavyko IUI, tai gali prireikti ICSI, nors ir pirmineigiu yra.

yra tame racijos. gali būti, kad spermiukai nors ir pirmaeigiai, bet negali kiaušinėlio pradurti. blink.gif jetau, kiek realiai daug visokių kabliukų, trukdančių pastoti, gali būti. doh.gif ir sužiūrėk visus, kad gudrus...
Atsakyti
Svajuke, suradau skyle, kas atves tuos vitaminus is BY. Kita savaite uzsakau, turetu iki savaites pabaigos buti. Nezinau, kiek atves, bo pasakiau, kad 100 vnt. imtu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 08 02, 10:28)
Svajuke, suradau skyle, kas atves tuos vitaminus is BY. Kita savaite uzsakau, turetu iki savaites pabaigos buti. Nezinau, kiek atves, bo pasakiau, kad 100 vnt. imtu  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
Babulka,
As neskaitineju daznai,gal tu ir rasei,bet jei gali papasakok dar karta-kaip jus gerinot spermos tyrima.Kokius vitaminus geret?Ar taip savaime pakilo kiekis?
Atsakyti
QUOTE(Algirda @ 2006 08 02, 10:55)
Babulka,
As neskaitineju daznai,gal tu ir rasei,bet jei gali papasakok dar karta-kaip jus gerinot spermos tyrima.Kokius vitaminus geret?Ar taip savaime pakilo kiekis?


Gydemes, seip nuo vitaminu stebuklu nebuna. As viska detaliai rasiau forumo skyrelyje "mano istorija" ar panasiai, susirask, ten prie paskutiniuju turetu buti smile.gif
Papildyta:
http://www.supermama...pic=4889&st=120
Atsakyti
o as dar i eile irasyta vitaminams? biggrin.gif

QUOTE(Chiara @ 2006 08 02, 10:28)
Svajuke, suradau skyle, kas atves tuos vitaminus is BY.

Atsakyti
Mergos, per jus mane ismes is forumo bigsmile.gif
Man atrodo, kad cia negalima pardavineti nieko, nesvarbu, kad pati 0 is to gaunu.
Tik del taves ir Svajukes ir rupinuosi. Dar viena mergaite prisidejo. Nutariau, kad neprapuls, jei daugiau atves. Svarbu, kad pacio veziko baltarusiai i kalejima nepasodintu uz vaistu kontrabanda cool.gif
Atsakyti
o kas sake kad mes is taves pirksim? biggrin.gif

QUOTE(Chiara @ 2006 08 02, 12:14)
Mergos, per jus mane ismes is forumo  bigsmile.gif

Atsakyti
Chiara, gal ir man koks buteliukas nuskils, tiksliau MB, tik aš va atostogų išvažiuoju, tai palaikyk kokiam kampe iki rugsėjo blush2.gif 4u.gif Būsiu dėkinga wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 02 rugpjūčio 2006 - 12:50
Ką čia dalinatės? rolleyes.gif Man irgi reik bigsmile.gif
Atsakyti
Apie kokius vitaminus jus cia kalbate?
Kai mums dare IUI, vyrui gydytoja patare pagerti seleno (selenium) preparatus. Nors jo ir taip geri rezultatai buvo, bet po tu vitaminu gerimo (jis gere Wassen firmos, Selenium ACE Tabletes - selenas su vitaminais A, C ir E) dar pagerejo. Tik dabar nepasakysiu, kokie buvo konkretus rezultatai %. blush2.gif
Cia siek tiek daugiau apie selenium:
Lietuviskai: (nors cia apie spermos kokybe nieko neminima) http://www.vaistai.l...ndText=selenium
Angliskai: http://www.interneth...ium-surveys.htm
http://www.marilyngl...infertility.htm
QUOTE
Selenium is an antioxidant that helps to protect your body from highly reactive chemical fragments called free radicals. For this reason, selenium can prevent chromosome breakage, which is known to be a cause of birth defects and miscarriages. Good levels of selenium are also essential to maximise sperm formation. Blood selenium levels have been found to be lower in men with low sperm counts.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sicily: 02 rugpjūčio 2006 - 14:47