Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

Sveikos, merginos,

vakar maniskis buvo pas Zilaitiene, issiaiskino pakartotinus tyrimus. Taigi spermos kokybe geresne smile.gif , (2 savaites kaip geria Malpotane, zenceni ir vitamina E), gydytoja jau kalba apie IUI (o pries tai tik apie IVF +ISCI), judrumas isvis normos ribose biggrin.gif , taciau rado smarkiai padidejusi prolaktino kieki, siuncia magnetiniam rezonansui. Pasiskaitinejau internete, padidejes PRL gali buti viena is vyru nevaisingumo priezasciu. Ar kas esate susidurusios su sia problema? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbe giesmininke @ 2006 04 11, 12:04)
Sveikos, merginos,

vakar maniskis buvo pas Zilaitiene, issiaiskino pakartotinus tyrimus. Taigi spermos kokybe geresne  smile.gif , (2 savaites kaip geria Malpotane, zenceni ir vitamina E), gydytoja jau kalba apie IUI (o pries tai tik apie IVF +ISCI), judrumas isvis normos ribose  biggrin.gif , taciau rado smarkiai padidejusi prolaktino kieki, siuncia magnetiniam rezonansui. Pasiskaitinejau internete, padidejes PRL gali buti viena is vyru nevaisingumo priezasciu. Ar kas esate susidurusios su sia problema? g.gif


O kur tas prolaktinas matosi, nes mano vyro pilnoje spermogramoje aš jo nemačiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2006 04 11, 13:24)
O kur tas prolaktinas matosi, nes mano vyro pilnoje spermogramoje aš jo nemačiau g.gif

Sveika, Saruniuke,

maniskis ejo vienas pas gydytoja, tai bijau atsakydama suklysti, bet manau, kad ne spermogramoje jis matosi, o hormonu tyrime, kuri mums po pirmosios spermogramos rekomendavo ta pati gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(gulbe giesmininke @ 2006 04 11, 13:57)
Sveika, Saruniuke,

maniskis ejo vienas pas gydytoja, tai bijau atsakydama suklysti, bet manau, kad ne spermogramoje jis matosi, o hormonu tyrime, kuri mums po pirmosios spermogramos rekomendavo ta pati gydytoja.


Aišku, mums kažko jo nesiūlė, tai turbūt iš kraujo kaip ir moterų hormonų. bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos reikia patarimo

Mano vyro sperma 26 mln 18A ir 38B 40C man gyditojas pasake kad su tokia sperma naturaliai be sansu pastot verysad.gif
Gal kas gali placiau pakomentuot kaip yra is tikruju????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 04 13, 09:18)
Merginos reikia patarimo

Mano vyro sperma 26 mln 18A ir 38B 40C man gyditojas pasake kad su tokia sperma naturaliai be sansu pastot verysad.gif
Gal kas gali placiau pakomentuot kaip yra is tikruju????? g.gif


Gal gali patikslinti: 26 mln / 1 mililitre? Ar isviso 26 mln?
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 04 13, 08:29)
Gal gali patikslinti: 26 mln / 1 mililitre? Ar isviso 26 mln?

oi 1 ml
Atsakyti
Nesamone... tai yra pasyvoka sperma, bet tikrai ne beviltiska...

Su zymiai prastesnem pastoja ir naturaliai. Kiek as zinau, jusu variantas, kai dazniausiai siuloma IUI.

Nebent gal jums dare koki ten testa, kai tikrina ar spermiukai gali isiskverbti i kiausialaste, kazkas labai neseniai cia kazka apie tai rase...

Nenukabink nosytes !!!
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 04 13, 08:41)
Nesamone... tai yra pasyvoka sperma, bet tikrai ne beviltiska...

Su zymiai prastesnem pastoja ir naturaliai. Kiek as zinau, jusu variantas, kai dazniausiai siuloma IUI.

Nebent gal jums dare koki ten testa, kai tikrina ar spermiukai gali isiskverbti i kiausialaste, kazkas labai neseniai cia kazka apie tai rase...

Nenukabink nosytes !!!


As irgi taip manu, bet jau 5 IUI be rezultato.
O apie ta tyrima tai nieko nzn, bet manau kad IVF metu kaip tik tai atliekama tai ir suzinosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 04 13, 09:30)



Na aš tai iš viso nieko nebesuprantu, jei A+B 56, o 1 ml - 26 mln. ir natūraliai negalima pastoti doh.gif doh.gif doh.gif , nežinau kažkoks čia briedas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 04 13, 09:44)
As irgi taip manu, bet jau 5 IUI be rezultato.
O apie ta tyrima tai nieko nzn, bet manau kad IVF metu kaip tik tai atliekama tai ir suzinosiu mirksiukas.gif



Kazkas forume pasakojo, kad ji tiria darant isplestine spermograma..
Atsakyti
g.gif smile.gif+2006 04 13, 08:45-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 04 13, 08:45)
Na aš tai iš viso nieko nebesuprantu, jei A+B 56, o 1 ml - 26 mln. ir natūraliai negalima pastoti  doh.gif  doh.gif  doh.gif , nežinau kažkoks čia briedas blink.gif


Visiskas absurdas....
Norma 1 ml,kai yra 20 mln.
A+B judrumas norma yra 50 %.

Kaip tai naturaliai negalima pastoti g.gif
Atsakyti