Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

Ačiūū... 4u.gif
Atsakyti
o aš ką tik vienam rusiškam forume perskaičiau, kad Rusijos klinikose vyrus, kurių labai prasti spermos rodikliai, prieš protokolą stimuliuoja pregnyliu (jeigu teisingai supratau vaistą). nebuvau girdėjusi tokio dalyko. įdomu, ar pas mus taip daro ir koks efektyvumas? g.gif tik žinoma, čia skirta tiems, pas kuriuos jau visai mažai spermiukų. blink.gif

o man taip baisiai liūdna, kad spermos rodiklių praktiškai neįmanoma pagerinti. verysad.gif ir šiandien labai išsigandau, o ką, jeigu per tą pusmetį kol ilsėsimės ir pan. pas maniškį iš vis nieko neliks. bet čia jau tikriausiai man paranoja prasideda. doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 04 04, 18:04)
o aš ką tik vienam rusiškam forume perskaičiau, kad Rusijos klinikose vyrus, kurių labai prasti spermos rodikliai, prieš protokolą stimuliuoja pregnyliu (jeigu teisingai supratau vaistą). nebuvau girdėjusi tokio dalyko. įdomu, ar pas mus taip daro ir koks efektyvumas?  g.gif  tik žinoma, čia skirta tiems, pas kuriuos jau visai mažai spermiukų.  blink.gif

o man taip baisiai liūdna, kad spermos rodiklių praktiškai neįmanoma pagerinti.  verysad.gif ir šiandien labai išsigandau, o ką, jeigu per tą pusmetį kol ilsėsimės ir pan. pas maniškį iš vis nieko neliks. bet čia jau tikriausiai man paranoja prasideda.  doh.gif  doh.gif


Aš kažką panašaus skaičiau clostylbegito anotacijoj...
Atsakyti
svajuke..o kiek pas jus spermiuku? jeigu tau nepatogu atsakyti..gali neatsakyt.. smile.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 04 04, 18:04)
o man taip baisiai liūdna, kad spermos rodiklių praktiškai neįmanoma pagerinti.  verysad.gif ir šiandien labai išsigandau, o ką, jeigu per tą pusmetį kol ilsėsimės ir pan. pas maniškį iš vis nieko neliks. bet čia jau tikriausiai man paranoja prasideda.  doh.gif  doh.gif

Atsakyti
mergaitės, o ką reiškia agliutinacija, nuo ko ji būna ir kaip ji gydoma? ir ar gydoma? g.gif pas mus A+B 48 proc. agliutinacija 1.
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 04 06, 16:42)
svajuke..o kiek pas jus spermiuku? jeigu tau nepatogu atsakyti..gali neatsakyt.. smile.gif

nepatogu tik kelnes per galva mautis. lotuliukas.gif lotuliukas.gif

na, paskutinės spermogramos rezultatai buvo laaaabai liūdni: A ir B - 0, C-3 proc. D-97 proc. ir bendras spermos kiekis mažas. baisu, ar ne? verysad.gif
Atsakyti
na gal negalvok baisu ar ne....yra kaip yra smile.gif o priezhasties nera?
manishkio kiek geresni rezultatai, tik nepagalvok kad kaip tula lietuvaite noreciau tuo pasidziaugti..ne..bet mums tai pasake ka jau ishshvaistei per gyvenima taip ir bus... smile.gif


QUOTE(svajukė @ 2006 04 06, 17:55)
na, paskutinės spermogramos rezultatai buvo laaaabai liūdni: A ir B - 0, C-3 proc. D-97 proc. ir bendras spermos kiekis mažas. baisu, ar ne?  verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 04 06, 16:59)
na gal negalvok baisu ar ne....yra kaip yra smile.gif o priezhasties nera?
manishkio kiek geresni rezultatai, tik nepagalvok kad kaip tula lietuvaite noreciau tuo pasidziaugti..ne..bet mums tai pasake ka jau ishshvaistei per gyvenima taip ir bus... smile.gif

priežasties nerado. bet tik aš vis mąstau, kad berods maniškiui nedarė to tyrimo, kuris nustato, ar pats vyro organizmas nežudo spermiukų. tai vis neprisiruošiu paagituoti saviškį tą tyrimą pasidaryti. jeigu būtų teigiamas, tai bent priežastį žinotume. mirksiukas.gif

bet jeigu tu IUI darei, tai taviškio dar ne tokie blogi rezultatai. mums be ICSI nė iš vietos.
Atsakyti
hm, negirdejau apie toki tyrima, bet matyt jiems ten geriau zhinot ko reiketu. Juoba jeigu ir zhudytu, turbut to nepakeisi ane? jeigu taip tai ir nedaryk..kam ta priezhastis jeigu jos panaikint negalima, o ir vyrui bus mazhiau streso..jam turbut ir taip nepyragai.
darem mes IUI, bet nieko, o IVF irgi rekomenduoja su ICSI, kaip suprantu vis didesnis shansas.


QUOTE(svajukė @ 2006 04 06, 18:04)
priežasties nerado. bet tik aš vis mąstau, kad berods maniškiui nedarė to tyrimo, kuris nustato, ar pats vyro organizmas nežudo spermiukų. tai vis neprisiruošiu paagituoti saviškį tą tyrimą pasidaryti. jeigu būtų teigiamas, tai bent priežastį žinotume.  mirksiukas.gif

bet jeigu tu IUI darei, tai taviškio dar ne tokie blogi rezultatai. mums be ICSI nė iš vietos.

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 04 06, 17:10)
darem mes IUI, bet nieko, o IVF irgi rekomenduoja su ICSI, kaip suprantu vis didesnis shansas.

aš tai vis tiek nesuprantu vieno dalyko: jeigu rekomenduoja IVF'ą su ICSI, tai kam IUI daryti? mes tai jau iš pat pradžių žinojom, kad mus lemta draugauti tik SU IVF+ICSI. blink.gif
Atsakyti
nu neeeeeeeeezinau...kai pamenu urologas pacioj pradzioj sake pasidarysit IUI ir ishkart turesit vaikeli, tada du ciklus naturaliai stimliuojantis bandem, 5 IUI irgi nepadejo...6-7-8 mln A+B su 68-79% judrumo pas mus po paruoshimo vidutinishkai budavo. Rezultate einam prie IVF, o kad butu dar geriau tai ir ICSI pridedam, nes pas mane problemu apart vieno mieguisto kiaushintakio kaip ir nera atrodo.


QUOTE(svajukė @ 2006 04 06, 18:18)
aš tai vis tiek nesuprantu vieno dalyko: jeigu rekomenduoja IVF'ą su ICSI, tai kam IUI daryti? mes tai jau iš pat pradžių žinojom, kad mus lemta draugauti tik SU IVF+ICSI.  blink.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 04 06, 17:25)
nu neeeeeeeeezinau...kai pamenu urologas pacioj pradzioj sake pasidarysit IUI ir ishkart turesit vaikeli, tada du ciklus naturaliai stimliuojantis bandem, 5 IUI irgi nepadejo...6-7-8 mln A+B su 68-79% judrumo pas mus po paruoshimo vidutinishkai budavo. Rezultate einam prie IVF, o kad butu dar geriau tai ir ICSI pridedam, nes pas mane problemu apart vieno mieguisto kiaushintakio kaip ir nera atrodo.

aš man rodos jau tau kažkada sakiau, kad jeigu tik įmanoma, nedarykit jūs to ICSI. be jo vis natūraliau. o kai ICSI daro tai nežinai, kokios kokybės spermiuką paima.
Atsakyti