Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(gintarija @ 2006 04 20, 14:16)
Tai aišku tada, nes vis kažkokią kaltę jaučiu, kad aš vyrui tik trukdau. Tada mes abu negalime susilaukti vaikų.
Kažin vyrai akupunktūros nepraktikuoja, gal padėtų  g.gif


Žinok kažkada norėjau į šitą skyrelį parašyti apie tai thumbup.gif
Nes kai paskutinį kursą akupunktūros dariausi, pastebėjau pakabintą sąrašą ligų, kurios kurioms gydyti naudojama adatų terapija blush2.gif tarp jų buvo "spermių judrumo didinimas, spermos kokybės gerinimas" blush2.gif
bet esu sutikusi rekordiškai mažai vyrų, kurie leistųsi savo noru badomi adatomis blink.gif jie gi mūsų begemotai, kurie bijojo skiepų tongue.gif
Atsakyti
kaip panaceja tos akupunkturos siuo atveju nelaikyciau, gal kazkiek ir suaktyvina ko tik nepadarytum kad daugiau shansu gautum zhinoma smile.gif bet kad vyrai pasirashytu...ooo neeeeee....medaliu apdovanociau smile.gif

QUOTE(femme @ 2006 04 20, 14:19)
Žinok kažkada norėjau į šitą skyrelį parašyti apie tai thumbup.gif
Nes kai paskutinį kursą akupunktūros dariausi, pastebėjau pakabintą sąrašą ligų, kurios kurioms gydyti naudojama adatų terapija blush2.gif  tarp jų buvo "spermių judrumo didinimas, spermos kokybės gerinimas" blush2.gif
bet esu sutikusi rekordiškai mažai vyrų, kurie leistųsi savo noru badomi adatomis blink.gif  jie gi mūsų begemotai, kurie bijojo skiepų tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 04 20, 14:24)
kaip panaceja tos akupunkturos siuo atveju nelaikyciau, gal kazkiek ir suaktyvina  ko tik nepadarytum kad daugiau shansu gautum zhinoma smile.gif bet kad vyrai pasirashytu...ooo neeeeee....medaliu apdovanociau smile.gif


hihihi.gif reiks saviškiui pasiūlyt biggrin.gif O tu pasiruošk dėl viso pikto medalį, gal kuriai pavyks įkalbėt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesoraite @ 2006 04 20, 14:31)
hihihi.gif  reiks saviškiui pasiūlyt  biggrin.gif  O tu pasiruošk dėl viso pikto medalį, gal kuriai pavyks įkalbėt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Manau, maniskiui jau galit ruost medali - taip nori vaikiuko, taip su viskuo sutinka, kad net adatas ir ten, kur svarbiausia vieta, ibesti leistusi biggrin.gif blush2.gif
Jei pasirodys, kad jo padidejes prolaktinas - ne didziausia beda, eisim ieskot adatu lotuliukas.gif , ir as del kompanijos
Atsakyti
netikiu...... biggrin.gif taip ir matau tavishkio ishpustas akis ir besisukiojanti pirshta prie kairiojo smilkinio, kai jam pasiulysi lotuliukas.gif

QUOTE(Tesoraite @ 2006 04 20, 14:31)
hihihi.gif  reiks saviškiui pasiūlyt  biggrin.gif  O tu pasiruošk dėl viso pikto medalį, gal kuriai pavyks įkalbėt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Atsakyti
O maniškis su viskuo sutiktų, kad tik vaikas būtų. Net nežinau ko čia man dar griebtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 04 20, 14:42)
netikiu......  biggrin.gif  taip ir matau tavishkio ishpustas akis ir besisukiojanti pirshta prie kairiojo smilkinio, kai jam pasiulysi  lotuliukas.gif


O aš tai nepamatysiu, dabar ne Lietuvoj lotuliukas.gif

Beje, ką tik prisiminiau, kad lyg tai kažkada pasakojo jau daręsis tą akupunktūrą kažkokiais kitais tikslais, jei neklystu g.gif Tai turbūt ruošk kelis medalius lotuliukas.gif
Atsakyti
pfffffff ka girdejai tai dar nereishkia kad tiesa...o kitais tikslais tai irgi chia ne rodiklis..manishkis irgi yra "akupunktura" peiliu i shonkaulius gaves. Kits reikalas spermos kokybei gerinti akupunktura...o jeeeee....ishspirtu mane vyras pro duris taip ishgirdes.. smile.gif))

QUOTE(Tesoraite @ 2006 04 20, 14:51)
Beje, ką tik prisiminiau, kad lyg tai kažkada pasakojo jau daręsis tą akupunktūrą kažkokiais kitais tikslais, jei neklystu  g.gif  Tai turbūt ruošk kelis medalius  lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 04 20, 15:33)
pfffffff ka girdejai tai dar nereishkia kad tiesa...o kitais tikslais tai irgi chia ne rodiklis..manishkis irgi yra "akupunktura" peiliu i shonkaulius gaves. Kits reikalas spermos kokybei  gerinti akupunktura...o jeeeee....ishspirtu mane vyras pro duris taip ishgirdes.. smile.gif))


nu va, pirmąkart gailiuos, kad neturim webcam biggrin.gif tai norėčiau veido išraišką vakare pamatyt, kai pasiūlysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 04 20, 15:33)
pfffffff ka girdejai tai dar nereishkia kad tiesa...o kitais tikslais tai irgi chia ne rodiklis..manishkis irgi yra "akupunktura" peiliu i shonkaulius gaves. Kits reikalas spermos kokybei  gerinti akupunktura...o jeeeee....ishspirtu mane vyras pro duris taip ishgirdes.. smile.gif))


Tai va, euromergele, patikslinta info - manasis jau darės du kartus, vienąkart bandydamas mest rūkyt, kitąkart dėl nugaros skausmų, sakė jam labai patiko, tad mielai pakartotų ir tokiam šventam reikalui thumbup.gif Sakė, net jei į kiaušiukus badytų lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Dabar, aišku, laukia iš tavęs medalio biggrin.gif
Atsakyti
Tesoraite, ar tik nebus jam taip, kaip man buvo. As nuejau i kazkoki ten "alternatyvios medicinos centra", tai irgi labai patiko.
Kai nusiunte pas rimta gydytoja, tai oj, kaip nebepatiko lotuliukas.gif
Mano vyras irgi bande viena karta gyvenime darytis (del sveikatos sutrikimu), tai dabar, sake, geriau mirs, negu pakartos ta kursa. As linkusi irgi pritarti...
Viena paguoda, kad, skatinant koki nors organa, ne i ji duria, o i specialu taska (taip kad kiausiai nenukentes).
Siaip jau issiaiskinau, kad Vilniuje yra tik pora normaliu gydytoju ir jos dirba praktiskai visuose normaliuose med. centruose pagal sutarti.
Atsakyti
Ash savo pazhada tesesiu smile.gif, bet brangute vyras tavo kolkas zhada...ale dar gi nebade tam tikslui smile.gif

Laukiu as jo pasibadymo..tada siusiu medali. garbeszhodis smile.gif


QUOTE(Tesoraite @ 2006 04 23, 22:51)
Tai va, euromergele, patikslinta info - manasis jau darės du kartus, vienąkart bandydamas mest rūkyt, kitąkart dėl nugaros skausmų, sakė jam labai patiko, tad mielai pakartotų ir tokiam šventam reikalui  thumbup.gif  Sakė, net jei į kiaušiukus badytų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Dabar, aišku, laukia iš tavęs medalio  biggrin.gif

Atsakyti