Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

pas mus irgi isdaigos...
Dareme spermograma, kiekis 1 ml - 26 milijonai. Po menessio dareme IUI - 6 mln i mililitre. blink.gif Po apdirbimo - 10 mln tapo. Taip pat mistina, o uzdegimo irgi jokio nera...
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 06 01, 09:28)
Kažkada K. sugalvojo padaryti vyro spermos pasėlį ir surado streptokoką, nors spermos tyrimas nerodė jokių pakitimų.





Tai vat, aš irgi galvoju, kad gal būt spermograma ne viską parodo, bet viena gydytoja iš vk tam nepritaria. O kaip daromas tas spermos pasėlis, jei neskausmingai turbūt reikia išsitirti.
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 06 01, 09:32)
Maniskis daresi du kartus paseli tai nerado bakteriju jokiu.Tik pas ji leukocitu buvo nemazas kiekis,bet mes gydemes ir sumazinome.Bet manau dabar vel atsinaujino,bet kaip nesuprantu.
Bandysiu rytoj uzsukti pas savo gydytoja ir pasiziureti trymus,kad nors kas butu aiskiau.Tai tada galesiu ir cia parasyti kame problema



Gal kas mediciniskai gali paaiskinti, kas sukelia uzdegima?
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 06 01, 08:46)
Gal kas mediciniskai gali paaiskinti, kas sukelia uzdegima?

Mums tai nieko konkretaus niekas nepasake,nuo ko jis tas uzdegimas.
Sako pas kitu visada buna leukocitu ir neina isnaikinti.
Juk uzdraude visas pirtis ir siap visokiu nurodymu gavome.Bet viska vykdeme,o kas gavosi doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 06 01, 08:42-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 06 01, 08:42)
Tai vat, aš irgi galvoju, kad gal būt spermograma ne viską parodo, bet viena gydytoja iš vk tam nepritaria. O kaip daromas tas spermos pasėlis, jei neskausmingai turbūt reikia išsitirti.


Tik nesakyk vyrui, kaip ji daro smile.gif
Maniskis sake, kad labai skauda. Sesele kisa kazka i vyro pasidiziavima ir is gilumos paima sperma. Is tu tyrimuku daro spermos paseli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garnelis: 01 birželio 2006 - 09:10

Kaip dabar reiketu Diletanto komentaro.
Ar gali buti uzdegimas be infekcijos ar kokios bacilos? Juk uzdegimai gydomi antibiotikais, o jie "kariauja" su kokia nors infekcija.
Papildyta:
QUOTE(garnelis @ 2006 06 01, 10:09)
Tik nesakyk vyrui, kaip ji daro smile.gif
Maniskis sake, kad labai skauda. Sesele kisa kazka i vyro pasidiziavima ir is gilumos paima sperma. Is tu tyrimuku daro spermos paseli.



Nebutinai, paseli galima paimti ir is spermos.... nemanau kad vyriokui nepatiktu orgazmas lotuliukas.gif na aisku..... buna tu jutimu malonesniu, naturalesniu budu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2006 06 01, 10:09)
Tik nesakyk vyrui, kaip ji daro smile.gif
Maniskis sake, kad labai skauda. Sesele kisa kazka i vyro pasidiziavima ir is gilumos paima sperma. Is tu tyrimuku daro spermos paseli.



eik, tu sau, tai čia tas skausmingasis tyrimas, šakės, nežinau, tas numirs, žinoma aš jam nesakyčiau, bet...
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 06 01, 09:12)
Kaip dabar reiketu Diletanto komentaro.
Ar gali buti uzdegimas be infekcijos ar kokios bacilos? Juk uzdegimai gydomi antibiotikais, o jie "kariauja" su kokia nors infekcija.
Papildyta:
Nebutinai, paseli galima paimti ir is spermos....  nemanau kad vyriokui nepatiktu orgazmas  lotuliukas.gif  na aisku..... buna tu jutimu malonesniu, naturalesniu budu  tongue.gif


ne ne babulka, pirma karta mano vyrui paseli dare is spermos, siaip, paprastai paimtos. Taip mano gydytojas paskyre.
Buvo leukocitu, ejo pas urologus ir urologai is karto tuos tyrimus uzprotestavo - jei nori tiksliu tyrimu - reikia imti butent is ten, ne is paprastos spermos.
Ir ka, kai is "ten" paemedar karta, tyrimai trigubai blogesni buvo, nei darytieji pries pora savaiciu is paprastos spermos. pakartotinisu tyrimus po gydymo kurso vel is "ten" eme. Prisikankino maniskis...
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2006 06 01, 10:09)
Tik nesakyk vyrui, kaip ji daro smile.gif
Maniskis sake, kad labai skauda. Sesele kisa kazka i vyro pasidiziavima ir is gilumos paima sperma. Is tu tyrimuku daro spermos paseli.

Mano vyrui darė, jis pas mane gana lepus... Bet sakė, kad tik šiaip nemalonu, o kad baisiai būtų skaudėję, tai ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2006 06 01, 09:09)
Tik nesakyk vyrui, kaip ji daro smile.gif
Maniskis sake, kad labai skauda. Sesele kisa kazka i vyro pasidiziavima ir is gilumos paima sperma. Is tu tyrimuku daro spermos paseli.


Na cia dabar kas per naujiena!!!! Kas jums taip dare spermos paseli?
Jis daromas is tos pacios spermos, kaip ir spermograma, tik perdeda i kita talpa ir augina gal ~2 sav., kad isaugtu bakterijos.
Gal ta sesele kokia mazochiste ir sugalvojo tavo dieda pakankinti? lotuliukas.gif
Beje, mes gal 4 kartus daremes ta spermos paseli.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 06 01, 10:35)
Na cia dabar kas per naujiena!!!! Kas jums taip dare spermos paseli?
Jis daromas is tos pacios spermos, kaip ir spermograma, tik perdeda i kita talpa ir augina gal ~2 sav., kad isaugtu bakterijos.
Gal ta sesele kokia mazochiste ir sugalvojo tavo dieda pakankinti?  lotuliukas.gif
Beje, mes gal 4 kartus daremes ta spermos paseli.



Va čia tai bajeris g.gif
Papildyta:
smile.gif+2006 06 01, 10:38-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 06 01, 10:38)
Va čia tai bajeris g.gif



Merginos sužinojau, kad yra spermos pasėlis ir išskyrų pasėlis. Tai, kai daromas išskyrų pasėlis, kišamas tas vamzdelis, o kai spermos tai kaip ir rašė Chara auginamos bakterijos. va taip
Atsakyti
smile.gif+2006 06 01, 10:38-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 06 01, 10:38)
Va čia tai bajeris g.gif


Iš tikrųjų daro ir paprastą pasėlį, kur augina bakterijas spermoje, ir kišą į vyrišką pasididžiavimą kažkokį vamzdelį. Pirmu atveju žiūri kokios bacilos užauga spermoje ir kokie antibiotikai tinka. Antru atveju tokį tyrimą dažniausiai daro urologai norėdami patikrinti prostatos stovį. Būna man atrodo kaip Prince rašė, kad leukocitai 0, o sperma bloga. Įtarimas, kad kažkas su prostata. Dažniausiai prostatitas. o jis gerokai kenkia spermai ir labai sunkiai gydomas.

Tiksliai negaliu garauntuoti kad būtent tuo skiriasi abudu tyrimai, bet tikrai žinau, kad yra tokie du tyrimai. Nuėjus į VK darys pasėlį. O jei nueisi pas urologą, tai be žodžių prikaišios visokių vamzdelių visur.
Atsakyti