Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(svajukė @ 2006 06 21, 15:23)
tai tada matyt reikėtų tiems A ir B pritaikyti kokią elektros šoko terapiją ar pan., kad neslankiotų pakampėmis aptingę.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ar nebuvo paskyrę tavo vyrui Clostilbegyto kursą sugerti?
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 06 21, 15:58)
Ar nebuvo paskyrę tavo vyrui Clostilbegyto kursą sugerti?

aš girdėjau apie tai, kad vyrus irgi stimuliuoja, bet maniškiui to nedarė. ačiū kad priminei, Rugiagėle, reiks saviškiui pasakyti, tegul gydytojos pasiteirauja apie tas stimuliacija. kaži, kokiu atveju jas skiria ir koks tų stimuliacijų efektyvumas? g.gif aš į natūralumą nepretenduoju, bet pagerėjus nors truputį spermai, galgi ir efekto pagaliau teigiamo sulauktume. cool.gif
Atsakyti
mes gydomes "MirV" ir "paprastas" tyrimas pries 2metus kainavo 45lt, o po 5menesiu pasidarem uz 75lt ir ten istyre spermiuku morfologija, is kurios viskas ir patapo aisku verysad.gif
A - 0%
B - 5%ir taip toliau. nuosprendis - astenozoospermija. Nenormaliu formu net 85%- aiskus genetiniai galvos ir kaklelio pakitimai verysad.gif
Priezastys neaiskios. Gerem zoles, uzpilus, vitaminus...
ir as netikiu tokiais stebuklais
tik va neitikinu saviski kad svori mestu, nes manau tas labai turi daug reiksmes, ane?bet rukyti tai mete tongue.gif
man keisciausia tai, kas nedare jam chormonu tyrimo, o tik uzdegima kazkoki ten isgyde.
as kazkaip vistiek galvoju, kad yra kazkas, kas tuos zuviukus "paspartina", sustiprina unsure.gif
Atsakyti
Rosita, kalbėdma apie chromosomas tu turi omenyje genetinį spermos tyrimą?
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 06 21, 16:05)
aš girdėjau apie tai, kad vyrus irgi stimuliuoja, bet maniškiui to nedarė. ačiū kad priminei, Rugiagėle, reiks saviškiui pasakyti, tegul gydytojos pasiteirauja apie tas stimuliacija. kaži, kokiu atveju jas skiria ir koks tų stimuliacijų efektyvumas?  g.gif aš į natūralumą nepretenduoju, bet pagerėjus nors truputį spermai, galgi ir efekto pagaliau teigiamo sulauktume.  cool.gif

Patį pirmąjį spermos tyrimą darėme bendrosios praktikos klinikoje kaune. atsakymas A+B 0. Panika. 3 mėn. Clostilbegito po 1 tab. dienoje. tyrimas Motinos ir vaiko klinikoje. A+B 12 proc. nežinau ar dėl clostilbegito ar dėl dar kažko bet tyrimas pagerėjo. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 06 21, 16:16)
Rosita, kalbėdma apie chromosomas tu turi omenyje genetinį spermos tyrimą?

apie chromosomas as nekalbu(nors tai genetine dalis turbut - nzn), bet is spermogramos spermatoziodu morfologijos normaliu yra 15%, o nenormaliu 85%- is ju 36%su galvos defektais, 42%kaklelio def ir t.t.Man S sake, kat tai A ir B tiek mazai todel, kad tu nenormaliu pakitimu daug ir jie genetiskai pakite.
ar mes kazko nepadarem???ar yra atskiras genetinis spermos tyrimas???
Atsakyti
QUOTE
Patį pirmąjį spermos tyrimą darėme bendrosios praktikos klinikoje kaune. atsakymas A+B 0. Panika. 3 mėn. Clostilbegito po 1 tab. dienoje. tyrimas Motinos ir vaiko klinikoje. A+B 12 proc. nežinau ar dėl clostilbegito ar dėl dar kažko bet tyrimas pagerėjo. 


Tai, kad, Rugiagėle, pastojai natūraliai, tai tikrai kaip iš "šventosios dvasios". Nes mūsų A+B, man atrodo, apie 40 ir Žilaitienė apie jokius skatinimus ir papildomus vaistus net neužsiėmė ir patarė net neleisti pinigų vėjais.
Kažkaip vis linkstu prie sado-mazo veiksmų, norėčiau prikalbinti akupunktūrai, kaip manot? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2006 06 21, 16:33)
Tai, kad, Rugiagėle,  pastojai natūraliai, tai tikrai kaip iš "šventosios dvasios". Nes mūsų A+B, man atrodo, apie 40 ir Žilaitienė apie jokius skatinimus ir papildomus vaistus net neužsiėmė ir patarė net neleisti pinigų vėjais.
Kažkaip vis linkstu prie sado-mazo veiksmų, norėčiau prikalbinti akupunktūrai, kaip manot? drinks_cheers.gif

Nu tai kad ne iš dvasios tai tikrai, nes duktė tėvelio kopija tongue.gif O kad kartais būna ir ne vadovėlinių atveju tai gyvas pavyzdys esame. Nesakau, gydėmės, darėme viską ką tik rekomendavo ir vat mums pasisekė, ko laaaabai linkiu visoms.
Atsakyti
3 mėn. clostilbegitą vartojo... oho, bet gi juk sakoma, kad moterims su tais vaistais tik šešis ciklus tegalima stimuliuotis, o čia ištisus tris mėnesius... ar ne per dėm kenksminga? g.gif

Rosita, aš girdėjau apie genetinį spermos tyrimą. VAiko ir motnos klinikoje vienas gydytojs užsiminė, kad toks daromas berods genetikos centre. tuo tyrimu nustato kažkokios chromosomos pakitimą, dėl kurio ir būna bloga sperma (bet nebūtinai esant blogai spermai turi būti tas pakitimas).
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 06 21, 16:45)
3 mėn. clostilbegitą vartojo... oho, bet gi juk sakoma, kad moterims su tais vaistais tik šešis ciklus tegalima stimuliuotis, o čia ištisus tris mėnesius... ar ne per dėm kenksminga?  g.gif

Rosita, aš girdėjau apie genetinį spermos tyrimą. VAiko ir motnos klinikoje vienas gydytojs užsiminė, kad toks daromas berods genetikos centre. tuo tyrimu nustato kažkokios chromosomos pakitimą, dėl kurio ir būna bloga sperma (bet nebūtinai esant blogai spermai turi būti tas pakitimas).


galiu papildyti, anot Zilaitiens tas chromosomos pakitimas budingas 7 proc. vyru, kurie turi bloga sperma ir jis perduodamas palikuoniams berniukams. Tai vat mums spresti ar daryti tuos tyrimus ar ne, mes susilaikom kol kas. unsure.gif
jie kainuoja 400 litu, o juos daro santariškėse genetikos centre.
Atsakyti
kazkaip visai pasimetus jauciuosi - nzn tada ka S turejo galvoje
jauciu, kad reikia "veikti" tyrimuose su zuviukais, nes 2IVF nesinori pajusti...
Atsakyti
bet spėju, kad net ir sužinojus, jog yra tas pakitimas chromosomoje, nieko padaryti gi negalėsi. joks gydymas čia jau nebepadės, ar ne? verysad.gif tik tiek, kad žinosi blogumo priežastį ir kad tą "džiagsmą" gali paveldėti sūnūs. nors iš tiesų, jeigu toks pakitimas pas maniškį yra, norėčiau tai žinoti, reiks pamąstyti apie tai. g.gif
Atsakyti