Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

bet ir naturaliai tu juk nezhinai kokios kokybes spermiuka tau ilys pirmas..juk pragrauzhti takeli gali striprusis..o ilysti gali ir silpnasis. bent jau as tokia logika susistachiau ish visu pasibendravimu su visais smile.gif o surizikuoti, kad tie spermiukai lakstys aplinkui ir nei vienas nepralys nelabai noriu, juoba manau kad vistiek mato kuri atrinkti, o ir atrenka juk ne viena, ne viena ir iduria, todel as visdelto darysiu su ICSI...... smile.gif nors tu papjauk mane.......... smile.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 04 06, 18:29)
aš man rodos jau tau kažkada sakiau, kad jeigu tik įmanoma, nedarykit jūs to ICSI. be jo vis natūraliau. o kai ICSI daro tai nežinai, kokios kokybės spermiuką paima.

Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 04 06, 18:29)
aš man rodos jau tau kažkada sakiau, kad jeigu tik įmanoma, nedarykit jūs to ICSI. be jo vis natūraliau. o kai ICSI daro tai nežinai, kokios kokybės spermiuką paima.

o kokiu atveju jau reikalingas ICSI, nes aš nelabai jau jo noriu, bet sakė, kad greičiausiai reikės ICSI, spermiukai labai suprastėjo kiekis 4mln, A-0, B-35
Atsakyti
tai tuo atveju, jegu ash teisi ish savo profanishku zhiniu smile.gif, kai prasti spermos rodikliai, pas jus matoma irgi nelabai.
Pas mus priejimas prie ICSI tai logishkas manychiau, jeigu prie mano nedidelio problemishkumo vistiek jie neapvaisina, tai gal ash ozhka uzhsispyrusi bet nematau prasmes nedaryt ICSI.

QUOTE(paiduke @ 2006 04 06, 18:35)
o kokiu atveju jau reikalingas ICSI, nes aš nelabai jau jo noriu, bet sakė, kad greičiausiai reikės ICSI, spermiukai labai suprastėjo kiekis 4mln, A-0, B-35

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 04 06, 18:40)
tai tuo atveju, jegu ash teisi ish savo profanishku zhiniu smile.gif, kai prasti spermos rodikliai, pas jus matoma irgi nelabai.


turėjau omeny, ar yra kažkokia spermos rodiklių riba nuo kurios net neverta bandyti be ICSI
Atsakyti
oj nezinau paiduke...nesidomejau...ale jeigu jau man sako..tai tau irgi ne veltui gal sako smile.gif
del to didesnio naturalumo...tai kaip chia pasakius....bent jau ash galvoju..jeigu jau kishtis tai kishtis kaip reikiant, kad kuo daugiau garantiju butu. Bet cia tik mano nuomone.........

DAIVA...tu manai kitaip? pasakyk, ka.....?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 06 balandžio 2006 - 17:49
QUOTE(euromergele @ 2006 04 06, 17:34)
o ir atrenka juk ne viena, ne viena ir iduria, todel as visdelto darysiu su ICSI...... smile.gif nors tu papjauk mane.......... smile.gif

Euromergele, į vieną kiaušialąstę kiša vieną spermiuką. nežinau kaip iš tiesų yra, bet man vis tiek atrodo, kad natūraliai vis tiek stipresni apvaisina (aišku, visko būna). o per ICSI (aišku aš čia jau mūsų su vyru atveju, kai tu spatruolių gerai paieškoti reikia) šiaip ne taip sugauna bent kiek daugiau judančius ir sukiša. o kokie jie iš tiesų, tai neaišku. aš asmeniškai tai dėl to per daug nesiparinu, nes nelabai galiu ką pakeisti, džiaugiuosi, kad apskritai yra ką sugaudyti, bet kartais pagalvoju, kad galbūt mums taip nesiseka dėl to, kad vis tie spermiukai nepakankami spartuoliai pasitaiko. apvaisinti tai jie apvaisina, ląstelės dalinasi iki įsodinimo, o po to tai neaišku, kas atsitinka, gal kažko pritrūksta embrioniukams. bet čia tik pamąstymai tokie, niekas nepatikrins.

beje, Euromergele, jeigu pas tave per IVF'ą išpunktuotų daug kiaušialąsčių, gal tu pabandyk dalį apvaisinti be ICSi, o dalį su. pamatytumės kokia situacija iš tikrųjų. gal visgi to ICSI visai ir nereikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 04 06, 18:45)
oj nezinau paiduke...nesidomejau...ale jeigu jau man sako..tai tau irgi ne veltui gal sako smile.gif
del to didesnio naturalumo...tai kaip chia pasakius....bent jau ash galvoju..jeigu jau kishtis tai kishtis kaip reikiant, kad kuo daugiau garantiju butu. Bet cia tik mano nuomone.........



Kazko labai abejoju del tos tavo minties daryti tik su ICSI. Tai jau mechaninis lasteles zalojimas... kai kitaip neimanoma - tada aisku, kitos iseities nera..
Bet jusu situacija man nepanasi i ta beviltiska, jus turit gana daug ir judriu uodegyciu ...

Cia mano pamastymas g.gif
Atsakyti
Mano vyras gėrė 3 mėn. Clostilbegytą. po šio kurso spermos pagerėjimas tikrai buvo, bet jisai gerdamas vaistą vis skusdavosi prasta savijauta.
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 04 06, 17:35)
kiekis 4mln, A-0, B-35


Mūsų situacija praktiškai analogiška ir reikės ICSI.
Papildyta:
Čia apie tai, kada rekomenduojamas IVF su ICSI (www.advancedfertility.com):

"All couples with infertility with:
Sperm concentrations of less than 15-20 million per milliliter
OR
Sperm motility less than 35%
OR
Very poor sperm morphology (subjective - specific cutoff value not appropriate)
All couples having IVF who have had a previous cycle with no fertilization - or a low rate of fertilization (low percentage of mature eggs that are normally fertilized).
All couples having IVF who have a very low yield of eggs at the egg retrieval - our current cutoff is 5-6 (or less) eggs. In this scenario, ICSI is being used to try to get a higher percentage of eggs fertilized than with conventional insemination of the eggs (just mixing eggs and sperm together). "

Nors pvz. kitur randu parašyta, kad ICSI taikoma, kaip koncentracija yra mažesnė nei 5 mln. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiminga: 07 balandžio 2006 - 11:45
Svajuke, kiek as aiskinausi kuris spermatozoidas patenka i kiausialaste tai yra kiek kitaip (jeigu manes niekas neapgaudineja). Nebutinai tas sparciausias ir prasiskverbia pirmas..ju gi yra milijonai..o kiausialaste viena..visi milijonai zuja aplinkui kol kazhkuris pragrauzhia luobeli o tada jau ilisti gali ir nebutinai tas pats, juk pradarius duris kai spaudzhiasi minia ziurek ilenda tai ne tas kuris duris atidaro..o tas kuris arciausiai tarpelio stoviniuoja smile.gif)) nu chia toks palyginimas.
Del to kokius per ICSI suleidzhia tai tikrai jie mato kurie judriausi, bet kokie jie ish vidaus..tai matyt nemato, todel sprendzhia pagal judruma pirmiausiai.

Del to kad puse bandyt taip puse taip ir ash taip galvojau...kai jau pribres reikalas, o gal pirmadieni per konsultacija pasikalbesiu gal pabandyti toki varianta, bet remiantis tuo,. kad pas mane kas menesi abiejose pusese subresta po folikula, bet nepaisant to kad viena puse ishvis ideali nesugeba apvaisinti, tiesiog nenoriu rizikuoti, juolab kiek klausinejau kazhkokiu ipatingu blogumu del ICSI nebuna, ypach kai dar esi 30ties... oj...31 smile.gif taip, kad as nekeisiu nuomones vistiek smile.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 04 07, 09:25)
Euromergele, į vieną kiaušialąstę kiša vieną spermiuką. nežinau kaip iš tiesų yra, bet man vis tiek atrodo, kad natūraliai vis tiek stipresni apvaisina (aišku, visko būna). o per ICSI (aišku aš čia jau mūsų su vyru atveju, kai tu spatruolių gerai paieškoti reikia) šiaip ne taip sugauna bent kiek daugiau judančius ir sukiša. o kokie jie iš tiesų, tai neaišku.

Atsakyti
QUOTE(Laiminga @ 2006 04 07, 12:39)
Nors pvz. kitur randu parašyta, kad ICSI taikoma, kaip koncentracija yra mažesnė nei 5 mln.  g.gif


o VK puslapy parašyta, kad darant IUI turi būt bent 5mln/ml g.gif Tai kaip čia tada ICSI siūlo nuo 15mln? blink.gif

Kažkaip galvojau, kad po IUI dar siūlo IVF, o jau tik blogiausiu atveju +ICSI g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tesoraite: 07 balandžio 2006 - 12:15
Merginos, kaip manote, ar galima tikėtis pastoti su tokia vyro sperma natūraliai t.y. ne IUI būdu, A-5, B-32, viso 37 proc. nors kiekis jo geras 20 mln. Tiesa manheė stimuliuos, bet nežianu ar iškart IUI bandyti ar ne? g.gif
Atsakyti