Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(garnelis @ 2006 04 13, 10:32)
g.gif

Visiskas absurdas....
Norma 1 ml,kai yra 20 mln.
A+B judrumas norma yra 50 %.

Kaip tai naturaliai negalima pastoti g.gif



normos jau yra pagal laboratorijas... mes vienoj daremes, norma buvo 50 mln.
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 04 13, 09:44)
As irgi taip manu, bet jau 5 IUI be rezultato.
O apie ta tyrima tai nieko nzn, bet manau kad IVF metu kaip tik tai atliekama tai ir suzinosiu mirksiukas.gif

Keista ir man, nors as tuose reikaluose naujokė, man atrodo, kad sperma tikrai su šansais, bet jei jau penktas IUI be rezultato... g.gif Gal reikia padaryti pertauka, ar pasistengti uzmirsti kuriam laikui savo didiji tiksla? Antra vertus, patarimus duoti lengva, pati tai niekaip savo smegeninės išjungt negaliu.
Man keisčiausia, kad per pirmąjį vizitą mums siūlė tik IVF'ą, o po antrojo jau sakė, kad IUI - nors rytoj. Kaip per mėnesį viskas taip pasikeitė? bigsmile.gif Mes buvom užsibrėžę sau tikslą - su vitaminų ir papildų pagalba per ilgą laiką pagerinti grikiukus taip, kad tiktų IUI, o čia - staiga jau tinka. Ne tai, kad nesidžiaugiam, tiesiog pasitikėjimas gydytoja susvyravo. Nes tyrimų atsakymo lapelio nedavė, pakomentavo žodžiu.
Beje, o kiek kainuoja IUI? Ir kokių tyrimų reiktų man papildomai? Mano hormonai norma, echoskopiškai žiūrint - kiaušintakiai praeinami, ovuliacija vyksta. Ačiū už atsakymus kad ir ne toje temoje, manau, atleisit naujokei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbe giesmininke @ 2006 04 13, 10:41)

Beje, o kiek kainuoja IUI? Ir kokių tyrimų reiktų man papildomai?  Mano hormonai norma, echoskopiškai žiūrint - kiaušintakiai praeinami, ovuliacija vyksta. Ačiū už atsakymus kad ir ne toje temoje, manau, atleisit naujokei  ax.gif


Echoskopiskai nieks negali pasakyti ar kiausintakiai praeinami. Tik darant gimdos nuotrauka tai pasimato. Pries darant IUI butinai ja reikia pasidaryti. Be vaistu IUI kainuoja apie 400 Lt
Atsakyti
QUOTE(Keitė @ 2006 04 11, 11:03)
dar nezinau koks auglys, eis sviest kita menesi, sako gali buti paprastas (nelabai suprantu tuos dalykus...), tikiuosi, kad pas ji cia genetiskai taip yra (tada tik apvaisinima pasidarom ir vsio), nes jei ras galvoj augli, tai nezinau  verysad.gif


Sveika, Keite,

mano naujienos panašios - vyrui įtaria hipofizės adenomą, nes rado padidėjusį prolaktino kiekį. O dėl kokių požymių įtaria tavo vyrui, gal jis jaučia kokius nors simptomus? Maniškis tai tik skaudančią galvą. O dėl to tyrimo - gal žinai, kokios eilės, ir kur darysitės? Mums Žilaitienė davė siuntimą, bet patarė, kad geriau pasiimti siuntimą dar iš BPG, nes iš privačių klinikų nenori priimti. Ir kiek kainuos?
Atsakyti
kokia dar pasyvoka sperma? blink.gif blink.gif arba aš apskritai nieko nebesuprantu. Atitinka visas normas, kurias aš žinau, judrumas daug geresnis, nei mūsų, o mums aiškino, kad tikrai galime natūrliai pastoti. Gal gydytoja matė kitų parametrų tyrime? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 04 13, 12:04)
kokia dar pasyvoka sperma? blink.gif  blink.gif arba aš apskritai nieko nebesuprantu. Atitinka visas normas, kurias aš žinau, judrumas daug geresnis, nei mūsų, o mums aiškino, kad tikrai galime natūrliai pastoti. Gal gydytoja matė kitų parametrų tyrime? g.gif



Aero, o pas kokią gydytoją tu lankaisi?
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2006 04 13, 11:50)
Echoskopiskai nieks negali pasakyti ar kiausintakiai praeinami. Tik darant gimdos nuotrauka tai pasimato. Pries darant IUI butinai ja reikia pasidaryti. Be vaistu IUI kainuoja apie 400 Lt

Ačiū už paaiškinimą. 4u.gif O vaistų visada reikia? Ir kiek kainuoja gimdos nuotrauka VK? Ten, girdėjau, su narkoze daro. O pats IUI skausmingas? Turbūt atrodau žiauri bailė blush2.gif , tačiau man daug lengviau, kai viską žinau iš anksto : ko laukti, kiek laiko užtruks, kaip stipriai skaudės. Nors per gimdymą manė gyyrė už kantrybę, bet juk tai prieš 9 metus buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbe giesmininke @ 2006 04 13, 16:22)
Ačiū už paaiškinimą. 4u.gif  O vaistų visada reikia? Ir kiek kainuoja gimdos nuotrauka VK? Ten, girdėjau, su narkoze daro. O pats IUI skausmingas? Turbūt atrodau žiauri bailė  blush2.gif , tačiau man daug lengviau, kai viską žinau iš anksto : ko laukti, kiek laiko užtruks, kaip stipriai skaudės. Nors per gimdymą manė gyyrė už kantrybę, bet juk tai prieš 9 metus buvo  smile.gif



Gimdos nuotrauką VK daro tik su narkoze, kainuoja 410 Lt. , nieko neskauda, labai malonūs gydytojai, užtrunka iki valandos, kaip sakant gerai pamiegi, o jei dar po visko išgirsti, kad tau viskas gerai, iš vis išeini kaip ant sparnų smile.gif Man taip ir buvo biggrin.gif
IUI dar nedariau, bet merginos sako, kad visiškai neskausmingas, primena eilinę ginekologinę apžiūrą, tik dar sušvirkščia į gimdą atrinktus gerus vyro spermiukus, visiškai neskauda, na gal šiek tiek, bet ir per apžiūra juk junti šiokį tokį diskomfortą 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 04 13, 16:29-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 04 13, 16:29)
Gimdos nuotrauką VK daro tik su narkoze, kainuoja 410 Lt. , nieko neskauda, labai malonūs gydytojai, užtrunka iki valandos, kaip sakant gerai pamiegi, o jei dar po visko  išgirsti, kad tau viskas gerai, iš vis išeini kaip ant sparnų smile.gif Man taip ir buvo biggrin.gif
IUI dar nedariau, bet merginos sako, kad visiškai neskausmingas, primena eilinę ginekologinę apžiūrą, tik dar sušvirkščia į gimdą atrinktus gerus vyro spermiukus, visiškai neskauda, na gal šiek tiek, bet ir per apžiūra juk junti šiokį tokį diskomfortą 4u.gif

Ačiū ačiū už žinias. Reik pradėt pinigėlius taupyt mirksiukas.gif Kažin, jei pas moterį viskas tvarkoj, tik vyro grikiukų mažoka, gal tikimybė pagauti žmogiuką su IUI kiek didelesnė, nei tada, kai bėdos labiau pas moteriškę? blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 04 13, 16:29-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 04 13, 16:29)
Gimdos nuotrauką VK daro tik su narkoze, kainuoja 410 Lt. , nieko neskauda, labai malonūs gydytojai, užtrunka iki valandos, kaip sakant gerai pamiegi, o jei dar po visko  išgirsti, kad tau viskas gerai, iš vis išeini kaip ant sparnų smile.gif Man taip ir buvo biggrin.gif
IUI dar nedariau, bet merginos sako, kad visiškai neskausmingas, primena eilinę ginekologinę apžiūrą, tik dar sušvirkščia į gimdą atrinktus gerus vyro spermiukus, visiškai neskauda, na gal šiek tiek, bet ir per apžiūra juk junti šiokį tokį diskomfortą 4u.gif



Gimdos nuotrauka daro ir be narkozes, cia individualiai. Kas kantresnes - penkias minutes pakencia ir baigta. Kitos renkasi "pamiegojima".
Atsakyti
QUOTE(gulbe giesmininke @ 2006 04 13, 16:48)
Kažin, jei pas moterį viskas tvarkoj, tik vyro grikiukų mažoka, gal tikimybė pagauti žmogiuką su IUI kiek didelesnė, nei tada, kai bėdos labiau pas moteriškę?  blush2.gif


Tikiuosi, kad taip...Būtent pas mane tokia situacija- jokių problemų nerasta, tik va, vyro grikiai kiek lėtesni nei reikia.Ruošiamės pirmai IUI, pradėjau gert stimuliuojančius vaistus.Sėkmės ir tau, gulbe giesmininke. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbe giesmininke @ 2006 04 13, 10:52)
Sveika, Keite,

mano naujienos panašios - vyrui įtaria hipofizės adenomą, nes rado padidėjusį prolaktino kiekį. O dėl kokių požymių įtaria tavo vyrui, gal jis jaučia kokius nors simptomus? Maniškis tai tik skaudančią galvą. O dėl to tyrimo - gal žinai, kokios eilės, ir kur darysitės? Mums Žilaitienė davė siuntimą, bet patarė, kad geriau pasiimti siuntimą dar iš BPG, nes iš privačių klinikų nenori priimti. Ir kiek kainuos?


Sveika,
o kas tai yra ta hipofizės adenoma? Maniškiui įtaria auglį nepiktybinį arba cistą arba tipo gali būt genetiškai tokie rezultatai. Tai aš matai dar nieko nežinau, eis šviest galvą gegužės pradžioj, o kraujo tyrimai bus ši mėnesį. O įtaria dėl hormonų tyrimų, yra visi mažesni nei normos ir dėl labai prastos spermos. O jaust, tai jis nieko nejaučia ir aš nieko nejaučiu biggrin.gif O jums irgi reikia galvos švietimo? Jei taip tai rašyk man į AŽ, papasakosiu daugiau.
Atsakyti