Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(Daiva @ 2006 07 29, 19:34)
Tai as irgi is savo patirties sneku. Taip jau gavosi, kad per ivf sperma buvo dvieju menesiu "senumo". Buvo ideali. Ir mano gydytoja sake, kad gerai spermai nesvarbu susilaikymo terminas, nors tiesa, kad visi seni "vadoveliai" sako, kad geriausia 3-5 paru sperma mirksiukas.gif


mes vyro sperma tyrem 4 kartus. Geriausia buvo, kai susilaikymas buvo 1 diena biggrin.gif bet cia gal kiti faktoriai suveike
Atsakyti
Aciu merginos uz atsakymus ir Jusu nuomones wub.gif . Bandysim daryti dar viena spermos tyrima ir ziuresime kokie bus rezultatai. Nes MB (kaip ir budinga vyrams) tikesi, kad gal turejo bloga diena, ar del kokios nors priezasties tyrimas klaidingas.....

Siap planuojame vaziuoti i LT. Gal kas galite patarti kur geriau tikrintis Vilniuje. Ir kiek tai kainuotu (konsultacija ir spermos tyrimas). Man labai svarbu pakonsultuotis su ko nors apie visa musu sitiacija, nes kaip minejau gyvename Svedijoje ir turime dar problemu su kalba - tai nelabai suprantam ka gydytojai sako ir ne viska galime paklausti patys.... unsure.gif

P.S. Ir dar klausymelis - ar yra eiles nevaisingumo klinikose ir ar reikai is anksto uzsirasyti, nes mes deja tik neilgai busime LT.
Gal kam buvo darytas ICSI galite ka nors patarti - ko negalima perskaityti..... arba patarti ko klausti daktaru ir .t.t. apie ka yra svarbu zinoti.

Is anksto visems dekoju wub.gif wub.gif

Atsakyti
Mums buvo atliktos 3 ICSI, bet Kaune. Klausk konkreciau, jei galesiu, padesiu. As taip pat gyvenu ne Lietuvoj. Pirma karta viskas uztruko ilgiau, o kitiems kartams uztekdavo atvykti porai sav.
Atsakyti
Sveikos,
Gal galite pasidalinti patirtimi kurios yra dare IUI ir vyru spermos kokybe nera pati geriausia.Koks kiekis 1 mililitre ir spermiuku judrumas pas jus buvo kai atlikinejot sia procedura. ?Mano vyro 1ml-12mln.Judrumas 25proc.Ar su tokiais rezultatais rekomenduotu daryti IUI,ar is kart IVF?
Atsakyti
QUOTE(Algirda @ 2006 08 02, 05:49)
Sveikos,
Gal galite pasidalinti patirtimi kurios yra dare IUI ir vyru spermos kokybe nera pati geriausia.Koks kiekis 1 mililitre ir spermiuku judrumas pas jus buvo kai atlikinejot sia procedura. ?Mano vyro 1ml-12mln.Judrumas 25proc.Ar su tokiais rezultatais rekomenduotu daryti IUI,ar is kart IVF?

aš nedariau IUI, bet mums, kai pirmą kartą tyremės buvo 11 mln. (judrumo nepamenu, bet žymiai mažiau nei norma), rekomendavo IUI, čia buvo Kaune VK.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LAO: 02 rugpjūčio 2006 - 06:41
QUOTE(Algirda @ 2006 08 02, 06:49)
Sveikos,
Gal galite pasidalinti patirtimi kurios yra dare IUI ir vyru spermos kokybe nera pati geriausia.Koks kiekis 1 mililitre ir spermiuku judrumas pas jus buvo kai atlikinejot sia procedura. ?Mano vyro 1ml-12mln.Judrumas 25proc.Ar su tokiais rezultatais rekomenduotu daryti IUI,ar is kart IVF?



1 IUI - 48 mln/1ml, 58 proc. pirmyneigiu
2 IUI - 46 mln/1ml, 60 proc. pirmyneigiu
3 IUI - 48 mln/1ml, 50 proc. pirmyneigiu
4 IUI - 24 mln/1ml, 36 proc. pirmyneigiu

Cia duomenys iki atplovimo. Rezultato nera.
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 08 02, 07:01)
1 IUI - 48 mln/1ml, 58 proc. pirmyneigiu
2 IUI - 46 mln/1ml, 60 proc. pirmyneigiu
3 IUI - 48 mln/1ml, 50 proc. pirmyneigiu
4 IUI - 24 mln/1ml, 36 proc. pirmyneigiu

Cia duomenys iki atplovimo. Rezultato nera.

kad skaičiukai pagal mane tai labai geri, turėtų ir natūraliai gautis g.gif
Atsakyti
QUOTE(LAO @ 2006 08 02, 08:19)
kad skaičiukai pagal mane tai labai geri, turėtų ir natūraliai gautis  g.gif


Gal nesigaudavo del to kad tik 2 ml budavo... gal vistik pritrukdavo aktyvumo tirpdant kiausinelio apvalkala...
Bet paskutinis rezultatas buvo jau prastokas.
Dabar bandom naturaliai (arba teisingiau - ilsimes), o tada IVF.

Atsakyti
LAO pas mus situacija labai panasi i babulkos, gal judrumas kiek mazesnis. Atliktos 7 IUI ir rezultato-jokio schmoll.gif , tik kruva issvaistytu pinigu. dabar ruosiuosi IVF spali blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 08 02, 08:01)
1 IUI - 48 mln/1ml, 58 proc. pirmyneigiu
2 IUI - 46 mln/1ml, 60 proc. pirmyneigiu
3 IUI - 48 mln/1ml, 50 proc. pirmyneigiu
4 IUI - 24 mln/1ml, 36 proc. pirmyneigiu

Cia duomenys iki atplovimo. Rezultato nera.

jetau, čia toks gėris, o vis tiek nepavyksta. g.gif unsure.gif

vat aš pati kartais pamąstau, o kaip būtų, jeigu staiga maniškio rezultatai pagerėtų bent puse tiek, ar sėkmės greičiau aplankytų. g.gif bet mums tai be šansų, galiu tik pasvajoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 08 02, 09:57)
jetau, čia toks gėris, o vis tiek nepavyksta.  g.gif  unsure.gif

vat aš pati kartais pamąstau, o kaip būtų, jeigu staiga maniškio rezultatai pagerėtų bent puse tiek, ar sėkmės greičiau aplankytų.  g.gif bet mums tai be šansų, galiu tik pasvajoti.  ax.gif


Kadangi pries metus pries infekcijos gydyma buvo 3mln/1ml ir 5 proc pirmyneigiu - tai mums sie laboratorijos rodikliai buvo fantastiski. Aisku net kele abejoniu (ir tebekelia) ar ne padidinti...
Taip pat gali tikti ta teorija, kad jie nors ir pirmyneigiai, bet netokie apsukrus kaip normalus turetu buti, gal vistik ta infekcija jiems itakos turi ir dabar..... Nes visiskai jos neisnaikino.
Atsakyti
babulka, primink, o kur jūs tyrimus vyro darot? mat aš pasitikiu tik vaisingumo klinikose padarytais spermos tyrimais.

bet superinis pagerėjimas jums gavosi. thumbup.gif

aš tai visada turėjau tik vienintelę svajonę - kad vyro grikiai pagerėtų tiek, jog neprireiktų ICSI. rolleyes.gif
Atsakyti