Įkraunama...
Įkraunama...

Batų tema

Šiandien tokius vaikiškus čiupinėjau - jeeeeetus grožis ir gėris koks bigsmile.gif
Taip, kaina kanda verysad.gif Bet labai labai wub.gif
Atsakyti
user posted image
merginos turiu tokius batus,vos vos per mazi kokia 0.5cm ar imanoma nunesus kur pas meistra juos padidinti istempti?oda naturali.ir gal kaune zinote kur galetu tai padaryti?lauksiu info.
Atsakyti
QUOTE(powerpuff @ 2012 11 10, 19:55)
Alba, oho kokie veltiniai gražūs-radau, kad Lietuvoj gaminti dar bigsmile.gif  Gal žinot kiek kainuoja? Noooriu aš jų bigsmile.gif
Jau radau pati-nu galėtų pigesni būt gyvatės doh.gif  Ot kam užrodėt man juos-dabar nebus ramybės kol nenusipirksiu biggrin.gif


as buvau ir labai susigundzius tais veltiniais. galvojau gal jie mane ziema isgelbes ax.gif pr drinks_cheers.gif blema turiu,kad man taip sala kojos ziema ir niekaip nerandu geru betu. jau ir Bogs batais domiuosi,bet atsiliepimu nelabai randu. tai vedu prie to,kad buvom vakar oze. ten netycia uzsekiau ju satleli,prie eskalatoriaus. pasimatavau as juos ir nepasakyciau,kad jie patogus. patarciau pasimatuoti ir paskui gal save nuraminsit smile.gif man jau vyras buvo pasiruoses nupirkti,bet deja. aisku cia gal tik man nepatogus. nieko izeisti nenoriu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alexkrist @ 2012 11 11, 23:09)
as buvau ir labai susigundzius tais veltiniais. galvojau gal jie mane ziema isgelbes ax.gif pr drinks_cheers.gif blema turiu,kad man taip sala kojos ziema ir niekaip nerandu geru betu. jau ir Bogs batais domiuosi,bet atsiliepimu nelabai randu. tai vedu prie to,kad buvom vakar oze. ten netycia uzsekiau ju satleli,prie eskalatoriaus. pasimatavau as juos ir nepasakyciau,kad jie patogus. patarciau pasimatuoti ir paskui gal save nuraminsit smile.gif  man jau vyras buvo pasiruoses nupirkti,bet deja. aisku cia gal tik man nepatogus. nieko izeisti nenoriu. 4u.gif

as vaikams labai užsidegus buvau nupirkt. bet pamatavus irgi apsigalvojau.
Atsakyti
panos,kur tu batu su elniais nusipirkt ax.gif
Atsakyti
Bent Laikinosios sostinės Akropolyje ant praėjimo stovi stalas (stendas) su jų produkcija ax.gif
Papildyta:
Aš nesimatavau mirksiukas.gif
Tik vaikiškus čiupinėjau.
Atsakyti
QUOTE(edwinake @ 2012 11 12, 09:13)
panos,kur tu batu su elniais nusipirkt ax.gif


Vilniuje yra panoramoje pries rimi kasas ir oze pirmame aukste prie informacijos centro. kaune akropolyje antrame aukste Gedimino alejoje. tai parasyta ju lankstinuke,kuri man dave. svetaine www.myfeltboots.com. tikiuosi padejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alexkrist @ 2012 11 11, 22:09)
as buvau ir labai susigundzius tais veltiniais. galvojau gal jie mane ziema isgelbes ax.gif pr drinks_cheers.gif blema turiu,kad man taip sala kojos ziema ir niekaip nerandu geru betu. jau ir Bogs batais domiuosi,bet atsiliepimu nelabai randu. tai vedu prie to,kad buvom vakar oze. ten netycia uzsekiau ju satleli,prie eskalatoriaus. pasimatavau as juos ir nepasakyciau,kad jie patogus. patarciau pasimatuoti ir paskui gal save nuraminsit smile.gif  man jau vyras buvo pasiruoses nupirkti,bet deja. aisku cia gal tik man nepatogus. nieko izeisti nenoriu. 4u.gif

Man ir kojos pastoviai šąla doh.gif Jau buvau užsikepus batarkėm šildomus padukus pirk, nu bet dabar turiu vienus Vagabond aulinukus, vienu dydžiu dideli jie man tai dar paduką papildomą įsidėjau tai nešalta bigsmile.gif Aš vakar jau Akropoly pačiupinėjau tuos veltinius, bet matuotis bijojau-sakau paskui dar nusiimt nenorėsiu laugh.gif Nu reiks pamatuot, kad taip sakot-gal ir man "neprilips" tai bus ramybė.
Atsakyti
QUOTE(powerpuff @ 2012 11 12, 13:44)
Man ir kojos pastoviai šąla doh.gif  Jau buvau užsikepus batarkėm šildomus padukus pirk, nu bet dabar turiu vienus Vagabond aulinukus, vienu dydžiu dideli jie man tai dar paduką papildomą įsidėjau tai nešalta  bigsmile.gif Aš vakar jau Akropoly pačiupinėjau tuos veltinius, bet matuotis bijojau-sakau paskui dar nusiimt nenorėsiu laugh.gif  Nu reiks pamatuot, kad taip sakot-gal ir man "neprilips" tai bus ramybė.


dar vis gundausi isbandyti siuos http://www.suveltuka...eltiniai-batai/. bandysiu skambintis tartis pasimatuoti. g.gif
Atsakyti
user posted image


user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameja: 14 lapkričio 2012 - 19:01
 ! 
Foto necituojam.

QUOTE(FoxBlau @ 2012 10 31, 09:54)

Tragedija.
Papildyta:
QUOTE(K0tryna @ 2012 10 31, 12:04)

mega_shok.gif
Papildyta:
QUOTE(K0tryna @ 2012 10 31, 16:24)

doh.gif
Papildyta:
QUOTE(FoxBlau @ 2012 10 31, 09:37)

hah.gif
Papildyta:
QUOTE(Monrutė @ 2012 03 02, 13:52)

doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 15 lapkričio 2012 - 07:54
Burbanti, o jums isvis kokie nors patinka? ar tik pateisinat savo nicką? smile.gif
Atsakyti