Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

na gal netgi pritarciau Daivos nuomonei kad nera geru andrologu Lietuvoje... Mano vyras is Kauno tai apie Zilaitiene (jis ja asmenishkai pazhysta) sake zinau kas per boba ir ja nepasitikiu, MirV klinika yra jo draugo tevo valdoma tai sake irgi ten neitu nei pas viena smile.gif bet vyrai klysta... cia tik jo nuomone tokia pasakiau.

QUOTE(svajukė @ 2006 04 07, 13:53)
na merginos čia apie jį visokių nuomonių išsakė, bet man kažkaip jis ne prie dūšios. mąstau apie Bosą is Motinos ir Vaiko klinikos, bet apie jį negirdėjau forume jokių atsiliepimų, tai dar kol kas neapsisprendžiau.

Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 04 07, 12:56)
Svajuke, Eglė Steponavičienė sakė, kad Bosas labai mielai atsakinėja el.paštu ir jų svetainėje - pabandyk pradžiai susirašyti.

o, čia gera mintis. thumbup.gif nors aišku nelabai aš turiu ką konkrečiai jo klausti, man labiau reikėtų konsultacijos iš esmės, kad peržiūrėtų darytus tuyrimus ir taikytus gydymus ir t.t. ir pan. ir gal ką naudingo pasakytų. gal reiks nuvažiuoti, gi nepakenks. biggrin.gif
Atsakyti
Kategorishkai teigti, kad tinka arba netinka matyt negalima. musu pradzioj buvo A 34%, B 27% bet nieko kolkas niekaip nepavyko... smile.gif


QUOTE(Aero @ 2006 04 07, 13:57)
Aš čia, su kuklesnėm bėdom blush2.gif bet vis tiek paklausiu, gydytoja sakė, kad MB grikiukai - A 18 proc. ir B 30 proc. tinka ir natūraliam pastojimui....na, kiek mažiau, nei norma, bet kaip jūsų nuomonė? Visi kiti rodikliai geri ax.gif


Papildyta:
tai tu visus atliktus tyrimus su rezultatais ir surashyk ir pamatysi ka atsakys, papytka ni pytka kaip sakoma smile.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 04 07, 14:01)
o, čia gera mintis.  thumbup.gif  nors aišku nelabai aš turiu ką konkrečiai jo klausti, man labiau reikėtų konsultacijos iš esmės, kad peržiūrėtų darytus tuyrimus ir taikytus gydymus ir t.t. ir pan. ir gal ką naudingo pasakytų. gal reiks nuvažiuoti, gi nepakenks.  biggrin.gif

Atsakyti
Euromergele, o pas jus kame problema? Tavyje ar TB? g.gif
Atsakyti
na...po visu jieshkojimu, bandymu, intervenciju ir viso kito..ishvada kad nepastoju del prastos vyro spermos.. smile.gif

QUOTE(Aero @ 2006 04 07, 14:08)
Euromergele, o pas jus kame problema? Tavyje ar TB? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 04 07, 12:57)
gydytoja sakė, kad MB grikiukai - A 18 proc. ir B 30 proc. tinka ir natūraliam pastojimui....na, kiek mažiau, nei norma, bet kaip jūsų nuomonė? Visi kiti rodikliai geri ax.gif


Jei gydytoja sako, kad tinka, reiškia, taip ir yra. Beje, iš stebuklų serijos: aš buvau natūraliai pastojusi su A 0, B 15, o kiekiu 7 mln., taip kad...
Atsakyti
smile.gif+2006 04 07, 13:20-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 04 07, 13:20)
Merginos, kaip manote, ar galima tikėtis pastoti su tokia vyro sperma natūraliai t.y.  ne IUI būdu, A-5, B-32, viso 37 proc. nors kiekis jo geras 20 mln. Tiesa manheė stimuliuos, bet nežianu ar iškart IUI bandyti ar ne? g.gif



Merginos, kodėl neatsakote? g.gif Ar į tokius paprastus klausimus neatsakinėjate? lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 04 07, 15:56-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 04 07, 15:56)
Merginos, kodėl neatsakote? g.gif Ar į tokius paprastus klausimus neatsakinėjate? lotuliukas.gif


Viskas imanoma, tik klausimas kada. Bet geriausiai gali paskyti gydytojas. Paprastai viena cikla stimuliuoja, jei nera jokio rezultatu, siulo daryti IUI.
Atsakyti
o mano vyriukas, pasidare hormonu tyrimus - prasti, itaria galvoj augli, tai dabar Zilaitiene siunte i klinikas nuotraukos darytis, zodziu ziauru... bet man visvien kyla itarimu del to auglio, ji pat dirba klinikose, nusiunte pas savo kolega, pasake kiek pinigu duot, nezinau... gal tik norisi taip galvoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Keitė @ 2006 04 10, 09:33)
o mano vyriukas, pasidare hormonu tyrimus - prasti, itaria galvoj augli, tai dabar Zilaitiene siunte i klinikas nuotraukos darytis, zodziu ziauru... bet man visvien kyla itarimu del to auglio, ji pat dirba klinikose, nusiunte pas savo kolega, pasake kiek pinigu duot, nezinau... gal tik norisi taip galvoti  verysad.gif

Nenukabink nosytės. kol nėra visų tyrimų nereikėtų panikuoti. Matyt įtaria hipofizės auglį? O dėl Žilaitienės tai kai gydėsi mano vyras pas ją, tai varikocelės operaciją siuntė daryti pas Ramūną Mickevičių į Kauno klinikas, bet tikrai nė kiek nesigalim, nes tikrai labai puikus gydytojas. Man netgi buvoi kažkaip drąsiau ar kaip čia pasakius kai gydytoja pasakė, kad viskas sutarta ir mus priims. nematau nieko blogo, kad gydytojai tarpusavyje bendradarbiauja.
Atsakyti
kažkada rašiau, kad mano vyrui buvo varikocelė ir jam rudenį darė operaciją, bet dėja spermiukų kokybė po jos, ne pagerėjo, kaip buvo tikimasi, bet dar ir pablogėjo
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 04 10, 10:42)
kažkada rašiau, kad mano vyrui buvo varikocelė ir jam rudenį darė operaciją, bet dėja spermiukų kokybė po jos, ne pagerėjo, kaip buvo tikimasi, bet dar ir pablogėjo

Vadinasi ,,Tai" nebuvo prastos spermos priežastis. kai darė varikocelėįs o-ją mano vyrui gyd. minėjo, kad gali ir nebūti jokio pagerėjimo, bet tfu tfu tfu mūsų atveju ši o-ja padėjo.
Atsakyti