Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

Mergaitės, palaukit, tai A yra pirmeigiai, o B trūkčiojantys? Ar ten kur skirstoma pirmeigiais, tai trūkčiojantys čia jau kaip C?

Dabar galvojau, jei pas mus buvo parašyta pirmeigiai 18, trūkčiojantys 30 proc. (čia jei gerai pamenu), tai ką, pas mus A+B yra 18 proc.????? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 04 10, 14:11-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 04 10, 14:11)
Merginos, o jusu vyrai bandėte tribestaną vartoti?


Vartoja, jau kokią septintą pakuotę geria.

Iš pradžių buvo kaip ir pagerėjęs judrumas, bet va per pastarąjį IUI ir vėl krito žemiau bet kokių įsivaizduojamų normų, taip kad net nežinau, ar čia visus laurus tam tribestanui atiduot... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 04 10, 15:12)
Mergaitės, palaukit, tai A yra pirmeigiai, o B trūkčiojantys? Ar ten kur skirstoma pirmeigiais, tai trūkčiojantys čia jau kaip C?

Dabar galvojau, jei pas mus buvo parašyta pirmeigiai 18, trūkčiojantys 30 proc. (čia jei gerai pamenu), tai ką, pas mus A+B yra 18 proc.????? blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif


A ir B yra "gerieji" spermiukai, t.y. pirmeigiai, tik B juda truputį lėčiau už A 4u.gif
O trūkčiojantys yra "blogiečiai", manyčiau jie atitiktų C ir D kategorijas g.gif
jei pirmeigiai yra 18 proc., tai reiškia, kad A+B yra 18 proc. kad ir kaip būtų gaila verysad.gif
Atsakyti
mano irgi geria TRIBESTAN, tai po kokio mėnesio ar gal greičiau varysim kartotis tyrimo...kažkaip man daėjo, kad visai jie šūdini pas mus, atsiprašau už žodį verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 04 10, 14:19)
A ir B yra "gerieji" spermiukai, t.y. pirmeigiai, tik B juda truputį lėčiau už A 4u.gif
O trūkčiojantys yra "blogiečiai", manyčiau jie atitiktų C ir D kategorijas g.gif
jei pirmeigiai yra 18 proc., tai reiškia, kad A+B yra 18 proc. kad ir kaip būtų gaila verysad.gif


Pagal visus moksliškus paaiškinimus tai būtent taip ir išeina...
Atsakyti
tai paaiškinkit man durnai, kodėl gydytoja sako, kad tikrai galiu pastoti natūraliai su tais 18 proc???? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminga @ 2006 04 10, 15:15)
Vartoja, jau kokią septintą pakuotę geria.

Iš pradžių buvo kaip ir pagerėjęs judrumas, bet va per pastarąjį IUI ir vėl krito žemiau bet kokių įsivaizduojamų normų, taip kad net nežinau, ar čia visus laurus tam tribestanui atiduot...  g.gif




O kur Vilniuje jo būtų galima nusipirkti? Ir kokia jo kaina? Ruošiamės ir mes pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 04 10, 14:20)
mano irgi geria TRIBESTAN, tai po kokio mėnesio ar gal greičiau varysim kartotis tyrimo...kažkaip man daėjo, kad visai jie šūdini pas mus, atsiprašau už žodį verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Už žodį atleista, bet vis vien apsiramink, gal ne taip jau viskas ir š... (nekartosiu šito negražaus žodžio). blush2.gif

Beje, viską įmanoma daugiau ar mažiau pataisyti, juk pvz. per IUI juos ten kažkaip "išplauna" ir judrių daugiau atsiranda.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 04 10, 14:19)
A ir B yra "gerieji" spermiukai, t.y. pirmeigiai, tik B juda truputį lėčiau už A 4u.gif
O trūkčiojantys yra "blogiečiai", manyčiau jie atitiktų C ir D kategorijas g.gif
jei pirmeigiai yra 18 proc., tai reiškia, kad A+B yra 18 proc. kad ir kaip būtų gaila verysad.gif


o kodel trukciojantys blogieciai ? Jie negali apvaisinti ? g.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 04 10, 14:24-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 04 10, 14:24)
O kur Vilniuje jo būtų galima nusipirkti? Ir kokia jo kaina? Ruošiamės ir mes pabandyti.


Aš visada perku Gintarinėj vaistinėj prie VK, o kainuoja 60 tab. 76 Lt. Tai tų 60 tab. užtenka mėnesiui, nes bent jau aš savišiui girdau po 2 tab. per dieną.
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2006 04 10, 15:24)
o kodel trukciojantys blogieciai ? Jie negali apvaisinti ?  g.gif

todėl kad jie trūkčioja vietoje ir negali pasiekti tikslo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminga @ 2006 04 10, 15:26)
Aš visada perku Gintarinėj vaistinėj prie VK, o kainuoja 60 tab. 76 Lt. Tai tų 60 tab. užtenka mėnesiui, nes bent jau aš savišiui girdau po 2 tab. per dieną.



Jo, nepigus reikalas, bet ką padarysi, teks ir man nupirkti, tačiau kiek girdėjau šiokie tokie rezultatai, matosi po 3 mėn. nuo vartojimo bigsmile.gif
Atsakyti