Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

Darant tyrimus yra labai svarbus vienas rodiklis tik atleiskit man aš tiksliai neprisimenu, atrodo kažkoks Ig testas, kuris parodo ar spermiukas turi savybę sutikęs kiaušinėlį ištirpdyti jo sienelę ir prasibrauti į jį, nes jeigu tas testas neigiamas tai vadinasi spermiukas kad ir nuplauks iki kiaušinėlio, bet taip ir liks nikeo nepešęs. taip kad reikia sužinoti ir tą rodiklį, nes, mano manymu, gali būti jų milijonai ir jų judrumas 100 proc., bet jeigu jie negali prasiskverbti į kiaušinėli tai ir nieko nesigauna. Kai mums Žilaitienė komentavo spermogramą tai minėjo, kad labai gerai kad šis testas teigiamas, o dėl judrumo tai galima tiems spermiukams padėti. Gal aš kažką ir ne taip įvardinau bet esmė man regis aiški. sėkmės .
Atsakyti
jo....tai mano stimuliacija, puikusis folikulas ir vakarykščiai darbavimaisi, turbūt, jokio rezultato neatneš. O iš planuojančių skyrelio, berods, tuoj su lagaminais atsikraustysiu pas jus verysad.gif verysad.gif o jau taip džiaugiausi, kad pusė velnio tie MB tyrimai, mane pastimuliavus vos vos, pradėjo augti gražūs folikulai...nu ką...reiškias taip lemta, matyt... unsure.gif
Atsakyti
Merginos, žinot kas man keista, kad U. is VK jau kelis kartus man pasakė, kad su sperma nėra blogai, nors ką aš žinau: A-5, B-32 Viso 37, tai man atrodo, kad netgi labai blogai doh.gif , na gal ji turi omeny darant IUI gerai g.gif ?

Rugele, o kaip judruma pagerinti?
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 04 10, 14:56)
Darant tyrimus yra labai svarbus vienas rodiklis tik atleiskit man aš tiksliai neprisimenu, atrodo kažkoks Ig testas, kuris parodo ar spermiukas turi savybę sutikęs kiaušinėlį ištirpdyti jo sienelę ir prasibrauti į jį, nes jeigu tas testas neigiamas tai vadinasi spermiukas kad ir nuplauks iki kiaušinėlio, bet taip ir liks nikeo nepešęs. taip kad reikia sužinoti ir tą rodiklį, nes, mano manymu, gali būti jų milijonai ir jų judrumas 100 proc., bet jeigu jie negali prasiskverbti į kiaušinėli tai ir nieko nesigauna. Kai mums Žilaitienė komentavo spermogramą tai minėjo, kad labai gerai kad šis testas teigiamas, o dėl judrumo tai galima tiems spermiukams padėti. Gal aš kažką ir ne taip įvardinau bet esmė man regis aiški. sėkmės .


Šitą rodiklį tikrai žinau kad parodo pilnas spermos tyrimas (pilna spermograma), todėl kas tokį darosi, sužino ir šitą rezultatą.
Atsakyti
smile.gif+2006 04 10, 16:08-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 04 10, 16:08)
Merginos, žinot kas man keista, kad U. is VK jau kelis kartus man pasakė, kad su sperma nėra blogai, nors ką aš žinau: A-5, B-32 Viso 37, tai man atrodo, kad netgi labai blogai doh.gif , na gal ji turi omeny darant IUI gerai  g.gif ?

Rugele, o kaip judruma pagerinti?



Rugele, o kaip tas Ig testas atliekamas? Ar cia i spermograma įeina?
Atsakyti
nu žinai, pas mane, kaip čia ką tik išsiryškinau, A+B 18 proc. ir gydytoja sakė, viskas bus gerai. Gal neiškart, bet pastosiu natūraliai neva... o tu su 37 proc., manau, tikrai netruksi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 04 10, 16:11)
nu žinai, pas mane, kaip čia ką tik išsiryškinau, A+B 18 proc. ir gydytoja sakė, viskas bus gerai. Gal neiškart, bet pastosiu natūraliai neva... o tu su 37 proc., manau, tikrai netruksi nestuke.gif



Aero, iš tikro nežianu ką ir galvoti, tuoj pradėsiu stimuliuotis, esiu pas U. žiūrėti kas užaugo ir dar kartą kaip nors paklausiu ar galima tikėtis su tokia sperma pastoti ne IUI būdu, nors vyras sako, kad gal verta iš karto prie IUI apsistoti. ax.gif

Atsakyti
galvoti reikia pozityviai. Galų gale, aš savo vyrą myliu ir be vaikų. Nors, aišku, man nesinorėtų taip pragyventi. Bet mums abiems juk pasakė, kad galime pastoti. Jei man pasakė, kad su 18 proc. viskas bus gerai, tai tau su 37, tikrai nebūtina IUI thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 04 10, 16:10-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 04 10, 16:10)
Rugele, o kaip tas Ig testas atliekamas? Ar cia i spermograma įeina?

Šitas testas daromas kai atliekamas pilnas spermos tyrimas (spermograma). mes jį darėme Motinos ir vaiko klinikoje kaune ir mums tas tyrimas kainavo apie 300 Lt.
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 04 10, 16:23)
Šitas testas daromas kai atliekamas pilnas spermos tyrimas (spermograma). mes jį darėme Motinos ir vaiko klinikoje kaune ir mums tas tyrimas kainavo apie 300 Lt.



Supratau, mes irgi darėme pilna tyrima, tai turbūt irgi nurodytas Ig testas, tačiau tyrimą palikau VK kortelėje, o kopijos neturiu, tai dabar nieko nežinau doh.gif

Rugele, dar pasikartosiu, o kaip gerinamas spermos judrumas, vitaminais, ar dar kuo?
Atsakyti


Rugele, dar pasikartosiu, o kaip gerinamas spermos judrumas, vitaminais, ar dar kuo?
[/quote]

Mūsų atveju buvo labai didelė agliutinacija (60 proc.) tai Žilaitienė iš karto pastebėjo sėklidės varikocelę dar darė vyras tyrimą pas gyd. Zdanavičių ir po to gyd. mickevičius Kauno klinikose operavo tą nelemtą varikocelę ir po pusmečio judrumas buvo žymiai pagerėjęs . dar vyras rijo vit E 400 kokių porą metų (su pertraukom), dar jam Žilaitienė buvo paskyrus kažkokius vaistus gerinančius kraujotaką, bet nepamenu pavadinimo. Sėkmės jums, nenuleiskit rankų ir viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 04 10, 09:35)
Nenukabink nosytės. kol nėra visų tyrimų nereikėtų panikuoti. Matyt įtaria hipofizės auglį? O dėl Žilaitienės tai kai gydėsi mano vyras pas ją, tai varikocelės operaciją siuntė daryti pas Ramūną Mickevičių į Kauno klinikas, bet tikrai nė kiek nesigalim, nes tikrai labai puikus gydytojas. Man netgi buvoi kažkaip drąsiau ar kaip čia pasakius kai gydytoja pasakė, kad viskas sutarta ir mus priims. nematau nieko blogo, kad gydytojai tarpusavyje bendradarbiauja.


dar nezinau koks auglys, eis sviest kita menesi, sako gali buti paprastas (nelabai suprantu tuos dalykus...), tikiuosi, kad pas ji cia genetiskai taip yra (tada tik apvaisinima pasidarom ir vsio), nes jei ras galvoj augli, tai nezinau verysad.gif
Atsakyti