Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(fortūnata @ 2006 06 03, 19:37)
Tai nereiškia,kad V. yra bloga,man ji tiesiog nepatiko schmoll.gif Per aštrūs jos juokeliai,tai man jautruolei labai gerai pas Tvarijonavičienę thumbup.gif
Dėl pasekmių nereiktų baimintis schmoll.gif Aišku,gali būti hiperstimuliacija(apie ją daug prirašyta lotuliukas.gif )o šiaip jautiesi toks kaip balionas ir tiek lotuliukas.gif Bent aš taip jaučiausi lotuliukas.gif Viskas išgyvenama mirksiukas.gif
Beje,dabar irgi stimuliuojuosi Gonaliu,tai šiek dieginėja dieginėja kiaušides ir pilvukas padidėjęs lotuliukas.gif Nu auga folikulai lotuliukas.gif
Reiktų keltis į kitą temelę,nes vėl ne apie spermą kalba doh.gif

Ačiū. Nuo pirmadienio, kaip rekomendavo pereisiu į pašnekesius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 06 03, 18:03)
Pritariu drinks_cheers.gif Man Visockienė irgi ,,nelipo" schmoll.gif

cry.gif cry.gif cry.gif aš pas ją užsirašiau unsure.gif o jei ji ir man "nelips" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 06 03, 21:05)
cry.gif  cry.gif  cry.gif  aš pas ją užsirašiau  unsure.gif  o jei ji ir man "nelips"  verysad.gif

Tik jau nenueik su išankstiniu nusistatymu doh.gif Daug kam ji patinka mirksiukas.gif
O jei nepatiks,galėsi pas kitą užsirašyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 06 03, 21:08)
Tik jau nenueik su išankstiniu nusistatymu  doh.gif Daug kam ji patinka mirksiukas.gif
O jei nepatiks,galėsi pas kitą užsirašyti mirksiukas.gif

Tai kad tik dvi savaites tyrimams turim unsure.gif O dar pradėsiu kaitaliotis doh.gif
Atsakyti
Sveikos visos, kurios šnekasi šiame skyrelyje.
Perskaičiau viską. Labai sudomino tie puslapiai, kuriuose diskutuojate apie akupunktūrą vyrų spermos kokybei pagerinti.
Noriu paklausti, ar kieno nors vyras ryžosi šiam dalykui, ir svarbiausia- ar Tai padėjo. Labai noriu, kad atsakytumėte, nors matau, kad jau šią temą apnešė laiko dulkės ir seniai čia niekas nerašo aūūūūūūūūūū
Atsakyti
Kadangi Peti atnaujino temele ir ash noriu paklausti, gal kas žinot kokį atvejį, kad pavyktų naturaliai pastoti su 1 mln./mm ir su 30 proc. letai judriu spermatoziodu? (greitai judanciu nera) doh.gif

Peti, atsakymo i tavo klausima nežinau, šito dar nebandėm g.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 06 20, 12:29)
Kadangi Peti atnaujino temele ir ash noriu paklausti, gal kas žinot kokį atvejį, kad pavyktų naturaliai pastoti su 1 mln./mm ir su 30 proc. letai judriu spermatoziodu? (greitai judanciu nera)  doh.gif

Peti, atsakymo i tavo klausima nežinau, šito dar nebandėm  g.gif


Aisku, stebuklu turbut buna, bet gydytojai tokius rezultatus vadina nevaisingumu, realu tik IVF. O gal jus bande gydyti? Gal yra kokia priezastis?
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 06 20, 12:38)
Aisku, stebuklu turbut buna, bet gydytojai tokius rezultatus vadina nevaisingumu, realu tik IVF. O gal jus bande gydyti? Gal yra kokia priezastis?


Priežasčių išvis nėra, IVF jau pasiryžom, bet va, galvoju, ar buna stebuklu reikia pasitikrinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 06 20, 12:43)
Priežasčių išvis nėra, IVF jau pasiryžom, bet va, galvoju, ar buna stebuklu reikia pasitikrinti  blush2.gif

na kartais stebuklo reikia laaabai ilgai laukti. manyčiau, jeigu yra galimybės reikėtų išbandyti IVF smile.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 06 20, 12:43)
Priežasčių išvis nėra, IVF jau pasiryžom, bet va, galvoju, ar buna stebuklu reikia pasitikrinti  blush2.gif


Manau siuo atveju laikas brangesnis, nei tikejimas stebuklais..
Atsakyti
Kažkaip tie stebuklai mus kažkodėl aplenkia. Ir kol vis dar taupom ir psichologiškai ruošiamės pakartotiniam IVF, galvoju, kad nesėdėt rankų sudėjus, paieškoti kažkokių kitokių būdų.
Mūsų situacija šiek tiek geresnė negu Redutės. Turim 3 milijonus, ir greitai judrių turim. Tik tai irgi nedžiugina, nes jų mažiau negu norma.
IVF temoje skaičiau, man atrodo, kad Jolančiukei pavyko pastoti Egipte. Jei su jos vyro "grikiukais" viskas tvarkoje, tada aš kažką sumaišiau, Jolančiuk - neužpyk, jei pasakiau neteisybę. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 06 20, 11:43)
Priežasčių išvis nėra, IVF jau pasiryžom, bet va, galvoju, ar buna stebuklu reikia pasitikrinti  blush2.gif

As manuciau kad reikia kazka daryti,o stebukla sir taip ateis nelauktas mirksiukas.gif
Atsakyti