Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(PETI @ 2006 06 20, 14:59)
IVF temoje skaičiau, man atrodo, kad Jolančiukei pavyko pastoti Egipte. Jei su jos vyro "grikiukais" viskas tvarkoje, tada aš kažką sumaišiau, Jolančiuk - neužpyk, jei pasakiau neteisybę. wub.gif

Jolančiukė turėjo problemų su kiaušintakiais, o grikiai pas juos buvo geri, kiek pamenu. bigsmile.gif

šiaip tai praktiškai nėra priemonių spermos pagerinimui, ypač dar jeigu nežinoma tiksli blogumo priežastis. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 06 20, 14:14)
Jolančiukė turėjo problemų su kiaušintakiais, o grikiai pas juos buvo geri, kiek pamenu.  bigsmile.gif

šiaip tai praktiškai nėra priemonių spermos pagerinimui, ypač dar jeigu nežinoma tiksli blogumo priežastis.  verysad.gif

Nu kad ir as girdejau kad nebuvo jos vyro spermiukai patys ten geriausi g.gif
Atsakyti
Sveikutės merginos,
Gal žinote, kur yra pigiausia daryti spermos tyrimą Vilniuje? blink.gif Žinau, kad VK kainuoja 150lt, gal kitur pigiau? g.gif O gal su siuntimu galima pasidaryti nemokamai?? blush2.gif Čia aš jau turbūt optimistė... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 06 20, 15:32)
Nu kad ir as girdejau kad nebuvo jos vyro spermiukai patys ten geriausi g.gif

na, jeigu jau natūraliai pastojo, tai manau, nebuvo tie grikiukai blogi. mirksiukas.gif aš tai asmeniškai netikiu tokiais "stebuklingais" pastojimais: jeigu jau sperma tokia bloga kad vos keli milijonai tėra, tai staiga keliasdešimt milijonų neatsiranda. ax.gif

o tas pasakymas, kad apvaisinimui reikia tik vieno spermiuko, gi juokingas. lotuliukas.gif pačiam apvaisinimui reikia tai vieno, bet kiaušinėlio dangalui suploninti reikia labai daug spermiukų. vienas vargšas nieko padaryti nepajėgtų. verysad.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2006 06 20, 14:59)
Kažkaip tie stebuklai mus kažkodėl aplenkia. Ir kol vis dar taupom ir psichologiškai ruošiamės pakartotiniam IVF, galvoju, kad nesėdėt rankų sudėjus, paieškoti kažkokių kitokių būdų.
Mūsų situacija šiek tiek geresnė negu Redutės. Turim 3 milijonus, ir greitai judrių turim. Tik tai irgi nedžiugina, nes jų mažiau negu norma.
IVF temoje skaičiau, man atrodo, kad Jolančiukei pavyko pastoti Egipte. Jei su jos vyro "grikiukais" viskas tvarkoje, tada aš kažką sumaišiau, Jolančiuk - neužpyk, jei pasakiau neteisybę. wub.gif


Kazkada ir as tikejau tais stebuklais. 3 mln man atrode sitiek daug. Susimasciau tik tada kai nevaisingumo gydytojui pasakiau kad mmm veliuoja, tipo o gal as laukiuosi... jis nusijuoke: ar nuo sventos dvasios? doh.gif
Pesimiste esu stebuklu klausimais lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, norėjau pasiklausti jūsų (gal kas buvot susidūrę). Mano vyras yra irgęs kiaulyte (jau subrendęs) ir vienas "kiaušinėlis" buvo sutinęs, na kiek žinau tai labai dažna ir pavojinga komplikacija. Ar gali būti, kad kitas kiaušinėlis liko nepažeistas, o jei jau pažeidė abu tai ar yra bent kokių šansu naturialiai arba ne naturaliai susilaukti vaikų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta @ 2006 06 20, 16:40)
Mergaitės, norėjau pasiklausti jūsų (gal kas buvot susidūrę). Mano vyras yra irgęs kiaulyte (jau subrendęs) ir vienas "kiaušinėlis" buvo sutinęs, na kiek žinau tai labai dažna ir pavojinga komplikacija. Ar gali būti, kad kitas kiaušinėlis liko nepažeistas, o jei jau pažeidė abu tai ar yra bent kokių šansu naturialiai arba ne naturaliai susilaukti vaikų?  g.gif



Kazkur siame forume yra temele apie vyrus ir kiaulyte. Pabandyk susirasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta @ 2006 06 20, 16:40)
o jei jau pažeidė abu tai ar yra bent kokių šansu naturialiai arba ne naturaliai susilaukti vaikų?  g.gif

tai sužinosit tik atlikę spermogramą
Atsakyti
Mregaite o kuris rezultats yra svarbesnis ar tas kur kiekis ml.ar spermiju kiekis ml????
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 06 20, 19:20)
Mregaite o kuris rezultats yra svarbesnis ar tas kur kiekis ml.ar spermiju kiekis ml????

Kiek žinau, svarbus kiekis/ml ir A+B procentas... Jei klystu, pataisykit ax.gif

Papildyta:
QUOTE(mazylis7 @ 2006 06 20, 15:38)
Sveikutės merginos,
Gal žinote, kur yra pigiausia daryti spermos tyrimą Vilniuje?  blink.gif  Žinau, kad VK kainuoja 150lt, gal kitur pigiau?  g.gif  O gal su siuntimu galima pasidaryti nemokamai??  blush2.gif  Čia aš jau turbūt optimistė...  tongue.gif

Spermos tyrimą gerai daro trijose vietose: VK, Eugenijos klinikoj ir Bogdanskienės klinikoj. Eugenijos klinikoj kainuoja 100 Lt.
Bet nepažadu, kad tikrai pilnas...
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2006 06 20, 21:15)
Kiek žinau, svarbus kiekis/ml ir A+B procentas... Jei klystu, pataisykit  ax.gif

Papildyta:

Spermos tyrimą gerai daro trijose vietose: VK, Eugenijos klinikoj ir Bogdanskienės klinikoj. Eugenijos klinikoj kainuoja 100 Lt.
Bet nepažadu, kad tikrai pilnas...


Na gerai atlieka ne tik šiose vietose, bet ir Rogalskio privačioje klinikoje - pilnas kainuoja 100 litų 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

tai va, vadinasi nei su 1, nei su 3 milijonais "komanda" stebuklo nelabai sugausi.
Ką padarysi, reikia tiesai žvelgti į akis.
Bet visgi, negu akupunktūra niekas taip ir nesinaudojo? g.gif
Atsakyti