Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

tai žinoma, Euromergele, daryk kaip esi apsisprendusi. 4u.gif bet kokiu atveju pas taviškį tų judriųjų yra žymiai daugiau nei pas amniškį ir tikrai yra iš ko pasirinkti embriologei. mirksiukas.gif ir nors tikrai tikiu, kad nuo ICSI nieko blogo, vis tiek labai norėčiau, kad įvyktų stebuklas ir staiga vyro grikiai taip pagerėtų, kad galėtume daryti paprastą IVF'ą. blush2.gif
Atsakyti
Aciu aciu smile.gif taip ir darysiu...o jums sakyk TESA dare? Kaip suprantu tai realiausia isheitis butu tavo atveju..kiek ash domavausi.
Tiesa...siulyciau noreti ne tokio stebuklo "kad vyro grikiai pageretu" o " kad su esamais pavyktu pastoti" smile.gif)


QUOTE(svajukė @ 2006 04 07, 13:22)
tai žinoma, Euromergele, daryk kaip esi apsisprendusi.  4u.gif bet kokiu atveju pas taviškį tų judriųjų yra žymiai daugiau nei pas amniškį ir tikrai yra iš ko pasirinkti embriologei.  mirksiukas.gif ir nors tikrai tikiu, kad nuo ICSI nieko blogo, vis tiek labai norėčiau, kad įvyktų stebuklas ir staiga vyro grikiai taip pagerėtų, kad galėtume daryti paprastą IVF'ą.  blush2.gif

Atsakyti
TESA kaip suprantu daro, kai iš viso spermoje nerasta spermiukų... g.gif
Atsakyti
Taip, bet kiek as girdejau daro ir kai itin mazhai yra, juolab tokiu budu ishgaunami jie kaip suprantu stipresni, o jeigu svajuke mano kad organizmas vyro juos naikina, kaip kad ji sake testa kazhkoki pasidaryt noretu, gal vertetu bandyti TESA..as bandychiau manau...bent jau pasitarciau ar nevertetu...

QUOTE(Daiva @ 2006 04 07, 13:31)
TESA kaip suprantu daro, kai iš viso spermoje nerasta spermiukų... g.gif


o gal as chia ir nusishnekejau ?.....atsiprashau jeigu ka....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 07 balandžio 2006 - 12:37
QUOTE(euromergele @ 2006 04 07, 12:29)
Tiesa...siulyciau noreti ne tokio stebuklo "kad vyro grikiai pageretu" o " kad su esamais pavyktu pastoti" smile.gif)

na, tai čia abu atvejai iš tos pačios stebuklų serijos, tik mano išsakytas noras šiekt tiek realesnis stebuklas, nei tavo pasiūlytas. lotuliukas.gif

ir labai tikiuosi, kad TESOS mums neprireiks, nes ją daro, kai iš vis spermiukų nebūna. pas maniškį dar biški yra. gal per vasarą padaugės dar truputuką. rolleyes.gif tikiuosi... šiaip aišku reikėtų man saviškį pas kokį alternatyvų Žilaitienei andrologą nusiųsti, nes ji paskutinį kartą maniški biški nugydė į blogąją pusę... verysad.gif
Atsakyti
Laimoj shy menesy skaiciau straipsni gyd. Pleskachiausko straipsni apie vyru nevaisingumus, jis dedasi labai dideliu specu, kiek pamenu ir ziniu radijuje kai Daiva su Bogdanskiene kalbejo jis skambino ir labai aiskino, kad vyrams galima padeti...bet jis man pasirode biski komersantas...nezinau kodel, bet tiesiog pasirode is bendros kalbos. Gydytoju nuomones apie ji nesu klausiusi, gal paklausinek....?

QUOTE(svajukė @ 2006 04 07, 13:46)
šiaip aišku reikėtų man saviškį pas kokį alternatyvų Žilaitienei andrologą nusiųsti, nes ji paskutinį kartą maniški biški nugydė į blogąją pusę...  verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 04 07, 12:50)
Laimoj shy menesy skaiciau straipsni gyd. Pleskachiausko straipsni apie vyru nevaisingumus, jis dedasi labai dideliu specu, kiek pamenu ir ziniu radijuje kai Daiva su Bogdanskiene kalbejo jis skambino ir labai aiskino, kad vyrams galima padeti...bet jis man pasirode biski komersantas...nezinau kodel, bet tiesiog pasirode is bendros kalbos. Gydytoju nuomones apie ji nesu klausiusi, gal paklausinek....?

na merginos čia apie jį visokių nuomonių išsakė, bet man kažkaip jis ne prie dūšios. mąstau apie Bosą is Motinos ir Vaiko klinikos, bet apie jį negirdėjau forume jokių atsiliepimų, tai dar kol kas neapsisprendžiau.
Atsakyti
šiaip kalbama, kad Lietuvoje nėra iš viso gerų andrologų. nežinau ar tai tiesa...
Atsakyti
pavirshkinau tavo klausima per nakti...ir ishmasciau...jeigu IUi tinkama sperma kai yra min 5 mln ir ne mazhiau 50 procentu berods..tai visa kita matomai netinkama, bet buna ir ishimchiu smile.gif gal ash ir klystu....

QUOTE(paiduke @ 2006 04 06, 18:42)
turėjau omeny, ar yra kažkokia spermos rodiklių riba nuo kurios net neverta bandyti be ICSI

Atsakyti
Svajuke, Eglė Steponavičienė sakė, kad Bosas labai mielai atsakinėja el.paštu ir jų svetainėje - pabandyk pradžiai susirašyti.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 04 07, 12:54)
šiaip kalbama, kad Lietuvoje nėra iš viso gerų andrologų. nežinau ar tai tiesa...

aš irgi tokias kalbas girdėjau. verysad.gif iš tiesų tikrai būtų naudinga ir įdomu psikonsultuoti su kokiu žinomu ir geru andrologu užsieniečiu. bet pirma reikia žinoti su kokiu, o antra, jeigu toli važiuoti, tai brangokai gautųsi, o ir iš vienos konsultacijos gali neužtekti.
Atsakyti
Aš čia, su kuklesnėm bėdom blush2.gif bet vis tiek paklausiu, gydytoja sakė, kad MB grikiukai - A 18 proc. ir B 30 proc. tinka ir natūraliam pastojimui....na, kiek mažiau, nei norma, bet kaip jūsų nuomonė? Visi kiti rodikliai geri ax.gif
Atsakyti