Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(vyrux @ 2006 06 02, 13:34)
Kas tai yra patikėkit per 12m. jau išstudijavom neblogiau už daktarus, kartais ir jiems patarimus duodam smile.gif Atliksim Vilniaus VK per forumą supratau, kad kieta spec. U, o maloni M ( pavardes žinau). Kokios mintys ?

Manau teisingai pasirinkote thumbup.gif.
Mes jau 6 metai negalime susilaukti ,del vyro iskilusiu problemu.bet tikimes ir gydomes.Sekmes jums
Atsakyti
Vyrux, gydytoja taikykite prie savo zmonos. Jums tai kas - gal koki karta ir susitiksite.
Jus savo tik viena Zilaitiene turesite, be pasirinkimo lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš po 13 m. pastojau pas Usonienę (iš 1 IVF pas ją), taigi man ji pati geriausia ax.gif
Atsakyti
o aš pas U. ir po ketvirto IVF'o dar ne nestuke.gif

manau, reikėtų diskusiją kelti į pašnekesių temelę. mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai nėra taip blogai su sperma ir pas gydytoją nereiks smile.gif Bet jau trukdo metai.
O ką žmonai siūlote, kokią daktarę, mums reikės tik pačią procedūrą atlikti, o paruoš kitoje VK. Kokios pasekmės moteriai po stimuliacijos, jinai labai pergyvena, dėl to ir laikas prasitempė. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Nu va gryzau as jau is gydytojos,tai ka niekas nesupranta kodel tokie buvo blogi tyrymai.Nes dabar visai normalus.nera stebuklingi,bet atplovus sako IUI tik daryk.
Tai va dabar stiprinsimes ir rugpjuti bandysisme IUI
Atsakyti
QUOTE(vyrux @ 2006 06 02, 14:28)
Man tai nėra taip blogai su sperma ir pas gydytoją nereiks smile.gif Bet jau trukdo metai.
O ką žmonai siūlote, kokią daktarę, mums reikės tik pačią procedūrą atlikti, o paruoš kitoje VK. Kokios pasekmės moteriai po stimuliacijos, jinai labai pergyvena, dėl to ir laikas prasitempė. Ačiū. 4u.gif


Jei zmonos neisgasdins siek tiek tiesmukas Usonienes charakteris, manau verta ja rinktis, o juo labiau tik procedura atliksite pas ja. Jei reikia dydytojos, kuri nuramina tiktu ir gyd. Meskauskiene (ji miela, bet "nesaldi")- as pas ja lankausi biggrin.gif Visockiene man nelabai prie dusios, bet tai yra tik mano asmenine nuomone ir buna, kad "nelimpa" zmogus ir viskas.
Bet kazkada seniai kazkuri mergina forume pasisake, kad man gydytojas (-a) bus gera ta, pas kuria pastosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 06 01, 10:48)
Maniskiui kai paseli dare,tai is spermos augino baklterijas ir tiek

Nu geras as pirma karta girdziu apie spermos paselius blink.gif Maniskiui padare tik spermos tyrima, kuris visumoj buvo geras tik agliutinacija 10 proc. O norma 5 proc. Tai gal ir pas mus kokiu zarazu tada gyvena kurios gyvenima nuodija g.gif
Nu kuo toliau i miska tuo daugiau medziu doh.gif
Atsakyti
linasi ačiū už minčių išsakymą. Sekmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2006 06 02, 15:14)
Jei zmonos neisgasdins siek tiek tiesmukas Usonienes charakteris, manau verta ja rinktis, o juo labiau tik procedura atliksite pas ja. Jei reikia dydytojos, kuri nuramina tiktu ir gyd. Meskauskiene (ji miela, bet "nesaldi")- as pas ja lankausi biggrin.gif Visockiene man nelabai prie dusios, bet tai yra tik mano asmenine nuomone ir buna, kad "nelimpa" zmogus  ir viskas.
Bet kazkada seniai kazkuri mergina forume pasisake, kad man gydytojas (-a) bus gera ta, pas kuria pastosiu 4u.gif

Pritariu drinks_cheers.gif Man Visockienė irgi ,,nelipo" schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 06 03, 19:03)
Pritariu drinks_cheers.gif Man Visockienė irgi ,,nelipo" schmoll.gif

Jau darosi aiškiau. O Kaip dėl pasekmių dėl stimuliacijos? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vyrux @ 2006 06 03, 18:22)
Jau darosi aiškiau. O Kaip dėl pasekmių dėl stimuliacijos? blink.gif

Tai nereiškia,kad V. yra bloga,man ji tiesiog nepatiko schmoll.gif Per aštrūs jos juokeliai,tai man jautruolei labai gerai pas Tvarijonavičienę thumbup.gif
Dėl pasekmių nereiktų baimintis schmoll.gif Aišku,gali būti hiperstimuliacija(apie ją daug prirašyta lotuliukas.gif )o šiaip jautiesi toks kaip balionas ir tiek lotuliukas.gif Bent aš taip jaučiausi lotuliukas.gif Viskas išgyvenama mirksiukas.gif
Beje,dabar irgi stimuliuojuosi Gonaliu,tai šiek dieginėja dieginėja kiaušides ir pilvukas padidėjęs lotuliukas.gif Nu auga folikulai lotuliukas.gif
Reiktų keltis į kitą temelę,nes vėl ne apie spermą kalba doh.gif
Atsakyti