Įkraunama...
Įkraunama...

Batų tema

sveikos ax.gif

jei nesunku pavardinkit patogiu ir kokybisku batu firmu g.gif ar as cia per gerai noriu,kad butu i kokybiski i patogus? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2013 02 20, 22:45)
sveikos ax.gif

jei nesunku pavardinkit patogiu ir kokybisku batu firmu  g.gif ar as cia per gerai noriu,kad butu i kokybiski i patogus? hihihi.gif


http://www.jonesbootmaker.com/

turiu vienus, pirksiu kitus, tik kitos spalvos. Teko matuotis batus su kulniuku, nerealaus patogumo, dabar gailiuosi kad neprigriebiau doh.gif bet dauguma modeliu tokie gan moteriski blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Neesu mėgėja turėti batų pilnas spintas priešingai nei kelnių ir megzstukų, marškinėlių blush2.gif . Esu labai prisirišus prie flat shoes batų tipo atrodo kaip basa eitum ir kokių tik neturėjus. biggrin.gif
O vasarai tapkutes per piršta tokio tipo:
user posted image
Kadangi žiema yra bjauriausias laikas koks tik galėtų būti tai nešioju UGG'US arba jau į kokį balių tai ilgus klasikinius batus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2013 02 20, 20:55)
http://www.jonesbootmaker.com/

turiu vienus, pirksiu kitus, tik kitos spalvos. Teko matuotis batus su kulniuku, nerealaus patogumo, dabar gailiuosi kad neprigriebiau doh.gif  bet dauguma modeliu  tokie gan moteriski blush2.gif

aciu 4u.gif

o butent Jones Bootmaker firmos? ax.gif nes man meta pagrindini psl tai susimasciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2013 02 20, 23:29)
aciu 4u.gif

o butent Jones Bootmaker firmos? ax.gif nes man meta pagrindini psl tai susimasciau biggrin.gif

jo, Jones Bootmaker. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2013 02 20, 21:33)
jo, Jones Bootmaker.  blush2.gif

a,nu daba aisku biggrin.gif aciu 4u.gif
reiks pasidairyt ax.gif o dydziai atitinka?
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2013 02 21, 00:46)
a,nu daba aisku biggrin.gif aciu 4u.gif
reiks pasidairyt ax.gif o dydziai atitinka?

Jo
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2013 02 20, 22:45)
sveikos ax.gif

jei nesunku pavardinkit patogiu ir kokybisku batu firmu  g.gif ar as cia per gerai noriu,kad butu i kokybiski i patogus? hihihi.gif

Ecco ir Clarks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2013 02 20, 22:48)
aciu smile.gif
apsidairiau ir kas man tiktu-patiktu nera dydzio doh.gif biggrin.gif
QUOTE(Raven @ 2013 02 22, 10:06)
Ecco ir Clarks  thumbup.gif
nzn ar cia tik man pasirode ar clarks pagedo g.gif kablu pakalimai nueina kaip kokiu pigiu batu schmoll.gif o ir siaip modeliu pasirinkimas mazokas g.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
visi 3 baisuokliukai blush2.gif 4u.gif

Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti