Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

pdetis bloga, ir labai stipriai blogeja. Pirmam kartui uzteko, antram kazka rado, bet pasirinkti nelabai buvo is ko, o treciam kartui paeme "leisgyvius", is kuriu nieko nesitikejo, bet isejo ,pasikartosiu, 3 puikus stiprus embrionai, greitai besidauginantys. Nors laborante paciu optimiskiausiu variantu tikejosi tik vieno.
O pas vyru gydytoja ejom tik po visko, kai laukem rezultatu po 3-ojo ICSI. Nes norejom suzinoti priezastis, nes spermos kokybe labai dideliu greiciu blogejo. Sekantis kartas, manau, bus TESA. Tikiuosi, kad ten ka nors ras.
Atsakyti
gal galit kas pakomentuoti Klainfelterio sindromą... visai beviltiška? unsure.gif
gavom tyrimų rezultatus, eisim pas Žilaitienę...
Atsakyti
Labai komplikuota unsure.gif
Internete yra daug informacijos ir lietuviškai, ir angliškai. O genetikai jūsų nekonsultavo?
Papildyta:
Šiaip, daug kas priklauso nuo spermos kokybės.
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2006 07 19, 09:41)
Labai komplikuota  unsure.gif
Internete yra daug informacijos ir lietuviškai, ir angliškai. O genetikai jūsų nekonsultavo?


aš šiaip jau susitaikius, kad nieko gero...
šitas tyrimas buvo kaip kraštutinė priemonė.
sunkaus laipsnio oligoastenospermija, FSH 36 IU/L, LH 13,7 IU/L, testosteronas 11,1 mmol/l, prolaktinas 21 ng/mg.

rekomendacijose parašyta, kad kreptis į endokrinologą dėl pakaitinio gydymo hormonais... aš tiesiog rūpinuos kaip tai gali atsiliept vyro sveikatai. g.gif
Atsakyti
Dėl pakaitinės terapijos testosteronu nieko tiksliai negaliu pasakyti, ji pradedama dar berniukams. Kaip tai veikia suaugusius nežinau, gal padės pataisyti spermos situaciją. Žilaitienė tikrai geriau pakomentuotų.
Bet kiek žinau, IVF su ISCI yra atliekami. Jei reikia, tai ir TESA.
Atsakyti
Sveikutės. 4u.gif

Pirmą kartą čia rašau savo vyro tyrimą, gal galite pakomentuoti?

Judrumas-A-10 proc.
B-27
C-37
D-26

Agliutinacija-10 proc.
Diagnozė-astenospermija. verysad.gif

Darytos dvi IUI, deja, neasėkmingos. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 07 21, 09:34)
Sveikutės. 4u.gif

Pirmą kartą čia rašau savo vyro tyrimą, gal galite pakomentuoti?

Judrumas-A-10 proc.
              B-27
              C-37
                D-26

Agliutinacija-10 proc.
Diagnozė-astenospermija. verysad.gif

Darytos dvi IUI, deja, neasėkmingos. verysad.gif


Svarbiausią dalyką praleidai - koks kiekis mln./1ml? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 07 21, 12:14)
Svarbiausią dalyką praleidai - koks kiekis mln./1ml? blush2.gif


Parašyta, kad 1 ml 79,5, o visame ejakuliate 318. Nesuprantu, kokiais vienetais tas skaičius yra matuojamas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 07 21, 14:01)
Parašyta, kad  1 ml 79,5, o visame ejakuliate 318. Nesuprantu, kokiais vienetais tas skaičius yra matuojamas? g.gif

matuojamas mln. smile.gif o mln. tai tikrai nemažai bigsmile.gif
pagal mane tai visai nebloga, tik agliutinacija yra blogai schmoll.gif na ir A judrių mažokai...



Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 07 21, 15:01)
Parašyta, kad  1 ml 79,5, o visame ejakuliate 318. Nesuprantu, kokiais vienetais tas skaičius yra matuojamas? g.gif


Visai neblogi skaiciukai, truputi silpnesnes uodegytes, nei normalios.......

Pas mus panasiai pusmeti buvo.... ale irgi be rezultatu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorika @ 2006 07 21, 15:07)
matuojamas mln.  smile.gif  o mln. tai tikrai nemažai  bigsmile.gif


Tai nors tas gerai. smile.gif
O normoje kiek tų milijonų spematozoidų turi būti viename ml ir visame ejakuliate? g.gif
Papildyta:
Radau info:

Normaliai spermai būdinga:

Ejakuliato tūris – mažiausiai 2 mililitrai
Mažiausiai 20 milijonų spermatozoidų viename spermos mililitre
Mažiausiai 50% spermatozoidų turi būti gyvybingi ir judrūs
Bent 25% spermatozoidų turi judėti greitai į priekį
Mažiausiai 30% spermatozoidų morfologiškai turi atrodyti normaliai .
Atsakyti
Merginos sveikos,

labai reikia jusu pagalbos, komentaro ar siap draugisko patarimo. Mes su vyru gyvename svedijoje. Po metu nesekmingo planavimo kreipemes pas gyd. Man padare tik vaginaline echoskopija ir hormonu tyrimus (sake, kad viskas tvarkoj, nors pagal mano BT grafikus atrodo kad II faze trumpoka ir O ne visada ivyksta). Sake kad BT metodas labai senas ir cia jo jau niekas nenaudoja. O vyrui padare spermogramma (bet kazkokia tai pati paprasciausia per mikroskopa) Rasau zemia kaip atrodo spermogramos atsakymas:

Isvaizda: normali
konstitencija: skysta (plona)
Kiekis: 2ml
Spermos koncentracija: be komentaru
Gerai judanciu sperm.: per regejimo lauka 1-4 spermiukai su letu judejimu.
Leikocitai: 1

Vienu zodziu tokius tyrimus mums padare ir is karto pasiule mums darytis ICSI. Mes nieko pries, labai norime savo angeliuka. Bet man labai keistai atrodo kad taip mazai tikrino. As cia skaitau apie kazkokiu chromosomu tyrimus spermoje, apie antikunius, kazkokios man neaiskos reides A, B, C. Gal patarsite kokiu tyrimu man prasyti arba paklausti ar svarbu jos darytis. Ir dar klusimelis ar kaip nors gydo ....(net diagnoze ne buvo parasyta pas mano vyro istorijoje) spermos kokybe. (tik taip gliu issireiksti)
Atsakyti