Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(Aero @ 2006 04 10, 14:22)
tai paaiškinkit man durnai, kodėl gydytoja sako, kad tikrai galiu pastoti natūraliai su tais 18 proc???? blink.gif


Pastoti natūraliai teoriškai įmanoma, jei yra nors kiek tų sparčiųjų. Praktiškai irgi. Beje, o gal tie 18 proc. pas jus yra tik A grupės? Tu viską labiau pasiaiškink su gydytoja, nes čia prisispėliosi visokių košmarų tiksliai nežinodama.
Atsakyti
QUOTE(Laiminga @ 2006 04 10, 15:29)
Pastoti natūraliai teoriškai įmanoma, jei yra nors kiek tų sparčiųjų. Praktiškai irgi. Beje, o gal tie 18 proc. pas jus yra tik A grupės? Tu viską labiau pasiaiškink su gydytoja, nes čia prisispėliosi visokių košmarų tiksliai nežinodama.


Iš tiesų informatyvesnis tyrimas, kur spermiukus suskirsto pagal raides ax.gif
Nors pagal normas, tai jei tie 18 proc. yra vien tik A tipo, vis tiek mažoka, nes norma yra arba A+B=50 proc. arba A daugiau nei 25 proc. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 04 10, 14:28)
todėl kad jie trūkčioja vietoje ir negali pasiekti tikslo blink.gif


Na taip, kad spermijai apvaisintų, jie turi pirmiausia nulėkti iki kiaušinėlio. O jei jie yra ne judantys į priekį, o tik trūkčiojantys, tai ir sėdės vienoj vietoj, uodegas kraipydami.
Atsakyti
ok. Tada gal kas gali mane trumpai painformuot. Kur Vilniuje patogiausia atlikti išsamią spermogramą su raidelėm ir kur vesti vyrą, kad jį dideų gydytojas apžiūrėtų? Pas Plečkauską nesiūlykit mirksiukas.gif

o jei rimtai, tai aš biški susiparalyžiavau nuo suvokimo... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 04 10, 15:36)
ok. Tada gal kas gali mane trumpai painformuot. Kur Vilniuje patogiausia atlikti išsamią spermogramą su raidelėm ir kur vesti vyrą, kad jį dideų gydytojas apžiūrėtų? Pas Plečkauską nesiūlykit mirksiukas.gif

o jei rimtai, tai aš biški susiparalyžiavau nuo suvokimo... blink.gif


man patikimai atrodo Eugenijos ginekologijos klinika arba VK mirksiukas.gif
o spermiukų klausimų konsultuoja gyd. Žilaitienė, tik nežinau kur g.gif gal mergaitės parašys 4u.gif
Atsakyti
tai pas mus is viso tada labai blogai...

Jei pirmaeigiai - 9 %, tai reiskia A
o trukciojantys 27% - blogieciai

Reiskia A judrumas pas mus tik 9 %... tai cia ir IUI nepades turbut ?
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 04 10, 14:40)
man patikimai atrodo Eugenijos ginekologijos klinika arba VK mirksiukas.gif
o spermiukų klausimų konsultuoja gyd. Žilaitienė, tik nežinau kur g.gif  gal mergaitės parašys 4u.gif


Žilaitienė konsultuoja VK, tai ten galima ir tyrimą darytis, ir po to į konsultaciją rašytis.
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2006 04 10, 15:40)
tai pas mus is viso tada labai blogai...

Jei pirmaeigiai - 9 %, tai reiskia A
o trukciojantys 27% - blogieciai

Reiskia A judrumas pas mus tik 9 %... tai cia ir IUI nepades turbut ?


O tai kaip gydytojai komentuoja? g.gif Iš tiesų pirmaeigiai yra pirmaeigiai, o trukčiojantys lieka trūkčiojančiais doh.gif nieko čia neprigalvosi, bet gi gal pas juos ten kokia metodika skaičiavimo kita g.gif Nes labai jau įdomiai - o kokie visi kiti? Nejudrūs? Negyvi? blink.gif Tuomet vadinasi trūkčiojantys dar prie minimaliai judrių gal skaitosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 04 10, 15:22)
tai paaiškinkit man durnai, kodėl gydytoja sako, kad tikrai galiu pastoti natūraliai su tais 18 proc???? blink.gif

Aišku, kad gali pastoti natūraliai su 18 proc. Gal būt ne po vienos nakties, bet....
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 04 10, 14:44)
O tai kaip gydytojai komentuoja? g.gif  Iš tiesų pirmaeigiai yra pirmaeigiai, o trukčiojantys lieka trūkčiojančiais doh.gif  nieko čia neprigalvosi, bet gi gal pas juos ten kokia metodika skaičiavimo kita g.gif Nes labai jau įdomiai - o kokie visi kiti? Nejudrūs? Negyvi? blink.gif Tuomet vadinasi trūkčiojantys dar prie minimaliai  judrių gal skaitosi? g.gif


penktadieni einu pas K.
Tikiuosi jis pakomentuos... Geromedoje man tik atsakyma atidave ir viskas...

Cia as pati K pasiuliau, gal darom pakartotinus spermos tyrimus, nes vis kaip nieko taip nieko... Ir se tau atsakymai...
Atsakyti
Dar kartą pažiūrėjau Garnelio normas - taip ir yra, pirmeigių norma 50 proc., vadinasi tai ir bus A+B unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2006 04 10, 14:50)
penktadieni einu pas K.
Tikiuosi jis pakomentuos... Geromedoje man tik atsakyma atidave ir viskas...

Cia as pati K pasiuliau, gal darom pakartotinus spermos tyrimus, nes vis kaip nieko taip nieko... Ir se tau atsakymai...


O tai pirmo tyrimo kokie atsakymai buvo? g.gif

Beje, kas man nelabai patinka, bet neretai kartojasi, kad tyrimų turi pati prašytis: padarykim tą, padarykim aną... Aš jau prie šito kaip ir pripratau, prieš eidama pas gydytojus iš anksto pasiskaitau, apsišviečiu, ką tirtis ir pan. biggrin.gif
Atsakyti