Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(garnelis @ 2006 06 21, 10:52)
oi, toli ten, uz miesto vaziuoti reikia. Uz sauletekio, uz botanikos sodu pavaziuoti reikia. Nepamenu, kaip ta gyvenviete vadinasi.

Bet as Rogalskio diagnozemis siek tiek prisibijociau tiketi, siek tiek nesamoniu man su juo buvo ivyke. Is karto pakeiciau gydytoja.



QUOTE(redute @ 2006 06 21, 11:02)
Jeigu nesinori vaziuoti uz miesto, Eugenijos klinikoj irgi pilna kainuoja 100 litu ir labai patogus susisiekimas www.ginekologas.lt


Ačiū už atsakymus 4u.gif Aš tai irgi kažkaip nemanau, kad tyrimo kokybė skirsis VK ir Eugenijos klinikoje ax.gif Tai turbūt reikia darytis, kur pigiau blush2.gif Ir taip mes daug tų pinigėlių vaistams ir konsultacijoms išleidžiam schmoll.gif
Garneli, o ką tas Rogalskis tau blogai nustatė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazylis7 @ 2006 06 21, 11:25)
Ačiū už atsakymus  4u.gif  Aš tai irgi kažkaip nemanau, kad tyrimo kokybė skirsis VK ir Eugenijos klinikoje  ax.gif  Tai turbūt reikia darytis, kur pigiau  blush2.gif  Ir taip mes daug tų pinigėlių vaistams ir konsultacijoms išleidžiam  schmoll.gif
Garneli, o ką tas Rogalskis tau blogai nustatė?  g.gif



Siulau darytis ten, kur zadi gydyti nevaisinguma. Jei gydytoja is VK - tai ir tirtimas geriau is VK.

Seip pritariu Migluzei. Si tyrima reikia daryti viena karta ir kokybiskai. Mane psichologiskai i nevilti ta procedura varo.... O ir vyriukui per daug barjeru reikia perlipti.
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 06 21, 11:43)
Siulau darytis ten, kur zadi gydyti nevaisinguma. Jei gydytoja is VK - tai ir tirtimas geriau is VK.

Seip pritariu Migluzei. Si tyrima reikia daryti viena karta ir kokybiskai. Mane psichologiskai i nevilti ta procedura varo.... O ir vyriukui per daug barjeru reikia perlipti.

Pasižiūrėjau. Motinos ir vaiko klinikoje pilnas spermos tyrimas pagal PSO - 240 Lt.
nu nušaukit mane, bet netikiu kad už 100 litų galima pasidaryti lygiai tokį patį tyrimą. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 06 21, 11:55)
Pasižiūrėjau. Motinos ir vaiko klinikoje pilnas spermos tyrimas pagal PSO - 240 Lt.
nu nušaukit mane, bet netikiu kad už 100 litų galima pasidaryti lygiai tokį patį tyrimą. schmoll.gif


Už 100 Lt Eugenijos klinikoje darėm spermogramą, į kurią įėjo: kiekis, spava, drumstumas, suskystėjimo laikas, tąsumas, ph, judrumas (A-B-C-D), patologijos (proc.), gyvi-negyvi (proc.), agliutinacija, spermijų morfologijos tyrimas.
Toks pats tyrimas, be morfologijos, VK kainuoja 50 lt.
Atsakyti
Rugiagėle, Lorika, čia tai bent geros naujienos.
Labai norėčiau, kad ir mums pasisektų.
Rugiagėle, kažkaip niekaip ypatingai ir negydėm. Išvaliau vyrui organizmą, nes kai nenustatė sp. kokybės blogumo priežąsčių, tai pradėjau kapstyti kitokios informacijos. Atradau, kad gali būti prisikabinę kokie tai parazitai ar bakterijos (fe kaip skamba), mol kurios trukdo greitai judėti. Tik nesijuokit, kai nežinai priežąsties, tai pradedi klausyti visokias versijas. Taigi, po orgnizmo valymo gėrėm atstatančius vitaminus "subalansuotus" pagal vyrus ir jų pagrindines "sudedamąsias dalis". gal šiek tiek pagerėjo, bet to šiek tiek neužtenka...
O Jūsų naujienos nuteikė neblogai. Tuo labiau, kad "visažinės moteriškės' kaip susitarusios sako, kad nebandyti daugiau IVF, nes visos žvaigždės rodo, kad viskas bus natūraliai. O daktaram atrodo, kad natūraliai tik iš šventos dvasios. Na ir prirašiau doh.gif
Atsakyti
Žinot, kai kurių klinikų ne tik kainos skiriasi, bet ir suvokimas, kas tai yra PILNAS tyrimas.... Tuo jau įsitikinau schmoll.gif Taip kad atsargiai taupant mirksiukas.gif
Tai, ką parašė femme, mums VK kaip dalinį atliko už 45lt. Ir tai vadinosi dalinis, o ne pilnas....
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2006 06 21, 12:37)
Rugiagėle, Lorika, čia tai bent geros naujienos.
Labai norėčiau, kad ir mums pasisektų.
Rugiagėle, kažkaip niekaip ypatingai ir negydėm. Išvaliau vyrui organizmą, nes kai nenustatė sp. kokybės blogumo priežąsčių, tai pradėjau kapstyti kitokios informacijos. Atradau, kad gali būti prisikabinę kokie tai parazitai ar bakterijos (fe kaip skamba), mol kurios trukdo greitai judėti. Tik nesijuokit, kai nežinai priežąsties, tai pradedi klausyti visokias versijas. Taigi, po orgnizmo valymo gėrėm atstatančius vitaminus "subalansuotus" pagal vyrus ir jų pagrindines "sudedamąsias dalis". gal šiek tiek pagerėjo, bet to šiek tiek neužtenka...
O Jūsų naujienos nuteikė neblogai. Tuo labiau, kad "visažinės moteriškės' kaip susitarusios sako, kad nebandyti daugiau IVF, nes visos žvaigždės rodo, kad viskas bus natūraliai. O daktaram atrodo, kad natūraliai tik iš šventos dvasios. Na ir prirašiau doh.gif

O kokie reikalai su agliutinacija? Mūsų atveju tai buvo laaabai didelė agliutinacija, kuri trukdė spermiukams judėti.
Atsakyti
PETI, o koks taviškio grikių judrumas? kadangi pas maniškį A+B yra visišksa totalus nulis, tai dėl to aš taip pesimistiškai žiūriu į tuos "stebuklingus" pastojimus . unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
PETI, o koks taviškio grikių judrumas? kadangi pas maniškį A+B yra visišksa totalus nulis, tai dėl to aš taip pesimistiškai žiūriu į tuos "stebuklingus" pastojimus .


QUOTE
O kokie reikalai su agliutinacija? Mūsų atveju tai buvo laaabai didelė agliutinacija, kuri trukdė spermiukams judėti.



Mintinai neprisimenu, vakare pažiūrėsiu ir "pašnibdėsiu" Jums.
Kai A+B VISIŠKAS 0, tai optimistiškai nenuteikia, laaabai gaila. Visokiu vaistų atrasta, tai kodėl neatranda tiems A+B paspirti, kad daugiau judėtų ir daugiau būtų g.gif


Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2006 06 21, 15:09)
Kai A+B VISIŠKAS 0, tai optimistiškai nenuteikia, laaabai gaila. Visokiu vaistų atrasta, tai kodėl neatranda tiems A+B paspirti, kad daugiau judėtų ir daugiau būtų g.gif

kai priežastis to blogumo nežinoma, tai ir vaistų nėra kaip atrasti, nes gi neaišku, ką tie vaistai turėtų paveikti. g.gif
Atsakyti
QUOTE
kai priežastis to blogumo nežinoma, tai ir vaistų nėra kaip atrasti, nes gi neaišku, ką tie vaistai turėtų paveikti. 


Kaipgi neaišku, A+B paveikti. Ypač A. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. 4u.gif
Atsakyti
tai tada matyt reikėtų tiems A ir B pritaikyti kokią elektros šoko terapiją ar pan., kad neslankiotų pakampėmis aptingę. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti