Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

hihihi.gif Nu nežinau, pirmus du kartus badėsi jis Italijoj, tai jam patiko ax.gif (rūkyt beje taip ir nemetė, kol manęs nesutiko biggrin.gif )

O dabar sakė nori išbandyt lietuvišką kankinimą, nes čia turbūt gerokai pigiau g.gif Tai teks laukt, kol neparsivilks į Lietuvėlę rolleyes.gif Vat tas tai gali užtrukt unsure.gif Dar nežinau, kiek teks gyvanašliaut hihihi.gif Bet būk rami, kai bus atlikta, dėl medalio kreipsimės lotuliukas.gif Žinai gi tie vyrai, tai kaip maži vaikai, verks po to negavęs lotuliukas.gif
Atsakyti
mergaites, padarem vyro spermos tyrima. suskystejimas tik 40 min, ( aciu dievui, kad bent spermiuku kiekis normalus, nors judanciu galetu buti ir daugiau..) ar cia labai blogai???
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Esu naujokė ir visisiškai žalia šioje sferoje.
Gydytoja paskyrė vyrui pasidaryti spermogramą. Gal apšviestumėte, kur Vilniuje ją galima pasidaryti, kokios kainos ir ar būtina vyrui keliauti į tą laboratoriją? (gal galima tą reikalą padaryti namuose ir iš karto atvešti g.gif ).

Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Prieš savaite ir mes su vyru šitą dalikėlį atlikome, buvo pravalas, galvojau kad įvarysiu jam kompleksą. Nors jau taip stengiausi.
Man pasisiekė, nuejau į privačią kliniką pas daktarę, kuri su manim kaip su vaiku per pamoką....viską paaiškin.
Tai sperniukus pagavau namie, savo lovoje į stirilų indelį, kuri įsigijau vaistinėje. Daktarė pasakė kad per pusantros valandos turiu visą tą gėrį atgabenti į labaratoriją, tik indelį vežti reikėjo biški žemesnej už kūno temperatūroje(delnuose netinka). Patarė arba pakišti po pažastim, arba į lemenuką, per viduriuką, prie krutinės. Aš pasinaudojau antru variantu, nes teko pačiai vairuoti. Tyrimą darę Šeškinės poliklinikoje...rezultatai neblogi, nor būna geresnių unsure.gif
Va kaip buvo man, gera patirtis ir man ir vyrui
Atsakyti
Sveikos,
Surado vyrui varikocelę. verysad.gif Labai baisiai skamba ir truputį supanikavusi esu pati. Norėčiau informacijos truputį apie ją. Ar gali būti tai nepastojimo priežastis? Ar verta darytis operaciją?
Spermos tyrimas neblizga, bet kiekis pakankamas ir netgi labai, tik judrumas A+B yra 31. Daugiau nieko netirta, laukia ateity.
Atsakyti
Natulia, man irgi Šeškinėj darė tyrimą, o kiek pas jus A+B? jei ne paslaptis... blush2.gif
Atsakyti
Spirgi, reiktų dėl operacijos su gydytoju tartis, kartais ji reikalingą, kartais ne.
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 05 10, 19:42)
Natulia, man irgi Šeškinėj darė tyrimą, o kiek pas jus A+B? jei ne paslaptis... blush2.gif


Aš kai neseniai pradėjau taip jau ištikrųjų tikrinti savo ir vyro sveikatą, tai tose A+B dar nelabai ką suprantu. Žinau, kad daktarė pasakė, kad naujienos geros, bet kad iš vieno tyrimo objektyviai spresti nieko negalima, tai po 1-2 mėn darisim dar vieną tyrimą. Dar pasakė kad gleivių kažkokių daug, ir spermiukai negali ištrūkti, nors jų daug ir jie givibingi.
Atsakyti
QUOTE(Natulia @ 2006 05 11, 09:06)
Aš kai neseniai pradėjau taip jau ištikrųjų tikrinti savo ir vyro sveikatą, tai tose A+B dar nelabai ką suprantu. Žinau, kad daktarė pasakė, kad naujienos geros, bet kad iš vieno tyrimo objektyviai spresti nieko negalima, tai po 1-2 mėn darisim dar vieną tyrimą. Dar pasakė kad gleivių kažkokių daug, ir spermiukai negali ištrūkti, nors jų daug ir jie givibingi.

Iš tavo apsakojimo greičiausiai bus nepakankamas judrumas. O tos gleivės tai galbūt perdidelė agliutinacija?
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 05 11, 10:30)
Iš tavo apsakojimo greičiausiai bus nepakankamas judrumas. O tos gleivės tai galbūt perdidelė agliutinacija?


Žinau vieną - kad vyrui išrašyta daugiau skysčių gerti, džinsų nenešioti, nesipirtavoti, karštoje vonioje negulėti ir reguliariai maitintis....o man vaistų prirašė, o dar nežinau....nuo vakar pradėjau gerti duphastoną, pasirodė tokos rudos išskyros, truputi kraujo, paskambinau daktarei, ji pasakė kad šią dieną 2006 05 11 laikyti 1 ciklo diena, o nuo 3 dienos gersiu Clostilbetit'ą, bet šiandiena memesinės kaip ir dingo, liko ašaros, tai ar skaityti man šią dieną 1 ciklo, ar toliau gerti duphastoną?Nieko nesuprantu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Natulia @ 2006 05 11, 11:19)
Žinau vieną - kad vyrui išrašyta daugiau skysčių gerti, džinsų nenešioti, nesipirtavoti, karštoje vonioje negulėti ir reguliariai maitintis....o man vaistų prirašė, o dar nežinau....nuo vakar pradėjau gerti duphastoną, pasirodė tokos rudos išskyros, truputi kraujo, paskambinau daktarei, ji pasakė kad šią dieną 2006 05 11 laikyti 1 ciklo diena, o nuo 3 dienos gersiu Clostilbetit'ą, bet šiandiena memesinės kaip ir dingo, liko ašaros, tai ar skaityti man šią dieną 1 ciklo, ar toliau gerti duphastoną?Nieko nesuprantu unsure.gif

O pas kokią gydytoją jus lankotės kad iš tavo pasakojimo jaučiasi kad turi labai mažai info apie jūsų padėtį?
Atsakyti
Sveikos, bandžiau ieškoti panašios į savo situaciją jūsų pokalbiuose, bet labai jau daug prikalbėjote... Atsiėmiau spermos tyrimo atsakymą (dariausi VK vilniuje), neberadau biologės, todėl nebuvo kas paaiškintų. Mūsų rezultatai A - 0 proc, B - 62 proc., norma A> 25 proc. arba A+B > 50 proc. Pagal antrą variantą - mūsų skaičiai tipo geri, bet ar šita taisyklė galioja net kai A 0? Šiaip jei A - yra greitai judantys pirmyn, o B - lėtai judantys pirmyn, tai šansų naturaliai pastoti, teoriškai, mes lyg ir turim, ar ne...? Nežinau ką galvoti, kol pateksiu pas gydytoją nagus nusigraušiu... Beje ar Klimas kompetentingas spermos klausimuose? Kai rodžiau jam ankstesnius vyro spermos tyrimus (darytus Narmedoj iki gydymo nuo ureaplazmų), sakė kad su tokiais rodikliais tik IUI (A+B buvo 42), o Miežėnienė sakė kad viskas gerai, nes kiekis buvo daug didesnis nei norma, ir neva tame kiekyje tie 42 proc yra pakankami... Skiriasi šiek tiek, ar ne smile.gif
Atsakyti