Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(Zuika1 @ 2006 06 22, 12:25)
Migluže gal gali man kokią nuorodą įmest kur daugiau pasiskaityt apie tai kur aukščiau rašai.


Aš tą informaciją turiu rašytiniu konspektų pavidalu. Sritys, kuriose būna tos iškritos vadinamos AZFa, AZFb ir AZFc.
Dabar paskelbiau paiešką, tai kol kas nieko labai gražiai ir suprantamai parašyto nerandu.
Papildyta:
Nu nebent šitas:
http://humrep.oxford.../full/18/8/1660
Jei kas iš terminų neaišku, tai klausk.
Papildyta:
http://edrv.endojour...t/full/22/2/226
Čia daug visokių genetinių dalykų, tai jų neverta skaityti, bet yra skyriukas apie IVF/ISCI.
Atsakyti
Dėkui Migluže - ale anglų kalbos aš nei bum bum.
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 06 22, 13:26)
PETI, Mb judrumas A+B buvo 18 proc. Net nežinau, kiek iš jų A, kiek B. Būna gi ir geriau, a ne? Pas mane nereguliariai vykstanti O. Ketinom stimuliuotis ir t.t. Antram NESTIMULIUOTAM cikle pastojau....kiti su daug geresniais SB rezultatais mėnesiai bando, o mes - op ir kažkaip turim, jei viskas bus gerai toliau ax.gif norėjau tik pasakyti, kad tyrimai  - dar ne viskas. Yra, matyt, kažkas truputį aukščiau. Aš irgi graužiausi. O matai, kaip gavosi mirksiukas.gif tai kad ir tau tikrai gali laisvai pasisekt.


Būna gi stebuklų 4u.gif 4u.gif 4u.gif O po kiek laiko nesisaugojimo pastojai?
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2006 06 23, 08:27)
Dėkui Migluže - ale anglų kalbos aš nei bum bum.


Tai gal galėčiau ką nors konkrečiau pakomentuoti? Gali į AŽ rašyti.
Atsakyti
PETI, iš maždaug antro-trečio mėnesio, nu, čia žiūrint kaip skaičiuot. Realiai - iš antro. Pirmą iškart stimuliavom, tai nieko nesigavo, tada gydytoja sako, ai, pažiūrim, gal "užsivedė" kiaušidės nuo pastimuliavimo ir va blush2.gif

o dėl 18 proc., tai tie normatyvai - labai sąlyginis dalykas. Pas man daktarę yra daug mergyčių, pastojusių su dar mažiau A+B, nei pas mane g.gif ir yra tokių, kurių vyrų grikiai - supermenai, o kaip nėr leliuko, taip nėr. Tai kad dar kartą, iš nuosavos patirties patariu, - neužsiciklink ant tyrimų mirksiukas.gif na, kai 0 procentų, tai gal kiek sudėtingesnė situacija, bet kad ten neatitinka idelaiai normų, tai tikrai dar ne viską lemia 4u.gif
Atsakyti
Pas mus irgi yra problemų su pastojimu, taigi pradėjom nuo spermos tyrimo, o rezultatai nenudžiugino A-12%, B-19%, gydytoja sakė kad su tokiais rodikliais labai maža tikimybė natūraliai pastoti. Urologas išrašė vaistus Ipertrofan, gal kas žinot ar šitie vaistai padeda? Nes visdėlto brangūs tai nežinom ar verta pirkti.
Atsakyti
QUOTE(kilte @ 2006 06 25, 19:10)
Pas mus irgi yra problemų su pastojimu, taigi pradėjom nuo spermos tyrimo, o rezultatai nenudžiugino A-12%, B-19%, gydytoja sakė kad su tokiais rodikliais labai maža tikimybė natūraliai pastoti. Urologas išrašė vaistus Ipertrofan, gal kas žinot ar šitie vaistai padeda? Nes visdėlto brangūs tai nežinom ar verta pirkti.

Ipertrofan - tai priestaringai vertinamas antibiotikas, vartojamas tik nedaugelyje Europos saliu. Urologai juos paprastai skiria nuo gerybines prostatos hiperplazijos. Dar pries metus jie uz kiekviena israsyta sio vaisto recepta is farmacijos kompanijos gaudavo tam tikra pinigu suma. Kaip yra dabar, nezinau. Galbut urologas rado tavajam koki uzdegima ir del to ji paskyre, taciau vyro nevaisinguma geriausia gydytis pas andrologus. Tai tiek smile.gif
Atsakyti
Tikrai nepulčiau pirkti kolkas tų vaistų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 06 23, 16:42)
PETI, iš maždaug antro-trečio mėnesio, nu, čia žiūrint kaip skaičiuot. Realiai - iš antro. Pirmą iškart stimuliavom, tai nieko nesigavo, tada gydytoja sako, ai, pažiūrim, gal "užsivedė" kiaušidės nuo pastimuliavimo ir va blush2.gif

o dėl 18 proc., tai tie normatyvai - labai sąlyginis dalykas. Pas man daktarę yra daug mergyčių, pastojusių su dar mažiau A+B, nei pas mane g.gif ir yra tokių, kurių vyrų grikiai - supermenai, o kaip nėr leliuko, taip nėr. Tai kad dar kartą, iš nuosavos patirties patariu, - neužsiciklink ant tyrimų mirksiukas.gif na, kai 0 procentų, tai gal kiek sudėtingesnė situacija, bet kad ten neatitinka idelaiai normų, tai tikrai dar ne viską lemia 4u.gif

Ačiū, Aero, už padrąsinančius žodžius. Tik "iš maždaug antro-trečio mėnesio" ir mūsų 5metai, nelabai palyginami laiko formatai. ax.gif
Na kaip nors. Dabar bandai Cinką. Tai irgi geras natūralus reprodukcinės sistemos gerinimo būdas.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2006 06 27, 08:24)
Ačiū, Aero, už padrąsinančius žodžius. Tik "iš maždaug antro-trečio mėnesio" ir mūsų 5metai, nelabai palyginami laiko formatai. ax.gif
Na kaip nors. Dabar bandai Cinką. Tai irgi geras natūralus reprodukcinės sistemos gerinimo būdas.... doh.gif

Cinką ir mano vyras gėrė. Tinka. Ir dar tu savo vyrelė vitaminu E 400 prifarširuok. Irgi turi įtakos.
Atsakyti
MB išrašė gerti vitaminą E ir Tribestaną. Jau kelias dienas geria, kiek grikius gerins, nežinia, bet dabar ištisai nori valgyt ir mergų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2006 06 27, 07:59)
MB išrašė gerti vitaminą E ir Tribestaną. Jau kelias dienas geria, kiek grikius gerins, nežinia, bet dabar ištisai nori valgyt ir mergų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Mano MB Tribestano ir E visus tris kursus pragere,bet pagerejimo tikrai nematome verysad.gif
Atsakyti